reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

co tydzień??:szok: i co tydzień po 180zł? Oni oszaleli:sorry2: To my chyba kijanka az tak duzo nie placimy :p

sara ponoc w drugiej ciązy brzuszek moze troszke wczesniej wywalic. Ale ja miałam taki bebzol z Wiki ze podziekuje jak bede miała jeszcze wiekszy. Łatwiej mnie bedzie przeskoczyc niz obejsc haha
 
reklama
Ja uzbierałam trochę skóry na zapas ostatnio:-):-) ale i tak kurcze brzuchol mi się zrobił. Może to te zastrzyki?
Ja za wizytę razem z usg płacę 140 zł (sląsk).

Isis na zaparcia w ciąży można brać czopki glicerynowe
 
To ja w pierwszej ciazy placilam za wzyte 150zl i myslalam ze to duzo:szok: A chodzilam co 4 tygodnie. Dzwonilam do gin prywatnie to pierwszy wolny termin na 17 listopada:wściekła/y: Bede szukac innego zeby bylo szybciej.
 
sa_raa być może ten śluz jest bo badaniu, może wziernik naruszył jakiś nabłonek. Ja w pierwszej ciąży miałam po którymś badaniu nawet lekkie krwawienie i pojechałam na ip i okazało się, że to po badaniu, tak więc nie martw się!

Ja za wizytę z usg płacę 180 zł (Warszawa), ale lekarz jest zawsze pod telefonem, poza tym pracuje w dwóch szpitalach i załatwia badania na nfz, no i przy porodzie luka swoim okiem :)
 
reklama
natis a właśnie miałam się Was o brzuszki zapytać. U mnie waga nie zmieniona ale wyglądam jak przed okresem :dry: brzuch spuchnięty jak w 5 miesiącu. Czy to jest możliwe, żeby tak szybko rósł? przecież to 2 miesiąc:shocked2:

no ja mam to samo! Jakbym była co najmniej w 5 wyglądam. Przyjaciółka mnie dzisiaj odwiedziła i mówi, że jak w takim tempie będę rosła to pęknę :).

Co do plamień - różowy śluz to się nie martw, jak pisały dziewczyny to pewnie przez badanie, albo jakieś naczynko pękło. Jeśli Cię to pocieszy to miałam plamienia do wczoraj przez ponad 3 tyg., raz nawet z żywą krwią. Wg położnej to rormalne w I trymestrze, a wg gina każe leżeć i brać leki na wszelki wypadek, ale nie widzi, żeby coś było nie tak.
 
Do góry