reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam
Wisienka na pewno znajdziesz w tel nasz wątek ja taka noga i znalazłam będziesz mieć dostęp będzie po staremu ale dużo swobodnej


Mikoto weź mi nie mów o nogach chodzę jak kaleka :confused: ja mam jeszcze z wczoraj Kus kus z warzywami dzieciom gotuje zupkę i nie wiem co jeszcze


Robaczku kopiemy dolki fajnie ze S już wraca a Co to za niespodzianka na Walentynki czy to tajemnica ?
 
reklama
Hejka. Pamiętam o Was, ale od wczoraj mamy w domu gości. Wyjazdą to się rozpiszę.
Wczoraj byliśmy z Krysią badać bioderka. Jest wszystko dobrze :-)
Buziolki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Teri dziś ja na dworze czuje wiosnę ! 8 st i piękne słonko !!!! Niania zabrała Hubulka na spacer. Dawno nie był przez te okropne wiatry. Pas żal było na dwór wyrzucać a co dopiero dziecko ( i nianie ) :)
Nie, nie tajemnica. Chcę S zabrać na rejs stena do Szwecji i z powrotem :) Całonocna impreza na pokładzie. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze. Muszę dziś zabukować bilety bo nianie się zgodziły !!! : :) :) Cieszę się jak dziecko na samą myśl o 24 h tylko z mężem :) Chyba nam to potrzebne.

Korbuś,
yyyy, mam nr :) jak oagrnę pracę to zadzwonię :) ale bardziej po płudniu. A Ty pamiętasz gdzie mieszma ? Zdrowi już jesteśmy. A i kawka z Tobą mi potrzebna.

Paulunia, fajnie masz z sąsiadką. Rano dziś nania dzwoniła, że autobus jej się spóźni. Hubi spał. Odprowadziłam Sewerka przez rondo i pół drogi poszedł sam. Niechętnie ale deptakiem, gdzie nie jeźdżą auta miał tylko zejść. W sumie ma prawie 9 lat i mógłby powoli być bardziej samodzielny . Muszę go uczyć.

Emka
, a no, Hub cały czas siębudzi tak :( Muszę funkcjonować nie mam wyjścia :) ale mam więcej cierpliwości przy tym wstawaniu niż na początku przy Sewerynie. Zresztą pisałam o tym .... Fajnie, że masz już przespane nocki ! A ząbki powoli, najważniejsze by dbać.

edit:

Palin nic nie pisałąś że spodziewasz się gości :) Na długo przyjechali ? Świetne wieści z bioderkami ! Mojej niani siostry maleńka, ma też ok miesiaca , ma problem z bioderkami i namawiam ją na przyjście do mnie w celu zakochania się w chuście i chustonoszeniu w celu poprawy bioderek bo i tak ma pieluchować a chustowanie to przyjemniejsza sprawa ( zwłaszcza dla takiej maniaczki jak ja :D ) :)
 
Ostatnia edycja:
Robaczku oj zazdroszczę takiej niespodzianki. Kiedy my gdzieś bylismy sami bez dzieci hmmm nie pamiętam

Co do sąsiadki to znalysmy sie juz wczesniej. Nasze maluchy jak mialy dwa latka sie razem bawily i nawet nie myslalam ze razem do klasy trafia bo jej synek ma 6 lat. W przyszlym roku on juz musi isc do pierwszej klasy a Jula zobaczymy. U nas gdyby nie jedna ruchliwa ulica droga do szkoly bylaby calkiem bezpieczna a tak widze ze rodzice ida z dziećmi do tej drogi i wracaja do domu. Ja to panikara jestem i strachus wiec nie wiem kiedy pozwole julci chodzic samej

Właśnie dostalam tel ze bede mieć gości. Po 14 najazd tesciow mnie czeka brrrr
 
Jestem rozdarta :-D nie wiem gdzie pisać ;-) Czy na otwartym , czy na zamkniętym :confused:

Zosia jeszcze śpi , zupka gotowa , żeberka też już dochodzą , włosy wyprostowane ... Za oknem świeciło słonko a teraz się ciemno zrobiło ,mam nadzieję , ze wyjdzie jak będziemy jechały po Juleczkę to troszkę pospacerujemy :tak:


Paula , Faktycznie fajnie mieć taką sąsiadkę , teściowa jeszcze siedzi ?

Mikotku, Wróciłyście ?

Robaczku, Ale masz fajną niespodziankę przygotowaną dla S :tak: Super ! Cieszę się , że dzisiaj już wróci i mam nadzieję , że na dłużej , bo zdecydowanie masz za dużo na głowie --tak sama i sama z furą obowiązków . Mam dzisiaj wolne :zawstydzona/y: i niestety chyba dopiero w piątek idę prawie na cały dzień i w sobotę reż ...

Palin, Wow fajnie , że macie gości , ale tu zdecydowanie brakuje Twoich postów i Ciebie :tak:

Ja Cię kręcę na dworze znowu zaczyna wiać :angry: Sio wietrze !!!

Miłego dnia kochane ;-)
 
Wrocilysmy. Zosia właśnie skończyła jeść jajecznicę. Mam nadzieje, ze usnie, zrobilysmy sobie jeszcze długi spacer po mieście.



Madzia co się dzieje ze starszakiem? Dobrze, że u Tymka poprawa.



Robaczku tak, mam do zaleczenia dwa zęby.ciesze się z Tobą! Oby S. Przyjechał.juz dzisiaj! Teraz moja serdeczna koleżanka oduczala pić mleka w nocy swojego synka. Z wieku naszych dzieci. Jedyna metoda, skuteczna, okazało się nie podawanie mleka i przetrzymywanie tego czasu. Pierwsza noc była zła, płacz, zabawa, płacz, ale trzecia już bez karmien.i tak zostało. Dobrze, że Hubi trochę pospaceruje. Ależ wymyśliłas super niespodziankę! Chcę być Twoim Mężem.:p :-D



Emcia współczuję spraw zębowych :-( z Teri i Madzia się bierzemy za siebie. A Teri mega mnie mobilizuje!


Paulunia udanej wizyty Teściów ;-)


Korba no Kochana, Ty też ruszyłas pełną parą! Z komputera Wchodzisz w puszce naszych czerwcowych tematów i tam.jest wątek zamknięty. Udało się załatwić budę!???



Teri ja właśnie nogi i pośladki tak.mocno.czuje :-o u mnie dzisiaj Będzie coś szybkiego, długo nam.zeszło u denstysty :-/ a Zosia Jeszcze nie śpi. Daria pewni juz śpi??? Ćwiczysz?



Palin.super wieści, że z bioderkami wszystko jest ok. Goście? Czyżby niespodziewani? Nic nie pisałaś ;-)
 
Mikotku, Właśnie jak z komputera wchodzę na wątek zamknięty to jest pusto a z telefonu jest wszystko co dziewczyny piszą :confused: Nie wiem o co chodzi . Jeszcze piesek nie ma budy , potrzebuję bardzo dużej budy bo to wielki piesek :zawstydzona/y: Mam nadzieję , że Zosia zaśnie a Ty odpoczniesz , bo od rana jesteś zabiegana . A u nas zaczął lać deszcz bleee, Jak idziemy po Julkę to nie ma szans żeby wziąć Zosię na ręce , więc idziemy w tym deszczu i jesteśmy całe mokre ;-) Dzisiaj coś czuję , że będzie tak samo ...
 
Korbus u mnie z laptopa bez problemu, jak.wczoraj pisałam??? Nasze Zosie mają identycznie, Sofii w ogóle nie.chce.być na rękach, Wszystko tylko ja i ja :-D oby, z buda się udało! U nas ciepło, ale.bez słońca :-/
 
reklama
Do góry