reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień dobry. Bylam na badaniach rankiem , jutro wyniki. Zapłaciłam 27 zł ( można przeżyć). Sandy no własnie myślałam o genomie ( badania prenatalne ). Polecasz czy raczej nie ???? Jeszcze parę dni do wizyty. Mdłości się utrzymują , piersi pobolewają , temperatura się utrzymuje w górze a ja się martwię. Rano miałam znowu bardzo delikatne jasnobrązowe plamienia. Nie wiem czy nie przesadzam ale martwię się.
 
reklama
sa_raa jaki ten świat mały :) całkiem blisko mamy do siebie :) Będziesz rodzić w Bełchatowie? Współczuje bólu głowy...

MamaTrójki ja robie badania prywatnie ale nawet malutkiego siniaka nie mam. Te panie są naprawdę delikatne i doświadczone.

Martwie się troche tym moim cukrem... może przez to jestem ciągle śpiąca?
Cukier na czczo rozumiem był robiony? Jeżeli tak to wynik masz idealny :)

Dzień dobry. Bylam na badaniach rankiem , jutro wyniki. Zapłaciłam 27 zł ( można przeżyć). Sandy no własnie myślałam o genomie ( badania prenatalne ). Polecasz czy raczej nie ???? Jeszcze parę dni do wizyty. Mdłości się utrzymują , piersi pobolewają , temperatura się utrzymuje w górze a ja się martwię. Rano miałam znowu bardzo delikatne jasnobrązowe plamienia. Nie wiem czy nie przesadzam ale martwię się.

Mnie w pt czekają badania rano. Mocz cukier morfologia. Spokojnie odpoczywaj, bedzie dobrze.


Ale produkcje macie :) Wstalyśmy dzisiaj po 7, a ja jeszcze w pidzamce smigam :D mala juz ubrana a mi sie nie chce.
Moj P szuka nici porozumienia ale jestem tak na niego wściekła że niech spada. Dobrze ze poszedł do pracy.
Ide sie zbierac milego dnia dziewczyny/
 
mama wikusi tak badania byly robione na czczo. Może ja już przesadzam. Jutro mam wizytę to niech lekarz to wszystko oceni.

Mam straszne huśtawki nastrojów :-( chce juz zobaczyć moje maleństwo...
 
Dzień dobry. Bylam na badaniach rankiem , jutro wyniki. Zapłaciłam 27 zł ( można przeżyć). Sandy no własnie myślałam o genomie ( badania prenatalne ). Polecasz czy raczej nie ???? Jeszcze parę dni do wizyty. Mdłości się utrzymują , piersi pobolewają , temperatura się utrzymuje w górze a ja się martwię. Rano miałam znowu bardzo delikatne jasnobrązowe plamienia. Nie wiem czy nie przesadzam ale martwię się.

Polecam Genom jak najbardziej
 
witam :)

Mdłości mnie męczą już od 5 rano i dosyć mam. Dobrze, że malutka w przedszkolu to mogę sobie poleżeć. 28 listopada jedzie z tatą na zabieg do Białegostoku. Nie będzie ich gdzieś 3 dni więc na ten czas pojade do rodziców. W tym samym czasie siostra, którą już z pół roku nie widziałam ma przyjechać więc już nie mogę się doczekać. Oprócz tego jeszcze 2 dni i zobaczę maluszka:happy2:
Moja Julcia już dała mu imię i do brzuszka mówi "Antoś":-D Kochana :)
A tymczasem spróbuje coś zjeść bo mi tam burczy cały czas
 
Paulunia Twoja córeczka bardzo ładnie nazwała dzidziusia :) jeśli będziecie mieć chłopca to zdecydujecie się na to imie? :-)

My wybraliśmy imiona, będziemy mieć Igora albo Laurę ;-)
 
Paulunia Twoja córeczka bardzo ładnie nazwała dzidziusia :) jeśli będziecie mieć chłopca to zdecydujecie się na to imie? :-)

My wybraliśmy imiona, będziemy mieć Igora albo Laurę ;-)

Bardzo ładne imiona wybraliście. My co do dziewczynki to nie mamy żadnego pomysłu. W ciązy z Julunią ustaliliśmy, że ja wybieram dla chłopca, on dla dziewczynki. Mamy Julię :) Teraz bez względu na płeć imię wybieram ja:-D Mężuś może tylko swoje propozycje podać:-D
Co do Antosia to myślę, że o ile będzie chłopczyk to już tak zostanie. Zresztą my już wszyscy do niego Antoś mówimy. Mąż się śmiał, że jak będzie dziewczynka to będzie Antosia :-D Ale niech sobie to z głowy wybije
 
Paulunia Antosia śliczne imię. Nie wiem co do niego macie.

My nie mamy wybranych. Na razie ja skanduję Ewę a mąż mocno się nie broni. Ale musimy mieć 2x2 imiona bo bliźniaki a ja chcę dać po dwa imiona każdemu.
 
reklama
Dlaczego? Antosia bardzo ładnie ;-) tylko oba te imiona teraz bardzo popularne...

My będziemy chyba dawać jedno imię tylko, co prawda ja mam dwa ale mąż ma jedno. Na jedno ciężko bylo nam sie zgodzić a co dopiero na dwa :p

Marcysiowa ciężkie wyzwanie przed Wami :-D
 
Do góry