reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Natis bardzo się cieszę, że wszystko ok :) Aż się wystraszyłam, jak nie zobaczyłam w odpowiednim wątku relacji :p

Mama wikusi chwilowe spięcie, albo nieporozumienie - przejdzie Wam :)
 
reklama
teraz Wrześniewski pracuje u siebie-ma 4przychodnie ,ja go bardzo lubię, Prowadzi już 2 moją ciązę i mogę go polecić z czystym sumieniem,1ciąże prowadził ktoś inny ale byłam średnio zadowolona ,2 ciąże tata mój polecił Wrześniewskiego-mój tato naprawia u niego aparaty rtg-bo jest serwisantem tych aparatów:tak:
a ty jak go oceniasz bo znasz go z troche innej strony

a ja dziś czekałam 45min w rejstracji do badania krwi a potem 20 do samego badania plus trasa autem wróciłam zjadłam bułkę ale juz trochę za późno skończyło się na zwierzaniu wielkiemu uchu...;)
sponiewierało mną to doszczętnie, dodatkowo có]reczki jak zawsze zasypiają o 20 to wczoraj o 23.30 jeszcze młodsza nie spała a potem mi się do łóżka mojego wpakowały i się totalnie nie wyspałam.
 
Ostatnia edycja:
kingusia91 więcej nas łódzkiego ;-)
co prawda do Wielunia mam jakieś 40km ale w porównaniu do Katowic np. to całkiem blisko :-D

Dziewczyny ja już nie mogę wytrzymać z moją głową :no: chyba się poddam i wezmę tabletkę.

Wstawiajcie suwaczki! Wystarczy kliknąć na któryś z naszych i na stronie która się wyświetli stworzyć własny. Później wkleić link w ustawieniach konta w "Sygnatura" zapisać i gotowe :tak::tak:
 
sa_raa jaki ten świat mały :) całkiem blisko mamy do siebie :) Będziesz rodzić w Bełchatowie? Współczuje bólu głowy...

MamaTrójki ja robie badania prywatnie ale nawet malutkiego siniaka nie mam. Te panie są naprawdę delikatne i doświadczone.

Martwie się troche tym moim cukrem... może przez to jestem ciągle śpiąca?
 
Ja Wrześniewskiego znam z zlikwidowanego "Śniadeckiego"-pracowałam na noworodkach i wcześniakach,a u nas zawsze się chodziło z pediatrą do każdego porodu ,więc wiem jak rodzą jego pacjentki:-).Co do chust do noszenia dzieci ,dużo mam je chwali ,ja jakoś nie jestem do nich przekonana ,ale to nie znaczy ,że inni nie są z nich zadowoleni:-),bo są to wybory indywidualne.
 
Wczoraj dołączyła do na Emilia która rodziła w Wieluniu a jest z Pajęczna.
Mam zamiar rodzić w Madurowiczu w Łodzi.

Ja mam cukier 83 a norma jest od 60 do 99 więc czym się martwisz?

Senność w ciąży normalna! Głowa do góry szybciutko!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

Obudziłam się z bólem migdałków :dry: Od dziś do mojej kolejnej wizyty równo 2tyg, mam nadzieję, ze szybko zleci.
Na badania idę w przyszłym tyg i lekarz zapisał:
-morfologia
-mocz
-VDRL
-przeciwciała

matkaTrójki mój mały szkrab też się dzisiaj wgramolił do łóżka i pokrzywiona z każdej strony jestem ;-)
 
Witam z rana:-). Byłam rano zanieść mocz i pobrać krew do badań.
Robicie w ciąży OB, bo mi babka odradziła w labolatorium że w ciąży się nie robi bo wychodzi podwyższone i po co się denerwować.
Natis-bardzo się cieszę że dobrze z dzidzią, oszczędzaj się,masz dużą córkę to możesz leżeć.
Sa_raa ja tez mam okropne bóle głowy, ale się nie złamałam i nie wzięłam tabletki, wolałam się przemęczyć. Czytałam żeby amolem skronie posmarować, ale jeszcze go nie kupiłam. Ja mam niskei ciśnienie i na taką pogodę deszczową boli mnie bardzo głowa, zazwyczaj pomogała mi kawa, ale teraz nie mogę jej pić bo mi ją poprostu odrzuciło.
Trzymajcie się. Miłego dnia.
 
reklama
Sa_raa moze masz racje, mam nadzieje ze niżej już mi nie spadnie poziom cukru.

Co do chust to wiem że wiele mam nie wyobraża sobie życia bez nich :) ja nie praktykowalam wiec nie wiem, nawet nie wiem jak to sie wiaze :)
 
Do góry