reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Ja chodzę jedynie prywatnie i za badania trzeba płacic..
Jakie badania musicie zrobić po 1 wizycie, ja muszę zrobić morfologie,tsh i mocz.Wiecej nic narazie, grupe krwi mam, więc przypiął ją do karty ciąży.
 
Ale bedzie super jak juz bedziemy takie potezne " ciezarowki" i bedziemy czekac na moment kiedy wezmiemy swoje skarby na rece:)
Zycze Wam wszytskim szczesluwego rozwiazania:) nie moge sie doczekac jak i ja uslysze serduszko:)
 
Ale jestem najedzona po obiadku:)Nudzi mi się trochę w domu samej. Mąż późno wraca, chociażbym chciała trochę popracować w domu to niestety nie mogę (nie mam takich programów i danych).

Najbardziej cieszy mnie to, że brzuch przestał boleć! Oby tak dalej!:tak::-D Boję się jak boli..

ooo mąż przyjechał:) To zmykam. Pa
 
a ja w pon idę do gin na NFZ, moja pierwsza wizyta u niego (tez facet) zobaczymy co i jak :) Dla mnie ważne żeby wypisał mi skierowanie na badania i tyle.
mama wikusi, jak się nazywa lekarz? Bardzo szybko udało Ci się zarejestrować na NFZ. Ja wczoraj się zarejestrowalam tez na NFZ do dr Zajdla, ale dopiero na 09.11:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej ja po drugiej wizycie. Dzidzi ma 9,8mm i bije mu serce. Kolejna wizyta 30 paź. Trochę to kosztuję. Płacę od 70-130 za wizytę . Aha posiew mam ujemny. Zero bakteriuf uff....
 
Do góry