reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Isis widzę,że mamy dzieci w tym samym wieku, i będzie podobna różnica wieku między kolejnymi:-):-)


No faktycznie ;-) Moja córa już nie może doczekać się rodzeństwa ale jeszcze nic nie wie ...


Dziewczyny czy mogę brać nospę (czasem brzuch mnie pobolewa i tak jaby twardnieje) i czy można brać Rutinoscorbin???
 
reklama
No właśnie,sama obserwowałam wątek mam październikowych i o ile na początku było bardzo dużo mamtak teraz wątek prawie umiera :/

Katerinka a dlaczego nie ma Cię w październikowych mamach? Twoja córa z października jest:-)
 
witam nowe mamuski:D
czytam wasze posty i zazdroszcze, ja mam pierwszą wizyte dopiero 17.11, trochę pozno ale nie bylo wczesniej wolnych miejsc, mam nadzieje ze nie bedzie problemu z becikowym bo tj. 9tydzien i 5 dzien
 
Hej dziewczyny!

Ale produkcja :-).

Ja dziś na wesoło - zobaczyłam i usłyszałam w końcu upragnione serduszko!!!

Wszystko jak na razie w porządku. Plamienia są, dlatego przez kolejne 2 tyg. mam leżeć, a potem się zobaczy. Ból brzucha to u mnie norma z uwagi na silne tyłozgięcie macicy i pewnie stąd też od razu leki podtrzymujące.

Nasza ' kijaneczka' pięknie urosła i ma piękne serduszko :):):). Prawie się popłakałam z radości.


Nie było mnie 3 dni i z trudem ogarniam to forum. Nie wiem czy się wdrożę :).
 
cześć dziewczyny.

Jestem po wizycie. Widziałam malutką kropeczkę tylko bo moja pani ginekolog powiedziała, że wcześnie jeszcze. Dostałam duphaston, nospe forte i zastrzyki clexane. Właśnie przed chwilą razem z mężem dokonaliśmy pierwszego zastrzyku w brzuch.
Na razie żyje nadzieją, że tym razem będzie dobrze!

Natis- super wiadomości:)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

Ale produkcja :-).

Ja dziś na wesoło - zobaczyłam i usłyszałam w końcu upragnione serduszko!!!

Wszystko jak na razie w porządku. Plamienia są, dlatego przez kolejne 2 tyg. mam leżeć, a potem się zobaczy. Ból brzucha to u mnie norma z uwagi na silne tyłozgięcie macicy i pewnie stąd też od razu leki podtrzymujące.

Nasza ' kijaneczka' pięknie urosła i ma piękne serduszko :):):). Prawie się popłakałam z radości.


Nie było mnie 3 dni i z trudem ogarniam to forum. Nie wiem czy się wdrożę :).


Oooo Natis ,super!!!!!!!!!! :-D Teraz jesteś spokojniejsza:-)

Jullix i Ty doczekałaś się serduszka :-) Super dziewczyny cieszę się razem z Wami :rofl2:

Byłam dzisiaj w aptece i dała mi super tabletki : MAMMA NA MDŁOŚCI I NUDNOŚCI W CIĄŻY POLECAM WZIĘŁAM 4 TABLETECZKI I NUDNOŚCI JAK NARAZIE BRAK :-) Ponoć nudności i wymioty są gdy w organizmie brak witaminy B6

Agulka Trzymaj się bidulko bardzo mocno, współczuję zastrzyków w brzuszek pewnie są nieprzyjemne < tulę>
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry