reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam

Robaczku - tak ja tez tego nie cierpie , juzpisalam, ze mnie denerwuje, bo podczas odpowiedzi pogrubic ciezko, a i po cholercia nam tego tu tyle . Filmik z Hubisiem BOMBA !

Kinia - hihihi to tak jak z moja tesciowa, przymykam na wszystko oko i az sie boje co bedzie jak tam pojedziemy ;-)

Kochane Tymek przespal cala nocke bez jedzenia !!!!!!!!!!!!!!!! Co prawda wstawalam pare razy dac smoka, ale spal od razu dalej ! Obym nie zapeszyla i tak juz mu zostalo :-D:-D:-D ps zebow nadal brak :cool2:
 
reklama
witam i ja

mnie tez wkurzają te skróty pierwsze co robię jak wchodze na bb to je zamykam :wściekła/y:

u nas niedziela tez mineła fajnie bylismy po południu u mojej siostry ciotecznej ma córeczkę 2,5 letnią to Daria miała się z kim bawić ale wczoraj była tak grzeczna w gościach oczywiście znów wszyscy w szoku że taka jest grzeczna :sorry::confused2: szkoda że w domu taka nie jest :-pno ale dziecka nie było i upatrzyła sobie jedną kuzynke blondynkę i przesiedziała u niej pół wieczoru tuliła się i uśmiechała :sorry:aaaaaaaaa i dostaliśmy w spadku spacerówkę bo Karolinka nie mowy żeby jedziła w wózku oni mieszkaja na wsi Mała biega po podwórku to nie nauczona tak w wózku siedzieć zresztą to dziecko torpeda nie ma czasu na siedzenia nawet sika w biegu żeby czasu nie tracić szkoda każdej cennej minuty bo może ją cos ominie :-Dtylko na końcu nabiła sobie tak wielkiego guza że czoło siwe no masakra jak ruchliwe to dziecko wiecznie chodzi z guzami :sorry::eek:
a najlepsze że juz miałam kupowac spacerówkę dodałam nawet do koszyka na allegro ale mówię a kupię jak wrócimy i tak sie tam zgadałam a siostra mówi dobrze że nie kupiłas bo jej już niepotrzebna i mamy parasolkę koochi bez kosztów jeszcze dostaliśmy troszkę ślicznych ubranek po Karolince :tak:
taki
NEW SPACERÓWKA WÓZEK SPACEROWY Ipso KOOCHI ŁAŃCUT (4120207737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Robaczku brawo do Hubiego Bubiego :-Djuż coraz więcej tuptusiów mamy ech takie maleństwa były a tu zaraz zaczną sie roczki i wszystkie będa biegać :-Dwtedy fajnie byłoby sie spotkać tyle dzieciaczków do ogarnięcia i każde w inna strone pewnie by pobiegło :-D:-D

gosia aj ale czekam na foteczke maleństwa trzymam kciuki i za oczka Tymka tez i super że nocka przespana u nas ostatnie coś bardzo kręcące sa czyżby ząbki :sorry:

a my niestety wstaliśmy z katarem wczoraj Daria kichała kichała no i dziś glutki sie leją :wściekła/y:i pokasłuje :wściekła/y:

życze miłego dnia

mikoto Bona odliczam dni do 1 maja :-D
 
Ostatnia edycja:
terii - i super, ze spacerowka jest . Pieniazki zaoszczedzone :-D hihihi jak wiedzialam jak zwinac te wyskakujace tematy po prawej stronie tak nie wpadlam na pomysl, ze ten paseczke po lewej sie da....o ja gapa :-pzdrowka dla Darii

Tymek spi czekamy na tate ma byc po 11 i potem na spokojnie sie wybierzemy wszedzie ;-) jeszcze musimy odebrac paszport psa. Bylismy na szczepieniu, a ze naszej pani dr nie bylo, zastepowala ja inna , kotra nie miala ze soba odp pieczatki. Musimy odebrac wreszcie , bo lezy tam 2 tygodnie i boje sie aby nie zgnal, bo wtedy bedzie klops :tak:
 
Witam

Zosia zasnęła ufff:-D Pogoda u nas dzisiaj nie ciekawa , szaro - buro i ma padać , a wczoraj było tak pięknie ;-)

Teri, Daria potrafi zachować się w towarzystwie , Zosia też potrafi dobrze maskować swój charakterek :-D Jak ktos jest u nas , albo pojedziemy do kogoś , to tak spokojnie siedzi nie psoci :-p To są pindy :-D Fajna ta spacerówka , super !!! Jeśli chodzi o ciuszki , to robiłam przegląd w szafce i kurcze mamy mało spodenek , mamy same leginsy , no i skarpetki też muszę kupić.

Gosia, Mimo że ciasto popękało to i tak wygląda smakowicie . Brawo Tymuś --całą nockę przespał --super !!!:-D Gosiu czekam z Tobą/Wami na USG:tak:

Kinia, I Wam gratuluję nocki :tak: Tak piszesz o teściowej hihi , ja widzę swoją raz lub 2 razy w roku ;-) Jeśli chodzi o odbiór Julki ze szkoły, to dzisiaj odbierze ją mój tata , a od jutra hmm zobaczymy jak to się poukłada. Nie mam Kinia sąsiadki która by w Julki szkole odbierała swoje dziecko , już pisałam właśnie , że Jula chodzi do szkoły nie w naszym rejonie , a tutejsze dzieciaczki chodzą do szkoły z naszym rejonie ... No nic musi się jakoś to wszystko rozwiązać ;)

Dzisiaj mam stresa bo S i wszyscy pracownicy mają dzisiaj rozmowę w firmie , mało mają roboty , jakoś jestem niespokojna i S się też bardzo przejmuje ....Bardzo proszę o magiczne kciuki :sorry:


Życzę Wam miłego dnia ..
 
Cześć :-)
Kawka , Jasio śpi :-D
Korbuś - kciuki &&&&&&&&&&&& mocno . Oby to była podwyżka &&&&&&&&
Gosiak - no czekam jak na własne usg ;-):tak:. Gratulacje dla Tymusia - noc bez jedzonka , fiu fiu .
Robaczku - Ty nie ćwiczysz bo nie musisz :tak: jakbym wyglądała jak Ty to bym i ciasteczko z kremem zjadła ;-)
Teri - fajny wózek !!! Oby katar Darii tak szybko minął jak się pojawił .

Ach kochane jak tak czytam na FB wasze posty przed spotkaniowe to mi żal ściska nie powiem co .....
 
Witam się ze śniadaniem!

Zosia pospała do 7.30 :-) Pogoda była fatalna, ale się rozpogadza, także jak Sofii wstanie i zje to wyjdziemy.

Robaczku mieliście udaną niedzielę :tak:Ależ Hubi wystartował! :shocked2:Też myślę, że wkrótce dołączy do samodzielnie chodzących dzieci czerwcowych :tak:

Kingusia Teśćiowe bywają ciężkimi elementami :-pDobrze, że sobie z nią poradziłaś :tak:Pracowicie zaczęłaś dzień!


Gosiak hura! Trzymam kciuki za usg i za wizytę Tymcia!

Teri ja też odliczam :tak::tak: Zastanawiam się tylko czy 1 maja będą otwarte jakieś kawiarnie itp. chodzi o podanie obiadu dzieciaczkom :sorry:Ale Ci się fajnie udało ze spacerówką! Super! Katar precz! Inhalujcie się Dziewczyny Kochane!!!

MatkaEwa i mnie zal ze nas nie będzie na spotkaniu :-(
 
Witan :)
M pojechal do pracy, Mloda jeszcze spi, wiec moge cosik skrobnac ;) pobudka dzisiaj na mleczko o 6, wstanie przed 8, a drzemka przed 12 do tej pory :D pogoda hmm.... zapowiadaja deszcz.. niby slonko sie przebije ale widac w oddali ciemne chmury :s no coz jak Karina wstanie i zje obiadek to wyskoczymy na chwile do sklepu po drozdze i tyton.. mam tylko nadzieje, ze nas deszcz nie zlapie.. myslicie, ze moglabym dac Karinie sprobowac pulpetow wieprzowo-wolowych? Czy raczej poczekac z takim mieskiem?

Mikoto fajny dzionek mialyscie :D no prosze jak Zosia da mamie pospac :D
Korba kolejny pracowity dzionek u Ciebie :) fajnoe, ze spacerek sie udal :) kciuki trzymam mocno zacisniete za S.
Justa czekamy na fotki pokoiku ;) polecam chlebus :) jak Fikipek? Mialas zakwasy po trampolonie?
Gosiak cudna pogode mieliscie :D a ciacho pysznie wyglada :D az tel polizalam :p kciuki za wizyte Tymcia no i Twoja!! Z niecirpliwoscia bede wyczekiwac foteczki :D brawo dla Tymcia! Oby to byl poczatek przesypianych nocek ;)
MatkaEwa o poklon Ci, ja za Chodakowska nie na dazam i wymiekam po 5 min ;)
Robaczku brawo dla Hubisia :D zaraz sam pewnie zacznie dreptac ;) a na co Seweryn idzie do kina?
Kingusia co tesciowa zmalowala? Udanego polowania na ciuszki ;)
Teri fajna spacerowka :) cos chyba musialas przeczuwac skoro stwierdzilas, ze pozniej zamowisz ;) zdrowka dla Darii
 
Daria ma drzemkę to na chwilkę zajrzę :-p:zawstydzona/y:

Korba no ale Pindy no :-D ja mam pytanie odniosnie tego odbierania ze szkoły Julki czy nie można załatwić żeby wracała autobusem szkolnym mój Dawid tez nie chodzi do szkoły w naszym rejonie i przez 2 lata męczyłam się z wożeniem go bo myslałam że nam się dowóz nie należy skoro to nie nasz rejon ale sama wychowawczyni mnie zgadała czemu nie załatwie Dawidowi autobusu i okazało sie że jest jeden który jedzi koło nas i bierze jeszcze inne dzieci musisz się u dyrektora dowiedzieć czy jest taka możliwośc to duża wygoda bo nie trzeba sie niczym martwić :tak:

Mikoto hmmm no własnie :eek: ale wydaje mi się że w takie weekendy to restaurację zarabiają najwięcej i pewnie wykorzystają sytuację do zarobku :sorry: najlepiej jakbysmy spotkały się w parku gdzie jest jakiś fajny plac zabaw potem trzeba obczaic własnie jakiś lokal żeby cos zjeść
 
Terii, Kochana Julka chodzi do "0" w prywatnym przedszkolu , tam nie ma autobusu :cool2: ALe dziękuję Ci kochana każda podpowiedź jest ważna :tak:

Muszę się Julką zająć zanim Zosia śpi --buziaki ;-)
 
reklama
My już po spacerze :tak: Zosia zjadła i śpi, a ja mam chwilkę dla siebie ;-)

Teri przy parku na Staszica są kawiarnie, dalej restauracja, ale nie wiem jak z otwarciem w tym dniu :cool2::sorry:Plac zabaw? chyba w okolicach, gdzie znajdują się Planty :sorry:Bona przychodzi Ci cos na myśl? Oby tylko pogoda dopisała :tak:


Halo, a gdzie reszta Czerwcówek? Palin, DzikaBez, Natis, Fioletowa, Sara, Morena, Minnie, Jeny, Ewelina, Emka JestemEwa, Asiulka, Betty, Anula, Anilek, Dmuchawiec, Wisienka, Marcysiowa, Skalbka, Aska, Madzia, Smile???
 
Do góry