reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam,
ja juz po pracy i malych zakupach (obok pracy otowrzyli Lidla).

Nocka troche lepsza. Tymek pospal w lozeczku do2 i myslalam, ze skoro tak ladnie spal to zje i zasnie, ale nie. Stanowoczo odmawia jedzenia w nocy z butli, rano zreszta tez ... dzis dam mu picia , bo moze tylko pic chce. Dalam mu kropelki na zabkowanie i zasnal z nami jakos. Wiec w miare sie wyspalismy

Marys - ciasto wlasnie sie piecze. RObie dzis bo wczoraj sil juz braklo ;-)

Korbus - jak tylko brzusio sie zaleczy, zalrazaaj sie ile wlezie :-p Wlasnie musimy dzis zdjecie zrobic !

Wczoraj posprzatalam, lazienke, wstawilam pranie, odkuryalm, i zrobilam 2 obiady. Tzn najpierw rosl, a potem z kurczaka potrawke :tak:

Dzis tylko ciasto ale to migiem bo proste. Jak sie upiecze cykne fotke
 
reklama
Heloł :D
Od rana cos sie ciagle robilo :) pogoda nie byla zbyt przyjemna wiec na spacerku noe bylysmy :/ pozniej dopiero piekne sloneczko wyszlo ale akurat moi rodzice przyszli a potem tesciowie (tesciu przeziebiony) na chwile wstapili jak wracali ze wsi. Mloda miala drzemke od 11 do 13 a pozniej juz ja przetrzymalam i wlasnie zasypia. Troche sie dzisiaj posprzatalo, poscieralo kurzy, chlebek zrobilo, lozeczko stoi na balkonie i sie wietrzy. W lodowce czeka pifffko zurawinowe :D no i tak dzionek jakos zlecial :)

Korba Zosia sie noe mogla chyba doczekac i nacieszyc goscmi ;) pracowity dzionek mialas :) Karina z kotami chce sie bawic w wyrywanie siersci :D jak dzisiejszy dzionek?
Mikoto no to dala Zosia dzisiaj troche pospac ;) nocka wporzadku, z jedna przerwa po 5 :) pobudka po 7 :) jak dzionek u rodzicow? Gwiazdka zaznaczona :D
Gosiak moze to jednak zabki ida? Jak Tymus w dzien? Jak sie czujesz? Czekam na fotke pysznosci :D
Bona plan wypadowy zrealizowany? ;)
 
Dobry wieczór Czerwcóweczki :*

Maryś- plan wyjazdowy zrealizowany, może nie w 100%, bo jednych znajomych nie odwiedziliśmy, ale i tak sporo się działo :tak: Szkoda tylko, że pogoda deszczowa i ponura, nawet nie mieliśmy jak po starówce pospacerować :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Chętnie spróbowałabym Twojego chlebka, na zdjęciach prezentuje się świetnie!

Gosia- ja od pewnego czasu daję w nocy Michasiowi 150 ml wody i tylko dwie miarki mleka. Lepiej po tym śpi, z czasem będę chciała, żeby pił samą wodę ;-) Trzymam kciuki za jutrzejsze badanie!!!! Napisz koniecznie całe sprawozdanie!!!!!

Mikotku- myślałam o Twoim serniczku pół dnia :szok:

Korba- cena żłobka jest faktycznie niska (obejmuje już pełne wyżywienie), bo jest współfinansowane z UE :-) Dla nas to najlepsze rozwiązanie. A Zosia jaka gościnna :happy2: Ty się tak nie forsuj w tym ogrodzie!!!

Idę kąpać Michasia :tak: Dziś spał całą powrotną drogę, czyli prawie dwie godziny :szok::szok::szok: Wstał w świetnym humorze, stąd taka pora kąpania (jak dla nas, to dość późno). Częściej musimy organizować takie wyjazdy! Nasi znajomi mają dzieci i fajnie popatrzeć, jak Michaś się odnajduje wśród prawie rówieśników. Zwłaszcza, że nie planujemy drugiego maleństwa...

Jutro do pracy. Na szczęście mogę być po 8, więc nie jest źle :-D:-D:-D

Spokojnych nocek!!!
 
Melduję się wieczornie!

Gosiak dobrzę, że noc lepsza, ja obstawiam zęby, pojawią się na dniach - to mówi Wróżka Mikoto :-D Miałaś dzisiaj pracowity dzień :shocked2:czekam na zdjęcia ciasta, rabarbar uwielbiam - w cieście i w kompocie :tak:

Marys :-Dteraz będziesz na bieżąco informowana :-D

Bona ale mieliście intensywny dzień :tak:Ja też zauważyłam, że takie dni są dobre dla dziecka - styczność z innymi dziećmi, osobami :tak:


Do Moich Rodziców pojechałyśmy autem, pogoda nie pozwoliła na wyjście, ale zanim wróciłyśmy do domu Zosia pospacerowała jeszcze po działkach :tak:Pobawiła się ze swoim braciszkiem ciotecznym, wymęczyła Babcię, Dziadka i Ciocię, zjadła obiad i już w domu pospała dwie godziny :tak:Miałyśmy jeszcze wyjść, ale odwiedziła nas sąsiadka, także znów zabawa, pisk i radość :-D Kąpanie, karmienie, spanie. Padam, obejrzę Ranczo do końca, podszykuję pranie na jutro i kładę się. Mam nadzieję, że jutro będzie słonecznie i wiosennie :tak:
 
Witam :tak:

Mikotku , Dzisiaj musiałam nadrobić z praniem ( wiem , że dzisiaj niedziela) , ale piorę w weekendy, a że w sobotę cały dzień prawie byli goście , to zrobiłam tylko jedną pralkę . Ale dzisiaj pospałyście z Zosieńką :tak: Super !!!

Gosiunia Nie , nie , nie kochana , mimo że ciepło mi robi się na sercu jak patrzę na Twój brzuszek i nawet zazdroszczę , to stwierdziliśmy z S , że na 2 naszych pindach zakończymy . Po pierwsze nie mamy warunków ( mały domek) , po drugie nie jesteśmy już pierwszej młodości , a po trzecie moje zdrowie ;-) Więc pozostaje mi patrzeć , zazdrościć i mam nadzieję , że się spotkamy a wtedy pozwolisz ukochać i wycałować maleństwo :-) Gosiu trzymam kciuki za jutrzejsze USG , już nie mogę się doczekać fotek :-D Na którą godzinę ???

Marys, Kochana , jeśli chodzi o Zosię i kontakty z ludźmi , to powiem Ci szczerze , że zależy od jej humorku . Czasami jest tak że od razu śmieje się od ucha do ucha a czasami zacznie płakać ale po chwili się przyzwyczaja i uśmiecha :tak: U nas dla odmiany pogoda przepiękna , byliśmy na długim spacerku , momentami tak grzało że chodziliśmy w krótkich rękawkach , ale były momenty że zawiał zimny wiaterek

Bona , Kochana na prawdę fajnie że taka cena żłobka i do tego wiesz że jest to dobry żłobek , bo to bardzo ważne . Fajnie , że tak miło spędziliście dzionek :tak: Ja też myślałam żeby Zosi dawać w nocy wodę , ale ja mam wrażenie że ona za mało jada w ciągu dnia , czasami tak jak dzisiaj jadła tylko 2 posiłki:szok: Jak nad ranem zje butle , to teraz tak ustawia sobie spanie , że śniadanie je o 11.30 :zawstydzona/y: potem obiad ok 15, między czasie jakieś małe przekąski ( paluszki , flipsy , kawałek bułeczki td..) więc nie mam sumienia w nocy dawać jej wody

Jutro jak już wiecie zostaje bez samochodu , i na szczęście mój tata odbierze Julkę ze szkoły , ale co zrobię w resztę dni w tym tygodniu :confused: Jeszcze nie wiem:sorry:

Miłego wieczoru i nocki , do zobaczenia jutro :tak:;-)
 
Witam
Ja tak na szybko, ostatnio nie pisałam, choć na bieżąco starałam się czytać, bo remontu ciąg dalszy. Od piątku trwała walka z drugim pokojem, gdzie zrywana była stara podłoga i położona nowa. Mały był marudny i nie wyspany bo nie chciał spać jak obok tato hałasował i się kręcił, więc szedł spać jak „padł” ze zmęczenia. Jeszcze dziś mimo niedzieli zmywałam podłogi i układałam w szafkach. A po południu jechaliśmy do siostrzeńca na urodzinki, nawet poskakałam na trampolinie, ciekawe czy będą zakwasy.

Kingusia91 wszystkiego najlepszego dla Laurusi

madzia128 dobrze, że Tymcio osłuchowo czysty i chodzi do żłóbka

Palindromea wcale się nie dziwię Arowi, że chodził dumny jak paw jak Miki powiedział „tata” ja czekam cierpliwie jak mój zacznie coś mówić, bo jak na razie to cisza. Szalejesz z tymi porządkami, tylko się nie przeforsuj.

_Marys_ chyba spróbuję zrobić ten chlebek, u Was pobudki o 7.00 a u nas ostatnio o 6.00 lub nawet przed


Korba32 współczuję tego bliznowca, co za lekarze beznadziejni, nie można na nich liczyc

gosiak_85 kochana Ty się nie denerwuj bo to nie wskazane w Twoim stanie, pisz jak będziesz po wizycie jak się ma fasolka, fajny brzusio się kształtuje

Bona87 ale fajny gabinet
 
Witam wieczornie,

dzis wreszcie piekny wiosenny dzien bylo jaies 17-18 stopni, wiec nawet bez kurtki bylam na dworu :-D popoludniu pojechalismy jeszcze na jedne spacer, bo szkoda bylo siedzec w domu. Tymbardziej, ze od jutro ma byc znowu po 11 st.

Marys - 2014-04-06 21.08.50.jpg hihih moze nie wyglada za smakowice , bo sie troche rozpelzo ale jesy pycha a to najwaznijesze ;-) ja caly czas mam nadzieje, ze to zabki, w dzien jest dobrze, wiadomo sa chwile gdzie marud dopada, raczki albo cokolwiek innego musi byc w buzinawet podczas jedzenia. Butli wogole nie bierze do dzioba

Bona - dam oczywisice jutro znac co i jak i fotka tez bedzie a co :-p tez dzis postanowilam, ze sproboje dac Tymkowi samej wody. Od trzech nocek wylewam mleko bo nie chce go pic . Tymek tez nie ma kontaktu zbytnio z innymi dziecmi bo nie mamy znajomych z maluchami. Sa jedni ale dziewczynka starsza o 2 lata i widujemy sie rzadko

Wrozko Mikotko - pamietam, ze przepowiedzial zabki MIchasiowi, wiec trzymam za slowo :-D

Korbus - niech bedzie, nie bede naciskac na zarazanie :-) idziemy na 15:10 polskiego czasu :tak:juz nastawiona jestem pozytywnie i doczekac sie nie moge

Justa - to czekamy na zdjecia nastepnego pokoju. Jak Filipek ??

Jutro oprocz usg mamy pierwsza wizyte z oczkami Tymka, choc bede spokojniejsza po tej 15 kwietnia bo to w szpiytalu. Ale idziemy zobaczymy co i jak. Emil bierze pol dnia wolnego aby z nami pojechac, zreszta nie opuscil by usg :-D Dziekuje, ze trzymacie kciuki :*

A teraz spacer z psiakiem..moze jak lykne jeszcze swiezego powietrza to glowa przestanie bolec.

SPokojnych nocek
 

Załączniki

  • 2014-04-06 21.08.50.jpg
    2014-04-06 21.08.50.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 24
witam późnym wieczorkiem . Przed chwilką Chodakowską zaliczyłam ;-) a dzień cały spędzilismy w górach:-). Nie nadrobię wybaczcie :sorry2:. Napiszę tylko :
Gosiak - kciuki za usg zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na foteczkę fasolinka :tak: . I za wizyte z oczkami Tymusia też &&&&&&&&&&&&&&&&&&.
Dobranoc .
 
i znów poniedziałek :( No ale coraz bliżej wyczekiwanego piątku...

Gosiaku najmocniejsze kciuki za usgi Tymka ! Bardzo czekam na fotoczkę Kruszyneczki :-D

MatkaEWa, góry, Chodakowska .... szacun. Ja nie ćwiczę :-(

Justa ależ ruszyliście z remoncikiem, fajnie :-D Teraz trochę wysiłku i wyrzeczeń ale potem będziecie się cieszyć :-D

Czy Was też wkurzają skróty te po lewej stronie przy pisaniu tekstu ? Jak ja nie cierpię jak tak beznadziejnie ktoś zmienia i nie testuje :wściekła/y:

Wczorajszy dzień spędziliśmy u mojej mamy. Pogoda była cudna. No ale dzionek szybko minął. W sumie na dworze tylko z 40 min posiedzieliśmy na tarasie. Hubsia postawiałam przy pchaczu. On złapał pchacz i ruszył :) Chodził sobie w te i we wte i była to jego zabawa dnia :) Pod koniec już prosto, pewnie sobie dreptał :) Fajnie to wyglądało :-D

Sewerynek dziś zamiast szkoły do kina jedzie i wcześniej muszę Go zawieźć więc uciekam :)

Jakby co, miłego dnia !
 
reklama
Witam się poweekendowo :-)

Gosiaku mocno trzymam kciuki za USG i za wizytę Tymusia :tak: &&&&&&&&&&&&&& :* Co to za ciasto?
MatkaEwa zazdroszcze dnia w górach... dawno nie byliśmy. Za daleko mamy żeby na jeden dzień jechać :sorry:
Justa jaki pokój teraz remontujecie? Filipka? Zakwasy są?
Korba mam nadzieję że wymyślicie coś z tym odbieraniem Julki. Nie jeździ tam jakiś sąsiad/sąsiadka po swoje dziecko?
Mikoto super spędziłyście z Zosią dzień :tak: a jak nocka?

Laura dziękuje wszystkim Ciociom za życzenia :-)

Weekend minął szybko i w miarę spokojnie mimo wczorajszej wizyty u teściów :-p moja teściowa jest niereformowalna... chciałabym mieszkać dalej od nich to byłoby łatwiej.
Mąż dzisiaj w pracy a my od 6 urzędujemy z Laurą ;-) Pranie się pierze, Laura gra na pianinie :-D a ja piję kawkę ;-)
Słoneczko wyszło więc pójdziemy na spacer. Może wyczaje jakieś używane ciuszki dla Laury bo ostatnio ze wszystkiego wyrasta...

Robaczku to samo miałam pisać o tych skrótach z lewej strony :confused2: działa mi to na nerwy :sorry:

Miłego dzionka kochane :-)
 
Do góry