reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Kochane, nie znikać. Poczekamy tu wszystkie. Myślalysmy,że już jesteście wpisane. Sara pewnie wkrótce aktywuje Wasze nicki w zamkniętym.

Także piszmy Jeszcze tu, póki Dziewczyny nie.mają.dostępu do zamknietego. Zgoda?
 
Witam,
Cokolwiek Filipkowi dolegało to chyba odpuszcza, dziś była już normalna kupa i normalny apetyt, mam nadzieję, ze już tak zostanie. Wczoraj nie zaglądałam na bb, zasnęłam szybciej niż synek taka byłam padnięta. My w tym roku tez nie mielismy serduszka WOSP bo w niedziele nie ruszaliśmy się z domu. U nas wieje nadal, ciekawe kiedy przestanie i będzie można wyjsc spokojnie na dwór. Nie odpiszę każdej z osobna, bo przeczytałam wszystko po łebkach ze względu na mało czasu. Jestem za wątkiem zamkniętym jak najbardziej. Udało mi się umówić mnie do dentysty i małego do ortopedy i ku mojemu zdziwieniu do tego drugiego był wolny termin na styczeń, a jak dzwoniłam w starym roku to chcieli mnie zapisac na marzec.

RobaczekII ale S miał szczęście z samochodem. Jeśli chodzi o mleko to u nas nocka tak samo wygląda jak u Was. Ja nie mam jeszcze pomysłu na Walentynki. Super, ze ząbek wyleczony

gosiak_85 mogłabyś zapytać mamę o firmę zmywaka? Chciałabym kupić coś sprawdzonego za te pieniążki, a nie potem narzekać. Ale cię m urządził dzis z tymi kluczami.

Palindromea dobrze, ze u Krysi pępolek już ok.

anilek77 u nas jest podobnie w dzień marudek i nerwusek w nocy też pobudki ale tylko na mleczko

emka01 zdrówka życzę

mikoto foto z zabawy wrzuce już na zamkniety

Korba32 super zorganizowaliście czas bez prądu. My dziś na obiad mieliśmy klopsiki w sosie pomidorowym. Wszystko co pomidorowe to Filipek uwielbia.

Korba32 _Marys_ Filipiek już lepiej, dziękuje ze pytacie.
 
Amiro - histerie przy zasypianiu przerabialismy, takze siedze teraz z Tymkiem az zasnie ;) nie tylko ja daje rade, nie jestbaz tak ciezko jakby sie moglo wydawac ;)

Marys - dziekuje :*

Justa - spytam o ile bedzie pamietac ;)
 
reklama
Amiro nie pomogę, bo.u nas było bezproblemowo. Zosia miała.smoczka.tylko do zasypiania. Raz zapomniała, zabrałam, nie upominala się w ogóle. Powodzenia ;-)


Dziewczyny, jutro sprawdźcie znów czy uda się wejść na zamknięty.


Właśnie.się.polozylam. Zosia zasypiala DIsiaj dłużej. Zanim.ogarnielam dom, pocwiczylam, zwloklam się z podłogi i wyszykowalam.spać było już przed 23.



Teri moje nogi i tylek :-o ale wycisk :-D co oglądasz? Co.jutro na.Obiad?;-)


Robaczku ciesze się ze ząb zrobiony, odwiedziny u znajomej udane, teraz Kładz się spać i regeneruj siły.



Justa ok, czekamy na.zamkniętym. Myślę.ze sporo z nas BedIe teraz bez obawy wrzucać tam.zdjęcia. Super ze udało się poymawiac do.lekarzy.
 
Do góry