reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Natis, spokojnie nic sie nie stało :) Ja po swoich snach mam gorsze zgnębienie :) a sny mam okropne. Chociaż dzisiaj było juz ok :)

Paulina ja bym za 2 tyg zrobiła. Myślę że nie zaszkodzi a ciebie uspokoi, zwłaszcza ze nastepne pewnie bedzie około 11-13 tygodnia.
 
reklama
Paulina ja bym za 2 tyg zrobiła. Myślę że nie zaszkodzi a ciebie uspokoi, zwłaszcza ze nastepne pewnie bedzie około 11-13 tygodnia.

Ja poprostu nie chce dziecku zaszkodzić bo poprzednie miałam robione 16.10 i 24.10 wiec trochę za często. Tak bardzo chce zobaczyć swoje malenstwo, zobaczyć czy wszystko jest dobrze a jednak obawiam się, że mogę mu tym zaszkodzić:(
 
Paulunia to moze na tej wizycie za 2tyg porozmawiajj o tym z gin? On bedzie wiedziała najlepiej czy mozna czy nie :) I doradzi ci co bedzie dla was dobre.

ailatan ja bym poszła coś około 6-7tyg (blizej 7) zeby usłyszec serduszko. Chyba ze masz jakies plamienia czy coś... wtedy idz wcześniej to chociaż leki dostaniesz.
 
Paulunia to moze na tej wizycie za 2tyg porozmawiajj o tym z gin? On bedzie wiedziała najlepiej czy mozna czy nie :) I doradzi ci co bedzie dla was dobre.

ailatan ja bym poszła coś około 6-7tyg (blizej 7) zeby usłyszec serduszko. Chyba ze masz jakies plamienia czy coś... wtedy idz wcześniej to chociaż leki dostaniesz.

Tak właśnie planowałam, ale nie wiem czy wcześniej nie pójść, bo jakoś się boję :(( Zadzwonię chyba dziś i się zapiszę na 5 albo 6 listopada, bo on przyjmuje tylko poniedziałki i wtorki, a plamienia na szczęście nie mam narazie żadnego.
 
Ostatnia edycja:
to jak tak sie zapiszesz to bedzie juz 6tydzien i ileś dni (nie wiem dokładnie w ktorym tyg teraz jestes) :) Więc duze prawdopodobieństwo ze bedzie serduszko. Chyba ze owu była pozniej itp.

Z moich wyliczeń wynika, że dziś jest 5 tydzień i 3 dzień :) Chciałabym pójśc już, żeby mi powiedział, że tam się dobrze wszystko rozwija... A tak to żyje w niepewności, tylko wiem po testach z 2 kreskami i po becie, że jestem w ciąży... Ale mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze :tak:
 
ailatan nie martw się tyle :) zapisz się na wizytę i będziesz spokojniejsza :)

Ja już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, tak bardzo chcialabym juz usłyszeć serduszko mojego maleństwa;-)
 
reklama
Do góry