reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam dziewczynki :-)

Natis cieszę się, że wszystko dobrze ;-) Odpoczywaj Kochana ile możesz :-)


MatkaEwa, a kiedy masz wizytę? Myślę, że nie masz się czym martwić. A bierzesz coś dopochwowo? Luteinę albo Duphaston?

A ja mam pytanko co mogę wziąść dopochwowo, bo mnie chyba jakaś infekcja dopadła :confused: Mam Clotrimazol tabletki ale czy mogę je brać razem z Luteiną?????????? Ja mam już dość niespodzianek :-(
 
reklama
Paulunia Antosia śliczne imię. Nie wiem co do niego macie.

My nie mamy wybranych. Na razie ja skanduję Ewę a mąż mocno się nie broni. Ale musimy mieć 2x2 imiona bo bliźniaki a ja chcę dać po dwa imiona każdemu.

No imię brzydkie nie jest ale ja szukam takiego, które skradnie moje serce jak np Julia. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Teraz myślę i może Hania hmm no ciężko będzie. Ja mam dwa imiona, mąż też ale dla dzieci chcemy dać po jednym
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wpadam się z Wami pożegnać...
Wczoraj po badaniach pojechałam do swojego lekarza do szpitala,bo niepokoiły mnie moje plamienia. Okazało się,że ciąża obumarła. Leżę w szpitalu,podano mi Arthrotec na wywołanie krwawienia a potem mają mnie łyżeczkować i chyba usuną mi od razu macicę:-(
Wszystkim mamom życzę spokojnej,bezproblemowej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.Pozwolicie,że czasem Was podczytam. Na razie mam strasznego doła:((
 
U nas Maż Ja i Mala mamy po dwa imiona. Mój P chyba nawet nie wie jak Wiki ma na drugie imię bo sama dawałam :-D
Teraz nie wiem jak damy na imię drugiemu maluszkowi. Ostatnio chodzi za mna dla chłopca Emil ale troszkę się gryzie z nazwiskim.

eveline84 bardzo mi przykro. Przepraszam że pytam ale czemu chcą ci usuwac macice??
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki :-)

Natis cieszę się, że wszystko dobrze ;-) Odpoczywaj Kochana ile możesz :-)


MatkaEwa, a kiedy masz wizytę? Myślę, że nie masz się czym martwić. A bierzesz coś dopochwowo? Luteinę albo Duphaston?

A ja mam pytanko co mogę wziąść dopochwowo, bo mnie chyba jakaś infekcja dopadła :confused: Mam Clotrimazol tabletki ale czy mogę je brać razem z Luteiną?????????? Ja mam już dość niespodzianek :-(


Mnie też dopadła i od lekarza dostałam globulki dopochwowe pimafucin na 3 dni, ale to na receptę. A jak zapytałam o clotrimazolum to powiedział, że w I trymestrze tylko zewnętrznie, nigdy wewnętrznie i że w I trymestrze tylko Pimafucin?!
I pocieszył, że jak juz złapałam, to będzie wracać całą ciążę...:(

eveline84 Bardzo, bardzo mi przykro :( Ale jak to usuną Ci macicę :o Co Ty wogóle piszesz, czemu?

mama wikusi do nazwiska mojego chłopa bardzo mało imion pasuje, bo większość brzmi karykaturalnie, jak będzie chłopiec to Kacper, a jak dziewczyna to hmmm miała być Zoja, ale że nie pasuje wogóle to nie wiemy :D
 
Ostatnia edycja:
eveline84 strasznie ale to strasznie!! współczuję!

CHolera dziewczyny co się dzieje?? Miało być już spokojniej :-(


My też mamy po 2 i Olivierek ma 2 i następny Bobas będzie miał 2 imiona
 
reklama
Do góry