reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ja dzisiaj też odebrałam wyniki i Toxo i Cytomegalię przechodziłam, teraz jest ok :-)

Ja mam lekarza ordynatora , bo mam nadzieję , że z nim łatwiej będzie załatwić CC

Witam nowe mamusie :tak:

Kochane nie zamartwiajcie się ( wiem , że to nie jest takie proste) , ale mnie piersi też w jeden dzień bardzo bolą a następnego nie . Głowy do góry jesteśmy tu po to żeby się wspierać i być razem :tak:
 
reklama
Słyszałam, że jak tym położnym nie da się "w łapę" to średnio miłe są podczas porodu :/ Nawet nie wiem jaki szpital jest dobry w Warszawie, chyba, że w Lublinie urodzę :p
 
a ja właśnie byłam u rodzinnej
pisałam że w nocy bolał mnie brzuch - tak wyrostkowo, potem było ok, a po południu znów mnie chwyciło, myślałam że z wc spadnę, slabo mi było - zgarnęłam męża z pracy [tj. zadzwoniłam żeby przyjechał] i skoczyliśmy do lekarki, ale już się uspokoiło
stwierdzila że w jelitach trochę mi się przelewa i że to prawdopodobnie od gazów, bo cały brzuch miękki i wygląda na ok
więc mam nadzieję, że już więcej nic mi nie będzie, mam dziś już miec "dietę mamy karmiącej" ale jeśli się pojawi ból to mam się przejechać na IP to mi chociaż badanie krwi zrobią i usg...
ja na serio proszę o nudny drugi i trzeci trymestr... mam dość atrakcji na tę ciążę ;-)
 
ailatan1987 wydaje mi sie ze wszystko zalezy na jakie trafisz ;) wiem ze znajoma np tylko poloznym po porodzie kupila czekoladki.. to mowila ze przychodzily i byly mile.. kase zazwyczaj biora lekarze ;) boje sie porodu !

W sumie możliwe, jak są normalne kobiety, które chcą pomóc to będą miłe i uczynne :) Ja jakoś narazie nie myślę o porodzie jeszcze - o dziwo :) Teraz myślę tylko o tym czy jest wszystko w porządku i czy tam się dobrze rozwija :)
 
A ja właśnie zadzwoniłam, żeby się umówić, ale się okazało, że mój ginekolog, do którego chodzę w Warszawie prywatnie, nie robi w Warszawie USG ;/ tylko w innej miejscowości w woj. lubelskim (stamtąd pochodzę) i myślę, ze na pierwsze zapisze się na za 2 tyg tutaj do przychodni do kogoś innego, a na kolejne będę już do niego jeździła, tylko w czwartki przyjmuje, ale to nastawię szefa, że będę brała wolne :) Tylko jak z porodem wtedy ;/ Czy Wy macie ginekologów z jakichś konkretnych szpitali od razu?

Witaj ailatan,
ja też jestem z Warszawy i chodzę do lekarza, który obecnie pracuje w dwóch szpitalach.
Przy pierwszej ciąży też do niego chodziłam, wtedy pracował w szpitalu Św. Rodziny na Madalińskiego, tam właśnie rodziłam i byłam bardzo zadowolona :)
Najwazniejsze, żeby mieć zaufanie do lekarza, ale nie ukrywam, że znajomosci przy porodzie też się przydają :)
 
Witaj ailatan,
ja też jestem z Warszawy i chodzę do lekarza, który obecnie pracuje w dwóch szpitalach.
Przy pierwszej ciąży też do niego chodziłam, wtedy pracował w szpitalu Św. Rodziny na Madalińskiego, tam właśnie rodziłam i byłam bardzo zadowolona :)
Najwazniejsze, żeby mieć zaufanie do lekarza, ale nie ukrywam, że znajomosci przy porodzie też się przydają :)

A teraz w jakim jest szpitalu? Bo muszę chyba sobie innego lekarza znaleźć...
 
fioletowa - przykro mi, że miałaś dziś znów jazdy z brzuszkiem. Ja tylko mam nadzieję, że przy moim apetycie nie odezwą się kamienie :/. Ja też błagam o nudny II i III trymestr. Pls...

ailatan - lepiej mieć swojego lekarza i od razu jego szpital - wtedy się czujesz bezpieczniej, jakby nie było lekarz się bardziej interesuje. Teraz wybierałam lekarza kierując się m.in. właśnie szpitalem, w którym pracuje. I oczywiście opiniami o szpitalu i o lekarzu :).

Sandy, MatkaEwa - my mamy do siebie rzut beretem :). Ja też śląsk, blisko Was :)
 
reklama
natis gdzie będziesz rodziła ??? Ja też chodzę do lekarza, który jest zastępcą ordynatora w mikołowskim szpitalu powiatowym. Rodziłam tam synka - bylam bardzo zadowolona. Córki rodziłam - pierwszą w Rudzie Śląskiej ( nie polecam ) , a drugą w Katowicach :) . Jak poszłam za trzecim razem rodzić to lekarz pytał czy testuję śląskie szpitale :). Położne są bardzo ważne przy porodzie ale nie da się ukryć , że jak się jest pacjentka lekarza , który pracuje w danym szpitalu to nie umyka to uwadze nawet położnych.
 
Do góry