reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się tylko na chwilkę, u nas od piątku impreza, goście zjechali na rocznicę moich rodziców i część u nas śpi. Ja czuję się strasznie sennie, żaden ze mnie towarzysz do rozmów teraz, masakra. Zasypiam wieczorem szybciej niż synek. Pozdrawiam ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) ależ szybko tu się rozpisujecie ;) czytając Wasze posty, też Was serdecznie podziwiam - dajecie radę z dzieckiem na rękach i drugim w brzuszku ;)

Ostatnimi czasy stałam się okropnym zmarźlakiem, może przez tą ciążę? i od kilku dni czuje zbliżającą się grypę ;/ wiecie może jak sobie z nią radzić? jakie lekarstwa można brać na grypę, bolące gardło?

jutro po tygodniowym urlopie wracam do pracy, nie wiem jak ja wytrzymam 10 godz na nogach :( a Wy jak sobie dajecie radę w tych początkach z pracą? Kiedy zamierzacie iść na zwolnienie? Czy może już jesteście?
 
Agulka strasznie mi przykro... tulę i trzymam kciuki, żeby następnym razem się udało!

Mama Wikusi, Natis
smaka narobiłyście :-) kaszaneczkę mam w lodówce, tylko grilla brak :-) a z patelni to nie to samo!

Natis ja zawsze chciałam małą różnicę wieku, co nie zmienia faktu, że jestem przerażona! Mam tylko nadzieję, że wszystko się jakoś poukłada samo! za parę lat już będzie spoko, najgorsze chyba 2 pierwsze lata.

Korba ja tez jestem ostatnio jakaś nerwowa i raz się śmieję, a raz płaczę i łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Masakra :-D

Ania trzymam kciuki za wizytę, ja najpewniej w środę się wybiorę, tylko muszę jeszcze do gina zadzwonić. A kiedy miałaś ostatnią @? Kojarzę Cię z lipcówek 2011, które podczytywałam :-)

Witam nowe czerwcówki!
Ja też noszę moją Lenkę, nie mam wyjścia. Staram się mniej, ale całkiem nie nie wyeliminuję!
U nas też okropna mgła... Ale zapowiadają słońce, ciekawe kiedy?
czekamy aż się trochę rozpogodzi i jedziemy do parku pospacerować :-)
miłej niedzieli!
 
hej
wczoraj mi się nie chciało odpalać kompa...

Agulka przykro mi bardzo :-(

paulinka sama sie kuruje :baffled::baffled: no to mnie zalamalas z lekka :baffled: szlag juz naprawde ide po najnizszej lini oporu bo musze byc w stanie wstac, zrobic wszystko przy dziecku, dac mu jesc :-( a meza nie ma w domu 12 godzin wiec nie mam co na niego liczyc. Eh nie wybacze sobie jak cos sie podzieje :baffled:

kari nie martw się, paracetamol nie powinien zaszkodzić, ja jak robiłam test w środę to w poniedziałek skończyłam brać antybiotyk... też się martwię trochę, ale lekarka powiedziała mi że powinno być wszystko ok


witam nowe mamusie, spokojnej i nudnej ciąży życzę


Z drugiej znów strony ciąża musi być dla Was bardzo ciężka, nie wyobrażam sobie teraz, że musiałabym opiekować się takim maluchem przy obecnym samopoczuciu, zagrożeniu ciąży itd. Dlatego podziwiam Was i trzymam kciuki.

ja właśnie z tego powodu odkładałam drugą ciążę - chociaż odłożyła mi się o rok za bardzo, no ale nie przewidziałam że rok będę się starać... bałam się [i jak widać słusznie] drugiej zagrożonej ciąży i malucha w domu, a teraz Artur sam się załatwi, chodzi do przedszkola, sam się potrafi zająć [na ogół] także mogę więcej sobie odpoczywać

Ostatnimi czasy stałam się okropnym zmarźlakiem, może przez tą ciążę? i od kilku dni czuje zbliżającą się grypę ;/ wiecie może jak sobie z nią radzić? jakie lekarstwa można brać na grypę, bolące gardło?

jutro po tygodniowym urlopie wracam do pracy, nie wiem jak ja wytrzymam 10 godz na nogach :( a Wy jak sobie dajecie radę w tych początkach z pracą? Kiedy zamierzacie iść na zwolnienie? Czy może już jesteście?

ja też marznę okrutnie

a co do L4 to jestem od 3 tygodniu już


miłej niedzieli
 
martela no to mnie pociaszylas ;)
cos mi miegnelo o kaszance uuuu ale bym tez zjadla :)
Paracetamol raczej mozna brac - daja w koncu matkom karmiacym w szpitalu po porodzie wiec chyba w ciazy tez nie grozi. Oj pamietam jak prosilam o ketonal polozne po porodzie...
Mdlosci jeszcze nie ma ... ciekawe jak dlugo.
Milej niedzieli - ja zmykam robic obiad.
 
hej kobietki. Ja melduję się w niedzielę. U nas do prawie 15 była straszna mgła. Mieliśmy iść na grzyby a tu nie dało się. Mnie ostatnio potrafi tak zaboleć jakby to jakiś skurcz był. Takie jednorazowe bolenie ale dość intensywne. Lekarz mi powiedział, że mam dzwonić tylko na wypadek plamienia lub krwawienia więc rozumiem, że to może być normalne...

Co do paracetamolu to słyszałam, że w pierwszym trymestrze warto nic nie brać.
 
królowa - warto nic nie brać - zawsze warto być zdrowym a nie chorym i nie faszerować się lekami w ogóle, ale jak nie ma wyjścia to się bierze - infekcje są często grożniejsze niż leki
 
sou, mi się odklejała kosmówka - tydzień temu mi o tym powiedziała lekarka, też miałam plamienia i też miałam krwiaka - leżę, prawie ciągle i już w czwartek było lepiej [kontrola usg po tygodniu była] , następną wizytę mam za 4 tyg.
 
reklama
Witam wszystkie nowe czerwcówki:)
U mnie dzis cały dzien mglisto, juz nie jest tak pieknie jak wczoraj.
Ja wczoraj musialam biec do sklepu co kiszone ogórki taka mialam ochote od paru dni... mniam.
Juz nie moge sie doczekac swojej wizyty 17.11 - troche pozno
jak mi sie uda to chyba sie wczesniej umowie prywatnie zeby sprawdzic czy wszystko ok bo poza sennoscia to nie mam zadnych objawow
 
Do góry