reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Gratuluje agacia84!!!:-) jeśli mogę Cie pocieszyć co do cen wizyt, to we Wroclawiu koszt wizyty z usg to od 150 do 200pln :/ także Twoje dwie wizyty to moja jedna :(
 
Gratuluje serduszka i już dużej dzidzi przeciez to już 1cm :-D I Kijanka ma racje... ja sama za wizyte z usg płace 150zł, bez usg 70 lub 80 juz nie pamiętam :D Tyle dobrze że jeżeli jest ok to nie muszę chodzić co 2-3tyg. Teraz wizyte mam w 11t5d. Chyba że coś mnie bedzie niepokoiło to dzwonie i ide wczesniej
 
Witam wieczorkiem :-)

U mnie koszt wizyty z usg to 180zł (a na każdej wizycie jest usg) :-D

Dziewczyny co można brać na zaparcia? Mam mega zaparcia od kilku dni :-(
 
no to faktycznie drogo macie. ja teraz bede chodzic co 2 tyg do gina by monitorować prl..ale dla dzidzi zapłace bez mrugniecia okiem każdą sumę

wychodzę z tego samego założenia, żeby tylko było dobrze...

Choć wczoraj zrobiłam wywiad wśród pacjentek mojego lekarza i okazało się, że wspaniale zajmuje się swoimi pacjentkami, że bardzo dobry szpital, zadbany, miły personel... tak więc uspokoiłam się nieco, bo po przeżyciach z ostatniej ciąży to panicznie boję się szpitali i wszechobecnej tam ignorancji.

Dzisiaj cały dzień przeleżałam w piżamie. Nawet się nie ubrałam. Odpisałam na kilka maili, załatwiłam kilka tel. i to wszystko.
To leżenie odbiera mi wszelkie siły i energię, ale... czego się nie robi dla małego Skarbeczka :).

Isis - próbowałaś jakiś błonnik jeść, albo śliwki suszone?

Jak tam dziewczyny Wasze brzuszki? Mój jest nad wyraz... duży. Nie mieszczę się już w spodnie, muszę wyciągnąć z 'gumowym brzuszkiem'.
 
Ostatnia edycja:
mama_wiki - w poprzedniej ciąży też chodziłam niby do super renomowanej przychodni - bo była blisko, 2 minuty od bloku, w którym wtedy mieszkaliśmy. Lekarz liczył za pierwszą wizytę 250zł!!! za kolejne 180zł, ale... kazał przychodzić co tydzień!!! Do tego miałam mega dawki Duphastonu (3x2tabl = op. na 3 dni czyli 10 op. / m-c) i luteiny 2x2tabl. Miesięcznie na leki wydawałam ponad 500zł, a wizyty ok. 600zł. Niestety jak tylko coś się działo to wysyłał mnie na izbę przyjęć, gdzie nikt nic nie wiedział, wszystko olewali, dowiedzenie się czegokolwiek graniczyło z cudem.

Teraz płacę 100zł / wizytę na super sprzęcie i z tego co słyszałam to lekarz też super zajmuje się swoimi pacjentkami w szpitalu, przyjeżdża na poród (bez kasy). Tak więc teraz czuję się bezpiecznie.
 
reklama
natis a właśnie miałam się Was o brzuszki zapytać. U mnie waga nie zmieniona ale wyglądam jak przed okresem :dry: brzuch spuchnięty jak w 5 miesiącu. Czy to jest możliwe, żeby tak szybko rósł? przecież to 2 miesiąc:shocked2:

Miłego wieczoru drogie Panie

a za wizytę płace 100zł (USG w cenie)
 
Do góry