reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej hej :-)

Dzisiaj wszyscy wyspani. Dzieci nie kaszlały, nic nikogo nie bolało więc do 5.30 pospaliśmy. O 7 zaprowadziliśmy Julcie do zerówki. Antoś poszedł do dzieci się bawić a ja miałam chwilkę na rozmowę z panią. Jestem bardzo dumna i zadowolona z postępów Julusi. Oby tak dalej :tak: Pogoda cudowna. Zero wiatru, ciepło. Aż nie chciało się wracać do domciu więc zrobiliśmy jeszcze spacerek po osiedlu i po bułę zajść musieliśmy bo Tosiu nie odpuści. Potem posprzątaliśmy, wstawiliśmy zupkę, odkurzyliśmy, zjedliśmy i Toniu zmęczony padł na drzemkę :) Wstanie, zje i przed 12 lecimy po Julunie :)

Mikotku oj tak mobilizacja by mi się przydała. Jakieś przeziębienie mnie dopadło więc mocny kopniak by się przydał bo świeta już blisko. Nie wiem jak w tym roku będą one wyglądać i presja wszystkich już mnie zaczyna denerwować. No nic i tak postawie na swoim :tak:\

Teri to super, że dzieci są tak za sobą. I u nas miłość rośnie z dnia na dzień :tak:

Skalbka gratuluje synka jeszcze raz :tak: Imię wybrałaś śliczne !!!!! Ja nie miałam takiej możliwości. Zostałam przegłosowana :-D
 
reklama
Witamy we troje.

Udało mi się jeszcze pospać do 7.30. Trochę byłam zmulona, ale ogarnianie dzieci szybko i skutecznie rozbudza ;-)
Zjedlismy śniadanie, ogarnelismy troszkę mieszkanie, pranie zaraz się nam skończy. Czekamy aż Krysia na dobre przyśnie i bierzemy się z Mikim za pierogi.

Teri, cudownie Daria mówi. Oj trzeba trzeba uważać na słowa. Miki jeszcze nie powtarza, ale potrafi podnieść glos, jak chce się kłócić.
Dawid starszy, dojrzalszy, to i miłość męczy nim i Daria kwitnie. Mikoto jeszcze taki mały Urwis, wiec jeszcze się pewnie objawi jego cheryczny charakterem.

Paulunia, cieszę się, że nocka dobra. Oby więcej takich. Zdarzysz ze wszystkim do Świąt, na pewno.

:-( Miki znów zaczyna narzekać na ząbek :-(
 
Tosiu się rozespal a już pora wstawać. Tak nie lubię go budzić ale wyjścia nie ma. Kilku sąsiadów proponowalo że zajmnie się Tosiem żebym na spokojnie mogła iść po Jule ale ten bandzior do nikogo iść nie chce. Teraz jeszcze ciepło to sobie radzimy. Przy większych mrozach będę dzwonić po teściową.Oj ten mój synuś :)

Zupka już prawie gotowa więc dzieci zjedzą po powrocie z zerówki. Lecę budzić śpiocha :(
 
Dzien dobry,

nocka u nas kiepska :confused2: Tymek do polnocy obudzil sie z poplakiwaniem 2 razy, potem ok 2 trzeci raz ale mialam juz przygotowany przeciwbolowy wiec podalam. Nie wiem czy to zeby czy co sie dzieje . Zara po Tymku obudzila sie Nelka na jedzonko, wiec tak porzadnie to spalam od trzeciej do 5:40 az Tymek wstal.

Teri - Pieknie Daria mowi. Mousisz ja koniecznie nagrac i nam puscic,ja doczekac sie nie moge az moj zaczie cos konkretnego z siebie wydawac.

Palin - oby zebuszek wyszedl szybciutko i nie meczyl Mikiego. Cudownie sie Mikus zajmuje i troszczy o Krysie

Paulunia - ciesze sie, ze nocka u Was przespana

U nas dzis az 11 stopni :szok: na plusie rzecz jasna :-p rozwiesilam juz pranie, bo w plecy jestem niesamowicie, Tymek drzemie, Nelka zaczyna sie krecic na jedzonko.

Z dobry wiesci jeden z ogladajacych w zeszla sobote, przychodzi na drugie obejrzenie w ta sobote. Wiec trzeba dokladnie wszysko wyszorowac :-p Ostatnio nie podobal mu sie zapach ryby w domu . Ja zdziwiona, az dotarlo do mnie, ze przed naszym wyjsciem Tymek jadl lososia na obiadek :sorry: teraz wstane rano i upieke chleb lub ciasto :-p
 
Meldujemy się ze spaceru.


Noc fatalna. Zosia na drzemkę położyć się nie da.


Emcia jak u Was?


Gosiak współczuję nocy :-( upiecz drożdżowe ;-)


Palin :-( i u Was,nie jest wesoło :-( i tak dużo działasz :-o



Teri Daria jest niesamowita! Babo! :-D ha ha :-D nawet nie da sobie zajrzeć do buzi :-(



Paulunia dobrych masz sąsiadów.


Brokulowa o kasza gryczana z warzywami juz gotowe, także korzystamy z pięknej pogody i spacerujemy



Zosia usnela na kanapie w salonie :-o Oglądała bajkę, a ja zmywalam naczynia. Pora nie jest zła, bo usnela o 14. Mam nadzieje ze wstanie w dobrym humorze, bo bardzo Marudzila.
 
Ostatnia edycja:
Melduje się na.szybko. Byłyśmy u znajomej, potem u moich rodziców. Kiedy Zosia juz prawie spala weszła moja Babcia, chociaż Wiedziała.ze jak.Zosia usypia musi być cisza i ciemno. Zosia podniosła.się z wrzaskiem. Babcia poszła. Uspokoiłam ja po 40 min płaczu. To już któryś raz kiedy Babcia tak robi. Przychodzi w porze jej spania. I Wychodzi. Moja cierpliwośc i wyrozumiałość dla ich postępowania ma granice. Musze się Wyciszyć.
 
Mikoto tulę mocno :* Cierpliwości dla Babci
Palin pierogi gotowe? Mam nadzieję, że jakoś udało Ci się je ulepić :tak:
Teri BABO super masz tę Darię :-D
Gosiak współczuję nocy. Oby ta była lepsza!!

jakoś weny brak.. ot tak bez powodu-nijako mi..
 
Melduje sie po ciezkim dniu. Glowa mi peka od rana. Nie mam sily. Teraz leze z Fifim. Probuje go uspac, a on mi hustawke targa na srodek pokoju :(

Mikoto, ah te kochane babcie.

Gosia sprzedajecie mieszkanie? Pewnienna dom zamieniacie ? ;)
 
reklama
Witam
Synek zwykle zasypiał po 19.00 a teraz zasypia ok. 21 i to z moją pomocą, jak wyjdę z pokoju jest płacz a jak się położe to spokojniej, więc zasypiam razem z synkiem, dlatego nie zaglądałam tu ostatnio czego bardzo mi szkoda. Filipek dziś miał dzień niejadka, strasznie mało zjadł chyba z tęsknoty za babcią, bo od poniedziałku rządzi z tatą.

teri114
też mam do wyczyszczenia dywan w salonie, ostatnio czyściłam go cały tydzień na kolanach a teraz nie ma takiej opcji. Ale fajnie Daria pomagała w pierniczkach, smacznie wyglądają i pewnie tak smakują. Piękny prezent, ja mam Zelmer aquario, co prawda nie pierze ale cały brud wpada do wody, nie kurzy się i z całą wodą wylewam, jestem zadowolona.

Wisieńka jeśli chodzi o nowe miejsce pracy to znajduje się niedaleko starego, nawet samochód będę parkowała cały czas w tym samym miejscu, tylko przejdę się kawałek. Widzę że już też wystrojona pięknie na święta.

Mikoto Filip lepiej, jak ostawiliśmy syropek to mały przestał kaszlec. Piękna choinka, ciekawe ozdoby. My dziś właczyliśmy lampki na balkonie. Piękne pierniczki, ja robiła pierwszy raz i ciemne jak dla mnie, za dużo trochę kakao. Jak zrobiłaś lukier? Czym dekorowałaś?

_anula ja też wychowana na sztucznej choince ale marzy mi się wigilia u nas i żywa choinka

Kingusia91 dobrze,ze wirus odpuścił i m pomagał

ankaka. bardzo ładna sypialnia, mój Filip w porównaniu do Twojego mówi tylko mama i to bardzo rzadko. Słodki Fifi. Ja nic nie majstruje przy siusiaczku Filipka.

gosiak_85 bardzo ładna choinka, super wózek

Palindromea Krysia ładnie przybiera na wadze, jestem pod wrażeniem jaki Mikołaj jest „dorosły” przy siostrze

Paulunia8713 trzymam kciuki za dobrą diagnozę

Skalbka gratuluję synka

Lecę popakować prezenty i się odgruzować
 
Do góry