reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Wróciłam właśnie z poradni , syn miał mieć zrobiony bilans sześciolatka. Godzinę siedziałam a lekarka w tym czasie przyjęła 2 pacjentów !!!! To ginekolog jest szybszy !!!! Zrezygnowałam. Przepisałam go na przyszły tydzień . Mąż się będzie fatygował tym razem , ja już do tych kichajacych i kaszlących w poczekalni nie idę:no:. Natis wiem jak się czujesz i ja mam podobnie. Pocieszam Ciebie i siebie jednocześnie - Będzie dobrze , trzeba w to wierzyć. A jak Ci ciężko to pisz - przecież po to jest forum , żeby o radościach i smutkach mówić. Trzymam kciuki mocno , żebysmy szczęśliwie czerwca wszystkie doczekały.
ailatan umawiaj wizytę , za tydzień na bank pęcherzyk będzie a może i zarodek z bijącym serduchem :).
 
Ostatnia edycja:
Ale macie werwe w pisaniu ,naprodukowałyście ,że ho-ho:-).
MatkaEwa witaj-my prawie sąsiadki,bo do Tychów rzut beretem:-).
Ja miałam usg na pierwszej wizycie tj3 tyg temu,następne mam za 2 tyg, w poprzednich ciążach mialam co 4 tyg usg.
Ja tak się nasiedziałam w poniedziałek z Alą w poradni10 pacjentów 2 godz czekania
 
Ostatnia edycja:
Jejku jak ja bym chciała zobaczyć dzidziusia i wiedzieć jaki jest duży :)

ailatan dobra decyzja :)

A ja właśnie zadzwoniłam, żeby się umówić, ale się okazało, że mój ginekolog, do którego chodzę w Warszawie prywatnie, nie robi w Warszawie USG ;/ tylko w innej miejscowości w woj. lubelskim (stamtąd pochodzę) i myślę, ze na pierwsze zapisze się na za 2 tyg tutaj do przychodni do kogoś innego, a na kolejne będę już do niego jeździła, tylko w czwartki przyjmuje, ale to nastawię szefa, że będę brała wolne :) Tylko jak z porodem wtedy ;/ Czy Wy macie ginekologów z jakichś konkretnych szpitali od razu?
 
reklama
Do góry