reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Eveline bardzo mi przykro... Przytulam:-(


MatkaEwa ja tez mialam/mam taki jasny brazowy sluz, bylam z tym u lekarza i okazalo sie ze mam troche wolnego plynu w macicy i dlatego ten sluz, mowila ze absolutnie nie ma sie czym stresowac, oczysci sie i sluz bedzie juz ok, wiec mysle ze Ty rowniez nie masz sie czym martwic :)


Natis ale mnie wczoraj przestraszylas jak sie tak dlugo nie "meldowalas" z tej wizyty, ciesze sie ze wszystko ok ;)


Co do imion to my z malzonem kiedys rozmawialismy i jak dzieczynka to moze bedzie Gosia, Zosia lub odwrotnie a jak chlopiec to Slawek, Artur. Chociaz nie za bardzo te imiona mi sie podobaja, ale to po naszych rodzicach, napewno byloby im bardzo przyjemnie :)
 
Witam się dziewczyny grzecznie z łóżeczka,

Isis - mi przepisał ostatnio Nystatynę. Kazał brać 1x1 na noc. Też jest na receptę. Piszą, że trzeba brać całą serię, ale wzięłam tylko 3 tabletki, bo potem miałam krwawienia i nie zakładałam. Ale jak na razie u mnie ok.

mama_wiki - wierz mi, że głupie nazwisko to ma mój chłop ;-) no i przy okazji my (ja i córka).

Co do imion to u nas od zawsze miał być Wojtek - to wybór mojego męża. Miał kiedyś przyjaciela o tym imieniu i jakoś jest emocjonalnie z nim związany. Powiem szczerze, że nie byłam zadowolona z tego wyboru, ale po ok. 12 latach mowienia o Wojtku się przyzwyczaiłam i innego imienia dla chłopca nie mamy. A co do dziewczynki to też wybiera tym razem mój M. Na razie jest Karolinka, choć podobają mi się jeszcze inne imiona dla dziewczynki - Lenka, Antosia, Nadia, ale na 100% nie przejdą u mojego M. :(


Ona - przepraszam, ale wróciliśmy wczoraj późno, ok. 19.40. Jeszcze po córkę musiałam iść do sąsiadów, a byłam tak głodna, że czekałam jeszcze na kolację przygotowywaną przez M. :)

MatkaEwa - trzymam kciuki i nie martw się proszę Kochana! Ja też mam już mega schizy, ale ja przecież od 6tygodni plamię albo krwawię. Naprzemiennie mam krwawienie, plamienie, czysto jeden dzień i znów od początku. Też wczoraj szłam do tego lekarza totalnie zrezygnowana, byłam pewna najgorszego. A okazało się, że dzidziuś ma się bardzo dobrze. U Ciebie też tak będzie. Zobaczysz!!! Trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam takie brązowe plamienia ale od razu lekarz skierował mnie na szpital. Od wyjścia czyściutko :) Oprócz tego mam nadżerkę i lekarz stwierdził, że od tego też mogą być jakieś upławy itp. Także zobaczymy co powie na wizycie
 
Warto ustalic jaki to Brazowy- taki jak stara krew, kawa bez mleka, bardziej bezowy? Jesli w zaden sposob nie zwiazany z kolorem, czerwonym, rozowym to nie ma co panikowac, ani niepotrzebnie nikogo straszyc, oczywiscie zawsze warto pojsc i skonsultowac to z lekarzem, ale bez paniki :)

Matka Ewy do tego jestes w 8 tyg wiec teoretycznie wypada termin @, ja wlasnie tez zaczelam miec taki sluz w tym samym czasie co Ty :)
 
Ostatnia edycja:
Motylek, a to jakaś konkretna dawka jest ? Ja mam zaprzyjaźnioną panią w aptece i mi dadzą :-)


Eveline84 bardzo, bardzo mi przykro :-(

Dawka Pimafucinu jest jedna. Tylko opakowania są albo po 3 albo po 6. Bo tyle można trwac kuracja. Ale jak to początek to spokojnie te 3 Ci wystarczą. Na noc głęboko i już.
 
ja za badania płaciłam 27zł-do przeżycia ale to dla tego ze mojemu gin skończyły się punkty z nfz i tylko dla ciężarówek zachował od 2 wizyty mam już refundowane;):-)

Dziewczynkom moim dziś odbija,od rana się gryzą i jest non stop mamooooooooooooooooooo......mamooooooooooo a ona mi....-co w nie dziś wstąpiło ja mam 13 lekarza i nie mogę sie doczekać da mi skier na usg;) i o skier na prenatalne go poproszę:-D:-D

głowa mnie boli dziś nie ludzko nawet apap wzięłam ale zwróciłam:sorry:

Eveline bardzo mi przykro i mocno przytulam.

co do imion to u nas napewno 2 imiona jak chłopak to imiona pa naszych ojcach Ryszard Bernard
a dzewczynka-nie wiem 2 poprzednie byłproblem z imieniem dla chłopca a dla dizewczynki były odrazu a teraz nam brakło pomysłów.
 
eveline tulę Cie mocno do serca...

My wszyscy w rodzinie mamy po dwa imiona i nasza 2 dzidzia też będzie miała dwa. Ale po wstępnych analizach stwierdziliśmy ze czekamy aż poznamy płeć, zadne imię mnie jakoś specjalnie nie zachwyca... Niektóre są fajne inne mniej, czasem jest tak i nie raz się z tym spotkałam wśród znajomych ze imię wybrane od samego poczatku nawet od kilku lat a po porodzie matce to imię zupełnie do dziecka nie pasowało i wybrali inne :-) W Dawidku to bylismy zakochani oboje od samego początku, moze z czasem któreś mnie chwyci za serce...
Ja za badania zapłacę równo 50zł.
 
reklama
Dziewczyny bardzo dziękuję za pocieszające słowa. Ona plamienia są bardzo jasne - żółto/ jasnobrązowe i jest ich niewiele. Isis nie biorę nic dopochwowo , tylko duphaston 2 x 1 . Mam nadzieję , że macie rację i wszystko będzie ok. Wizyta w piątek rano.
Eveline bardzo bardzo mi przykro:-( Trzymaj się kochana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry