reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej dziewczyny,

Ale mam dziś lenia, nic mi się nie chce.
W ogóle kiepsko sypiam ostatnio. Jestem śpiąca i bardzo zmęczona, a zasnąć nie mogę. Potem w nocy z 4 pobudki na siku i potem też się męczę z zaśnięciem. Nie umiem sobie miejsca znaleźć ani pozycji do spania - w każdej mi niewygodnie, a na brzuchu już nie śpię.

Sandy - ale Ty pracowita jesteś, ja nie mam sił na nic, robię minimum i dużo leżę, odpoczywam. Nie wiem czy dałabym radę pracować jak zawsze na wysokich obrotach.


Nie ma to jak zacząć tydzień od narzekania :(.
 
reklama
W ogóle kiepsko sypiam ostatnio. Jestem śpiąca i bardzo zmęczona, a zasnąć nie mogę. Potem w nocy z 4 pobudki na siku i potem też się męczę z zaśnięciem. Nie umiem sobie miejsca znaleźć ani pozycji do spania - w każdej mi niewygodnie, a na brzuchu już nie śpię.

Jak Ciebie czytam to zastanawiam się czy piszesz o sobie czy o mnie. Mam DOKŁADNIE to samo. W dzień nieprzytomna chodzę i ziewam a w nocy oczy jak 5zł. Już wzięłam się na przetrzymanie i w dzień nie spałam i też to nie pomogło.
 
natis ja też robię tylko to co muszę. Ja jeszcze spokojnie śpię na brzuchu. Zaczynam go mierzyć bo pewnie nie zobacze różnicy jak bede na niego tylko patrzeć:-)
 
Królowa - pocieszyłaś mnie, bo się już zastanawiałam czy to normalne, że spać nie mogę. Teraz chętnie bym się położyła i przespała te cholerne mdłości, ale córcia zaraz ze szkoły wraca, a ja nawet obiadu nie mam.


Agacia - ja to już mam spory brzuszek, nie zapinam się w spodnie, wyciągnęłam już wczoraj ciążowe. Na oko już widać, że w ciąży jestem, bez przyglądania się :)
 
Agacia dobry pomysł z mierzeniem brzucha. Kupię ładny zeszyt i całą ciążę będę opisywać tydzień po tygodniu.

Natis ja bym teraz się położyła i pospała. Przyjdzie 21 będę zasypiała na stojąco. A potem koniec spania. I w nocy z prawej na lewa się przewracam i raz gorąco raz zimno.
 
Ja bym ciągle spała, najgorsze, że jeszcze śpie na brzuchu, ale powoli trzeba się odzwyczajać.
Ja narazie chodze jeszcze w ubraniach tych co zazwyczaj, ale brzuszek już się uwydatnia. Szybciej w drugiej ciąży widać po mnie, w pierwszej dopiero w 4 m-cu coś tam było widać.
 
Podobno u kobiet w pierwszej ciazy brzuszek widac dosc późno. Ja mam wrażenie ,że brzuszek mam troszkę bardziej płaski niż tydz temu. Nudności mam mniejsze, apetyt większy. Jeszcze nic nie prztyłam. Waże tyle samo. Tesciowa powiedziala ze przytyła 15kg w ciaży. Ja tyle nie chcę:-D
 
ech ja też, zasnąć zasnę, ale potem jak się obudzę to nie mogę zasnąć... dramat po prostu...
a lenia mam takiego że nawet wstać do wc mi się nie chce już nei mówiąc o jedzeniu czy czymś, najchętniej bym wyłaczyła żołądek

agacia 15 kg, dla szczupłej osoby to ksiażkowo - 11-16 kg to norma
ani poniżej ani powyżej nie jest dobrze
 
Ostatnia edycja:
nie ja witamin jeszcze nie biorę i tak już wciągam dużo tabsów, a na witaminy jeszcze czas...
ja dziś z młodym znów do lekarza i od razu z sobą, bo mnie gardło boleć zaczyna i chcę się dowiedzieć co mogę brać
 
reklama
Witam dziewczynki :-)

Ale mam dziś lenia, nic mi się nie chce.
W ogóle kiepsko sypiam ostatnio. Jestem śpiąca i bardzo zmęczona, a zasnąć nie mogę. Potem w nocy z 4 pobudki na siku i potem też się męczę z zaśnięciem. Nie umiem sobie miejsca znaleźć ani pozycji do spania - w każdej mi niewygodnie, a na brzuchu już nie śpię.

Ja mam dokładnie to samo jak wstanę w nocy na siku to już koniec - wiercę się i zasnąć nie mogę :eek:

Fioletowa to napisz co na gardło mozna, bo mnie też boli (ja psikam sobie tantum verde)

Mdłości mnie wykańczają, do tego mam zaparcia i wzdęcia, kupiłam sobie już w aptece na wszelki czopki glicerynowe no i piję na czczo wodę z miodem i cytryną - ponoć pomaga na te cholerne zaparcia ... Poza tym ciągle chodzę głodna, nie mam ochoty wogóle na słodycze, za to muszę codziennie zjeść ogóry kiszone i jabłka:-D
 
Do góry