reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Weszlam do was po tak dlugim czasie a tu widze, ze uciekacie na zamkniety. Wiem tyle ile z fb wyczytam bo nie wyrobie sie ze wszystkim ale jak kiedys bede miala wiecej czasu to na fb poprosze was o dodanie mnie na zamknięty.
 
reklama
Witam z kawą.
Jakoś zrobił mi się dziejszgo poranka by skrobąć parę słów przy dużej,czarnej, mocnej kawie

Tak mocna i duża. Dziś liczyłam spałam 7 godzin i miałam 5 wstawań :( 3 flaszki i dwa tulaski. 4 flaszkę wypił przed 7 ale dałam mu soczku. Teraz leży merde nogami i śpiewa sobie ze szczeniaczkiem usypiaczkiem ... Ot taki to Hubi Bubi ...
Sewrynek powoli się budzi.

Ogarnał mnie wczoraj jakiś dolik, wypiłam martini, pogadałam 2 h z S. Dziś lepiej , tylko oczy mnie szczypią.

Gosiaku
wciąż o Tobie myślę. Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć. Dawać nadziei że wszystko będzie dobrze choć wiesz, że trudna sytuacja ? :( Brak mi po prostu słów. Mocno Cię przytulam. Jak do Ciebie trafił Snack ? Raczej nie przepadam za psami ale Twój jest cudny, takie wierne spojrzenie ma. A Ty jesteś cudowna, tak dbasz o niego.
Nelka śliczna jeset, dobrze sobie wygląda. Widać że spokojna i grzeczna. Emil przeżył za klucze ?

Korba
nie wymiguj się od dentysty. O ząbki trzeba dbać. Ty masz to dobre serduszko ! Udało Ci się znaleźć budę ? Założę się, że przeszło Ci prez myśl, żeby zabrać do siebie psinkę .. :) Jak Nocka ? Zosia pewnie Ci przesypia już całą noc ? Zjadła śniadanko ? Do pracy dziś ?

Amiro,
i ja robiłam dziurkę w smoku, razem z Gosiakiem zresztą :) Nie było u nas nocnych zabaw. W nocy gdy chciała smoka dawałm mu a on go wyrzucał. Czasem był płacza ale butla z mlekiem pomagała i zasypił dalej. Bo Hubi jeszcze mleko pije. Było ot wóczaszbawienne ale teraz coraz bardziej uciążliwe :(

Emka
, jak Twoje plany na ząbki. Paniętam, że myślałaś mocno o nich .

Mikotko Przyjęłaś kolędę ? Jak Zosia pospala ?

Paulus nie uciekaj kochana ? Jak się czujesz ? Jak kręgosłup ? Jak dziewczynki ? Znalazłaś już dobrego specjalistę ?


I zrobiła się 7:30. Czas wyciągać Seewerynka z łóżka. Hubi wydaje się, że przysnął. cisza jak makiem zasiał ....
 
Witam się porannie!


W nocy Zosia się Przebudzila, ale usnela w miarę szybko, dospalysmy do 7.15. Za godzinę jedziemy najpierw zawieźć moja Mamę do pracy, a potem z moim.Tata do denstysty, on na kontrolę po wyrwaniu zębów (proteza), ja na wizytę, a Zosia do towarzystwa.


Teri wstałas??? Moje nogi!!! Czuję każdy mięsień :-D


Kingusia gdzie jesteś? Wróć...


Paulunia co u Was?


Paulus uciekamy, tam Będzie nam swobodniej rozmiawiac o wszystkim, bez obawy na podczytywaczy. Także wracaj do nas. I do zdrowia! Jak się czujesz?



Robaczku ojejku :-( ale noc :-( Hubi musi teraz odespac. Co to za dołki??? Nie dolujemy się! Kolęda przyjęta, ks. Szybko załatwił temat u nas na wsi.


Gosiaczku jak samopoczucie? Noc spokojna?



Korbus udało się załatwić budę? Mogłaś spać?
 
Witajcie
Nie wiem czy już jestem na zamkniętym czy nie bo w moim telefonie nie widać żadnej z grup zamkniętych. Jeśli tak będzie nie będę mogła z wami pisać bo w pracy mam tylko telefon a w domu nie otwieram laptopa dopóki dzieci nie zasną. A czasem wcale bo wszystkie aplikacje mam w telefonie.
U nas wszystko w porządku. P dziś wraca do pracy. Koniec laby. Generalnie do końca miesiąca się nie widzimy.
Miłego dnia. Wracam do pracy
 
Starszak daje mi popalić. Psychicznie. Wczoraj poszłam spać z Tymkiem.
Tymek już ok. Pije mleczko. Kupa lepsza. Ale na zabawy naszlo go już po 5.

Miłego dnia :* Wracam do pracy, nadrobię wieczorem
 
A tak Wisienko ! Nie odejdziemy stąd bez Ciebie ( żadnej tu nie zostawimy ! )

Mikotko Ty też do dentysty ? Mam nadzieję, że tylko kontrolnie. Intensywnie dzień zaczynasz. Moje dołeczki takie ze zmęczenia i tęsknoty :) Ale już wróciłam do siebie. Do tego lada dzień przyjedzie S :) Może nawet dziś :)

Jejku ależ jestem niewyspana. Muszę coś wymyślić z tym moim Hubulkiem by dał mamuni spać ..... Miałam za dobrze gdy Wy nie spałyście a ja spałam przez pierwsze 6 miesiecy :) Teraz nadrabiamy :)
 
Robaczku temat zebow musialam zamknac ze wzgledu na brak kasy,ale naprawiam na biezaco spaprana robote po poprzednim dentyscie-przede mna 2dziury do ponownego zalatania i ta osemka w dziasle do wyrwania u chirurga:(
Kochana ja nie wiedzialam,ze Hubi nadal tak czesto w nocy wstaje na mleko! Jak Ty funkcjonujesz? U nas ponad pol roku byly 4butle w nocy,potem 3 i tak schodzila,od pewnego czasu jest 1,nie zapeszajac od 3 nocy 0.

Mikotku kto Cie namowil na taki wycisk?;)

Milego dnia dziewczyny:)

O moich przejsciach z nerwica to moze juz na zamknietym...
 
hej kochane :) My znów od 5 na nogach. Koleżanka zaprowadzila Julcie więc tylko ją sprowadzilismy na dół. Tosiunia śpi od 10 min więc biore się za zupke i drugie ale najpierw herbatka :)
 
reklama
Hej kochane , ja na razie tylko na momencik :tak:

Zupa się gotuje , żeberka się robią , głowa umyta , biorę się właśnie za odkurzanie

Robaczku, Oczywiście , że przeszło mi przez myśl żeby pieska przygarnąć :-D Tylko niestety S już za nic w świecie nie chce się zgodzić :wściekła/y::sorry2: a po drugie to pies a ja mam 3 suczki w domku :-D no i pesek ma 10 lat i od małego w tej firmie . Jestem coraz bliżej załatwienia budy ( muszę troszkę jeszcze kasy wyskrobać , co by S nic nie wiedział ) Kochana nie łap dołków :-( A tak w ogóle masz jeszcze nr. telefonu do mnie ???;-)

Mikotku, Ruszyłaś od rana pełną parą , trzymajcie się dziewczynki :tak:

Mam pytanie : Z telefonu mogę wejść na zamknięty wątek a z komputera jak to zrobić ???
 
Do góry