reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczynki piszecie o ograniczeniu netu. Też mam takie myśli... To faktycznie pożeracz czasu i na dodatek uzależnia. :-( Ehhhh
Nie lubię sprzątania, więc tym bardziej mam wymówkę, żeby usiąść i pogapić się w monitor. Muszę sobie to jakoś poukładać. Ale jeszcze nie wiem jak, bo całkiem bez internetu, to nie dam rady. Musiałabym chyba na jakiś detox iść... :szok:

mikotku: sernik pycha wygląda. ja mam swój sprawdzony przepis, dlatego jeszcze Twojego nie próboałam, ale może kiedyś się skuszę
kinga: najlepszego dla Laury! <3
gosiak: bidoku ty nasz-czasu nic nie masz... tęsknię za Wami, za Tymusiem.. Wrzuć jakąś fotkę, co? :tak:


Czy Wy jakieś spotkanko kombinujecie w maju? :eek:

Ogarnęłam chatę, placek upiekłam, szaszłyki zrobiłam i sałatkę. Czekam na gości. A oni spóźniają się. :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anilek tak jak pisałam wcześniej, u mnie sprawdza się aplikacja bb na telefonie. Mogę szybko poczytać i napisać ;-) Kochana, jako, że z Bona i Teri mieszkamy blisko siebie, umówilysmy się na kielecki spacer ;-)
 
MIKOTKU zapomnialam nazwy. Troszke podobne do fiolka afrykanskiego. Tu lepsza fotka, moze bedziesz znac nazwe jak lepiej zobaczysz
 

Załączniki

  • 1396708987591.jpg
    1396708987591.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 28
Hej hej :)
My juz po wizycie :) cora kolegi sie wstydzila i przez wiekszosc czasu bawila sie sama w swoim pokoju, jak juz przyszla to Karina sie jej bala... no coz... musze jej zorganizowac jakies spotkanie z innymi dziecmi co by sie troche oswoila.. maja malego Yorka, strasznie przymilasty, caly czas podbiegal do Kariny i ja lizal :) mina Kariny bezcenna :D nie jest przyzwyczajona, ze cos wlochatego do niej samo przybiega :D u nas koty omijaja ja szeerrrokim lukiem, a jak juz uda sie jej zblizyc to zaraz ucieka :) wracajac wstapilismy do sklepu (oczywiscie jeszcze do tesciow) i w sumie w domu bylismy po 20, Mloda padla po 21 :) od tego kolegi odkupilismy lozeczko turystyczne, chyba sie troche zastalo, bo byl problem ze zlozeniem go :s jutro wystawie na balkon zeby sie przewietrzylo. Mykam robic pulpety na jutro ;)

Gosiak u nas jest raczej spokojne zabkowanie... w dzien potrafi sie tylko wydzierac przez godzine albo i dluzej (wlasnie chyba ida kolejne zabki bo od wczoraj sie drze), duuuuzo sie slini i ciagle cos pcha do buzi, a nocki raczej spokojne, moze ewentualnie czesciej sie budzic na mleko (czyt co 3-4 h).. nie jadlam nogdy ciasta z rabarbarem, ale na pewno jest pyszne :D ahhh... na sama mysl slinka cieknie :D pochwal sie wypiekiem ;)
Mikoto aaaa pozeram normalnie telefon :D jami!!! Az slinka cieknie :D ja w aplikacji bb nie mam komunikatu o nowym poscie, da sie to gdzies ustawic?
Robaczku z kosciola :/ od poniedzialku do soboty bija o 12 i 17:30 (w piatek dodatkowo o 15) a w niedziele tylko o 17:30 :( kosciol mamy po drugiej stronie ulicy, wiec nawet przy zakmnietych szczelnych oknach bardzo je slychac... no to czekam na sygnal kiedy bedziesz w Wawie :D
Bona jak by prywatne tyle kosztowaly w Wawie to od razu chyba bym zapisala, u nas to min 1300 z tego co slyszalam :(
Morena alez piekna wiosenka u Ciebie zagoscila :D. Co u Was slychac?
Anilku ja juz chyba od 2 miesiecy nie siedzialam przed lapkiem... teraz to bardziej M korzysta wlaczajac swoja gre, a ja siedze za to na tel (bb) i tablecie (jak szukam jakiegos przepisu ;)) moze przerzuc sie na tel?
Palin jak sobota minela?
 
Ostatnia edycja:
Witam

Dzisiaj troszkę lepszy humorek , ale rozwiązania problemu na razie brak ;)

Porobiliśmy dzisiaj troszkę w ogródku , potem zakupy , no i ok 14 przyjechali znajomi( chrzestna Julki) z synkiem w Juli wieku , Fajnie się bawili my poplotkowaliśmy , zjedliśmy obiadek, ciasto ..Było miło i sympatycznie . Za to Zosia nie chciała przegapić spotkania gości i spała tylko rano z 40 minut i do 19.30 nie zmrużyła oka :szok::tak:

Morena , Cudna wiosna u Was w domku :tak:

Terii, Fajnie że miałyście miły dzień , u nas dla odmiany faktycznie słonko świeciło , czasami powiał chłodniejszy wiatr , ale i tak było cudnie

Kinia, Wszystkiego NAJ dla Lauruni :tak: Duża i zdrowa rośnij ślicznotko

Bona, Teri , Mikotek, Fajnie że się spotkacie ...I tak bardzo żałuję , że nie będzie Was teraz na spotkaniu:zawstydzona/y:

Anilek, Ja już chyba też uzależniona od kompa a już na pewno od fb i bb:tak: Czyli mieliście grilla ;-), powiem Ci że ciepło się zaczyna a my po ostatnim "nawale" gości :-D nie mamy ochoty na razie na grilla :tak:

Bona, Ty też kochana masz tyle na głowie : praca, dom , granie i ze wszystkim dajesz sobie radę :tak: A jeśli chodzi o cenę żłobka to na prawdę tanio u Was, koleżanka oddała synka teraz do żłobka i płaci 650zł bez wyżywienia ( daje na razie swoje) a jak dojdzie jej wyżywienie to + 350 zł :szok:

Zapomniałam się pochwalić , od Robaczka, dostałam przepiękne tulipanki, więc też mam wiosnę w domku :-) " Czym ja sobie zasłużyłam " na takie piękne kwiatki ? :rofl2:

Marys Wy też dzisiaj u znajomych ....hihi u mnie Zosia przyzwyczajona do piesków , swoją drogą uwielbia je i nawet potrafi się z nimi bawić i śmiać :tak: Robaczkowy Hubuś też biega za pieskami jak przyjedzie do nas , widac że też lubi zwierzątka ;-)

Gosiu, Mam nadzieję , że nockę będziecie mieli spokojną , cofam się ciągle i oglądam zdjęcie Twojego brzuszka :tak: Obym się tylko nie zaraziła :-)

Mikotku, Serniczek wygląda smakowicie ...ach gdybyś mieszkała bliżej kochana :-D


Miłych snów czerwcóweczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się niedzielnie z kawą!

Pospalysmy do 7.45 :-D pogoda fatalna, mokro i buro :-/ po porannej drzemce Zosi będziemy jechały do moich Rodzicow, będzie też mój Brat z rodziną, sernik juz spakowany ;-)

Marys jak noc? W aplikacji bb masz obok głównego tematu gwiazdkę, zaznacz ja ;-)

Korbus.za Wami pracowita sobota, dzisiaj pora na odpoczynek ;-)

Gosiak jak noc?
 
Do góry