reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Paulunia ja też mam stracha, cały czas latam do wc i sprawdzam :(. Tryb życia emeryta też prowadzę w porównaniu z tym jak zasuwalam przed zajściem w ciąże. A kiedy masz wizytę ???

Juz wyczytałam na liście wizyt :) . Jutro ????. Będę trzymała kciuki mocno !!!! Za dzisiejsze i jutrzejsze wizyty wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulka witaj :)

Trzymam kciuki za dziś wizytujące :)

Ja miałam sen, że urodziłam synka i był piękny i miał wielkie brązowe oczy i mówię do mojej połówki, ze to po nim, ale później zdałam sobie sprawę, że on ma oczy tak niebieskie, że aż błękitne :D:D A ja mam zielone, więc brązowe nie wiem po kim :D

Wczoraj czułam się swietnie, aż się zmartwiłam, za to dziś od rana po jakiś 4 dniach wiszę nad muszlą....
 
Paulunia ja też mam stracha, cały czas latam do wc i sprawdzam :(. Tryb życia emeryta też prowadzę w porównaniu z tym jak zasuwalam przed zajściem w ciąże. A kiedy masz wizytę ???
Tryb emeryta:-D Coś w tym jest :-D Wizytę mam na szczęście jutro.
Ja to wogóle rano wstaję bo małą muszę wyszykować do przedszkola a potem leże. W między czasie obiad szybki machnę i znów leżę. Moi wracają po 15, jemy obiad i znów się kładę. Potem kąpiel, kolacja i znów do łóżka. Zapomniałabym o zabawie z małą ale to tylko takie spokojne jak wyklejanie, zadania, czytanie itp

Wczoraj czułam się swietnie, aż się zmartwiłam, za to dziś od rana po jakiś 4 dniach wiszę nad muszlą....
Skąd ja to znam. Od rana już trzy razy nad muszlą wisiałam :( A głodna jestem niesamowicie
 
Współczuję Wam dziewczyny tych wymiotów. Ja mam mdłości ale pawik to mi się zdarzył jeden na wszystkie ciąże. Tak , ze Bogu dziękować za brak tych "atrakcji". Przy mdłosciach najgorzej jest jak zęby rano myję, zawsze mam odruch wymiotny.:eek:
 
A ja właśnie miałam info od żołądka, że jak nie zjem czegoś w przeciągu 5 minut to będzie rozmowa z porcelaną. Tak więc ogóreczek świeży w ruch.
 
Cześć Dziewczyny!

Późno, bo późno ale dopisuje się do czerwcówek.
Ternim mam na 30.06, samodzielnie wyliczony. Gin dopiero na 21.11.....jak ja wytrzymam do wizyty?

Trzymajcie się dziś ciepło, bo wieje!
 
witam się w ten pochmurny dzionek :zawstydzona/y:

trzymam kciuki za wizytujace &&&&&&

Anulka janah witajcie i rozgośćcie sie

od wczorajszego popołudnia całą noc i teraz tez boli mnie brzuch tak jak czasem podczas okresu martwię się czy wszystko dobrze a wizyta dopiero za 2 tyg mdlości u mnie tez nie ustepują chociaz nie wymiotuje to i tak daje sie we znaki :no:chyba ta pogoda nie działa na mnie dzis najlepiej :(

pisałyście cos o kupowaniu rzeczy dla maluszka ja nie mam nic ale ciuszków kupowac nie będe musiała bo mam siostrę i kolezankę które mają roczne dzieci i juz obiecały mi dać ubranka siostra mnie uprzedziła żebym zrobiła duzo miejsca w szafie to ma tego duzo samych spioszków około 100sztuk !!! ciesze się bo ubranka nie sa tanie a dziecko szybko wyrasta kupić bedziemy musieli łożeczko z wyposażeniem no i wózek może macie dziewczyny jakis sprawdzony model wózka mi zalezy głównie na tym żeby był w miare lekki bo mieszkam na 2 pietrze i trochę tych schodów jest no i gondola w miare duza bo gondoli będe uzywac całe lato jesień i zimę bo nie będę dziecka w zimę do spacerówki przenosić zalezy mi głównie na gondoli bo na lato i tak zamierzam kupic leciutką samą spacerówkę więc nie zalezy mi na wózku 3 w 1 narazie mnie nic nie urzekło już bym chciała kupować ... a w niedziele mam 9 urodziny synka torta zamwówiłam gotowego bo jakoś nie mam na nic siły jeszcze prezentu nie mam chodzenie po sklepach o tej porze roku jest męczące na zewnątrz zimno a jak wchodzisz do sklepu to tam jest tak gorąco że ja zaraz jestem cała mokra i słabo mi i zaraz musze wychodzić zakupy teraz to dla mnie tylko męczarnia :szok:
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje za ciepłe przywitanie, zwłaszcza w taki pochmurny i wietrzny dzień (przynajmniej w Krakowie). Ja na ostatniej wizycie dostałam mega listę badań do zrobienia, jakoś z Tosia wydawało mi się tego mniej. I już dziś zaliczyłam jedno laboratorium, jutro następne litry mojej krwi popłyną :p Dobrze, że panie w laboratorium były przemiłe i mnie strasznie rozbawiły szukając w spisie badan typu cytomegalia itp :p Następna wizyta 20 listopada, mam nadzieję, że szybko zleci, bo po pierwsze chciałabym znów usłyszeć serduszko naszego maluszka (niesamowite uczucie), a po drugie chciałabym się upewnić ze wszystko ok. Któraś z was napisała wcześniej, ze na tą drugą ciążę bardziej się zwraca uwagę, i przyznam tu stu procentową rację. Z Tosieńką jakoś tak wszystko łatwiej mi się wydawało, może też tamta ciąża była "łatwiejsza"? A teraz ?? Masakra jakaś, na początku ból brzucha i niejeden wieczór przepłakany przeze mnie ze strachu, po drugie ciągle niedobrze blee. Czasem mi się wydaję, że gdybym zwymiotowała to by mi ulżyło a tu nic ... tylko jeść muszę ciągle, nawet w nocy się budzę i jem. Dobrze że chudzina jestem to może i nawet lepiej jak mi tu i owdzie przybędzie. No i oczywiście bardzo anatmiczny szczegół, z którego mój szanowny małżonek się bardzo cieszy ... znowu cyc rośnie ... a boli jakby ktoś kamienie mi tam powrzucał, ehhhh ale się cieszę :D a narzekam bo w ciąży mi i nam wolno :p
 
reklama
Do góry