reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wiyam, jesli powiedziala jedno zle slow na temat wczorajszej nocki to tylko dlatego, ze bylo to przed dzisiejsza. Wczoraj Tymek sie krecil, troche stekal dzis byl ryk...jeden wielki ryk. Jesc nie chcial, smoka wypluwal, wyginal sie bidny moj. DOstal paracetamol potem czopka i pospal do 4:20 , potem znowu ryk , ale zasnal do 7. Troche sie kreci, ale obudzilismy sie a dziecko spala na naszej koldrze stopami pod naszymi nosami. Boski widok.;-) Jak to nie zeby to to ja nie wiem co sie dzieje.

Rano butli tez nie chcial wziasc do buzi, zjadl kaszke.

Czy Wasze Maluszki jak zabkowaly tez bardziej przezywaly to w nocy ?? moze w dzien zajmuje sie na tyle czyms innym , ze odwraca to jego uwage od tego ???

Bona - ale czeka Was aktywyny jutrzejszy dzien !

terii
- udanego weekendu

anielek - pisz czesciej, bo mi tu wieczorem latwiej przysiasc niz na czacie na fb...to prawie niemozliwe

Kinia
- najlepszego dla Laury, sliczniuka

My dzis w planach zakupy, musimy pojechac po miesko, oczywiscie sprzatanie, jendo pranie juz wyprane, przydaloby sie puscic nastepne ale nie mam gdzie powiesic. Pogoda juz lepsza troche slonka sie przebija.

A ja bede piekla ciasto z rabaarbarem :-p no i jak dostane otreby to chlebus

Milego dnia
 
reklama
Witam :)
Mloda pospala do 8 :) oczywiscie z dwoma przerwami na papu :) chlebek zaraz wstawiam do piekarnika (akurat przed wyjsciem bedzie juz gotowy), Karina ma drzemke (zaraz sie pewnie obudzi jak dzwony zaczna bic), dzisiaj jeszcze bede robic pulpety w sosie koperkowym na obiadek :D i wieczorem trzeba bedzie przejsc sie do tesciow nakarmic koty bo pojechali na weekend na wies.

Mikoto no to Zosia ladnie pospala :) yhmm.. sernik :) mniam mniam :D ja zniwu robie chleb :p hehe jak wzielam Karine na wigilie w pracy to nawet nie zaplakala :D (a bylo cos kolo 25 osob) a w zeszly tydzien jak poszlismy do tesciow na obiad to oczywiscie placz :D
Anilek hej hej :) nie przejnuj sie, ja tez nie ogarniam fb i bb, lepiej mi ogarnac bb :p brawo dla Adasia :) zaraz pewnie zacznie raczkowac ;)
Bona moze to tak ze zmeczenia Michas plakal? Karina tez czasem ze zmeczenia dlugo placze (nawet jak sie ja kladzie do lozeczka) i troche trwa za nim sie uspokoi :s wow to ladne tournee Wam sie szykuje :) mam nadzieje, ze sie uda :D
Robaczku biedny Hubis :( a to nie zabki ida? daj znac kiedy bedziesz w Wawie, zarezerwuje sobie czas na spotkanko ;) oczywiscie jak bedziesz miala ochote :)
Teri udanej niedzieli :) fajnie, ze macie taki dzionek :)
Kingusia wszystkiego najlepszego dla Laury!! A naczyniaka prawie nie widac! Roznica jest ogromna!

Edit: dzwony=pobudka Mlodej
 
Mikotku - jejku to mnie nie pocieszylas :-( ale w dzien Zosia byla znosna wtedy ?? nie chche czegos przegapic :-( ach tez sernik bedzie za mna chodzil tak z malinami najlepiej ;-)
 
Gosiaczku :-( w dzień było znośnie, ale był problem z porannym i wieczornym mlekiem :-/ smoczek od butelki z ciepłym mlekiem drażnil rozpulchnione dziasla :-( u Zosi przy każdym zebie był katar :-/ oby u Tymka zęby szły spokojniej i mniej boleśnie :-*

Marys sernik stygnie, potem na noc trafi do lodówki i jutro bedziemy się zajadali ;-) ale smaczny obiad Gotujesz :-)

Jeszcze stygnie
 

Załączniki

  • 1396695502726.jpg
    1396695502726.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 29
Kawusia więc i bb :)

Pożegnałam na dobre zimę. Kurtki wyprałam już wcześniej ale dziś wyprałam wszystkie i wszystkim buty zimowe - suszą się na słonku i wietrzą na wietrze :)
Prania dwa zrobione, góra odświeżona i poukładana.
Po wypiciu kawki udajemy się na spacer połączony z zakupami. Potem obiad i ogarniecie salonu - mogę wieczenie chodzić sprzątać i układać i w salonie i tak mam wieczny bałagan :(

Gosiaku, Hubi nie ma specjalnych oznak ząbkowania, nigdy nie wiem kiedy ząbek się przebije. Dzisiejsza nocka była kręcąca sie ale on tak ma dość często więc z zębami tego nie wiąże tym bardziej, że z minioną niedzielę lub poniedziałek wyskoczył mu ząbek a kolejnego nie widać.

Bona
i ja potwierdzam słowa Mikotki - Tyś TORPEDA ! Fajna cena tego żłobka i fajnie, że to tego czasu rodzice pomogą ,ja takiego luksusu nie mam :(

Kinia buziaczki dla Dużej Laurki !!!!! Śliczna jest ! i tak wystrojona :) no i grzeczna :)

Maryś pewnie, że na kawkę się umówimy :) co za dzwony budzą Karink ?

Mikotko, wstawiaj kawę, pędzę na ten sernik nim wystygnie ! mniammm, pycha !

Lecę bo sklepy do 14 otwarte :)
 
Robaczku :-* kawka czeka ;) jesteśmy już u moich Rodzicow. Ugotuje Zosi zupkę, sprzątane trochę Mamie i wracamy do domu. U nas w salonie tez wiecznie sprzątam. Zosi zabawki są w dwóch pojemnikach, w.jednym zabawki a w drugim piłki, bo.Zosia po Ojcuszku swym odziedziczyła miłość do.piłki :-D :sly: a z racji ze.nasz salon rozmiarem nie powala, to zabawki za.każdym.razem odnoszę do Zosi pokoju.
 
no i jestem jeszcze hhi

my już po odwiedzinach fajnie sie tak oderwać od wszystkiego niestety wiatr tak hula że nie poszłyśmy na plac zabaw nie da sie iść jak jechałam autem to czułam jak mnie znosi od wiatru na boki :szok::eek: Dawidek jeszcze u kolegi na urodzinach o 18 kolejny kurs po niego Daria odsypia spotkanie to siedze cichutko żeby ej budzić to mam czas na kawke ( już 3 ) i bb :-p

kingusia najlepszego dla Laury no nie moge sie napatrzec jak jej ten naczyniak zszedł :szok::tak::tak:i teraz widac jaka jest sliczna no bedzie łamac serca chłopakom wiesz chłopaki lubią takie szczupłe dziewczyny ;-):-p koleżanka nie mogła sie nadziwić jaka Daria jest drobniutka bo w porównaniu do jej coreczki ktora waży już 10 kg to było bardzo widac różnicę ale Daria jest znów wyższa coś Ty tez nie były sobą zbytnio zainteresowane patrzyły na siebie ale żeby się bawić to nie tylko tez zabierały sobie zabawki co jedna wzieła to druga zabiera z rączki :-D jeszcze nie ten wiek żeby się bawic razem na to trzeba troszke poczekac aczkolwiek z Dawidkiem się bawi ale on jest starszy to inaczej bo jej wymyśla zabawy ostatnio ulubione to takie ze on sie chowa Daria go szuka a jak znajdzie to robi jej wooooo i jest pisk radości :-D

mikoto bona mi tez 1 pasuje nie mamy jeszcze planów to teraz juz mamy to spotykamy sie 1 maja :-D

Bona fajnie z tym złobkiem ale Ty jesteś teraz zabiegana dom Michaś praca i jeszcze wesela :szok::tak:

Robaczku to dla odmiany wy macie dziś ciepełko :-p ale duzo już zrobiłaś

gosia u nas ząbki tez w nocy bardziej Daria sie kreciła i popłakiwała ale w dzień tez nie było najlepiej :-(
 
Moje Kochane znow zaniedbalam BB... wybaczcie...

Dzis chodze i sprzatam. U siebie w pokoju juz tak gruntownie/swiatecznie. Teraz mam przerwe na kawke. Gabunia spi, licze ze najwczesniej i 17.30 wstanie...

Troche swiatecznej wiosny wpuscilam do pokoju :D

Jak tylko sie obrobie to poczytam i napisze wiecej :*
 

Załączniki

  • 1396707220805.jpg
    1396707220805.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 36
  • 1396707233801.jpg
    1396707233801.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Jesteśmy w.domu. Zosia pięknie zjadła zupę :-D teraz śpi.

Teri super, widzimy się 1 maja :-D u nas tez tak.wieje, głowę urywa :-/

Morenko :-* ależ.cudna wiosna u Was! :-D co to za kwiaty w.tym koszyczku na parapecie?
 
Do góry