reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hihihihi :-D:-D:-D:-D Robaczku, prawie się posikałam , ze śmiechu :-) Skąd ja tego mielonego wzięłam :szok::-D Chyba na prawdę czas przeprosić się z okularami :tak:

Gosiu,Bardzo współczuję nocki ., oby dzień Wam szybko zleciał :tak: A Sebuś przylazł, zjadł , dostał antybiotyk i ruszył w drogę :tak:

Anusiakanusia, Jak fajnie, że się odezwałaś , :tak: Gratulacje dla Sebusia --BRAWO

U nas nocka , troszkę gorsza od poprzednich : 7.30- 23 - 2 5.30 ale o dziwo zjadła i do 7 pospała. Dzisiaj będzie nudny dzień , na dworze nie ciekawie , samochodu nie mamy , bo S zabrał , ponieważ swój ma w naprawie . Gotuję właśnie kapustkę na krótko do obiadku --uwielbiam :tak:


Robaczku ZAPRASZAM kochana , czekam !!!!!!

Miłego dnia:tak:
 
reklama
Witam się porannie!

Zosia wstala o 7.15 :-D zapowiada się cudna pogoda, wiec od rana piore kurtki zimowe, odkurzam, przeorganizowuje szafę w korytarzu. Zosia przymierza się do drzemki. Potem wyjdziemy na spacer i na obiad do mojej Mamy.

Gosiak współczuję nocy :-( oby dzień był lepszy!

Korba ja też się uśmiałam z tego mielonego :-D :-D :-D jak robisz te kapustke???

Robaczku Ojejku :-( dobrze, że już jest nowy pracownik. Teraz nadasz bieg opóźnionym sprawom a potem już będzie spokojniej. Kochana, dziękuję za miłe słowa, ale to zwykle gałązki ;-) jutro zrobimy wyprawę po bazie :-D jak Hubi w nocy?

Anusiakanusia ależ Zuch z Sebastianka! Zęby niech szybko wychodzą! Kiedy planujecie się przeprowadzić? Jak idą prace remontowe? w jaki sposób rozwiazaliscie problem z wodą?

Zosia przysnela, lecę umyć podłogi i zrobić sobie śniadanie ;-)
 
Mikotku, Kroję kapustkę do garnka , dodaję kiełbaskę lub boczek ( dla mnie mogła by być sama , ale S mięsożerny ) i tak się robi ta kapustka , jak już jest miękka , dodaję skrojony koperek i trochę koncentratu pomidorowego , vegeta --i gotowe :-D Proste i pyszne , do tego ziemniaczki i jajeczko sadzone :tak: Smacznego ;-)
 
Korbus u Was to kapusta na.krótko a u nas mówimy na to danie młoda kapusta, ale zgadzam się, jest pyszna, u nas obowiązkowo duuuuzo zieleniny ;-)
 
Witam :)
Wczoraj pochwalilam, ze cala nocka przespana to dzisiaj dla odmiany dwie pobudki na mleko, no ale nie ma co narzekac. Karina zaczyna sie powoli przestawic na wczesniejsze wstawanie, kolejny dzien pobudki o 7 :) poki co pogoda jest piekna ale troche chlodno (termometr pokazywal 4 stopnie :/) troche poczekam az sie ociepli i idziemy na spacerek :)
Marcysiowa najlepszego dla pieknotek! Gratulacje dla dziewczynek, pieknie ruszyly ;) hmm.. lapac dwie jednoczesnie to chyba nie mozliwe :s
Kingusia fajnie, ze mialyscie udany dzionek :) oby juz tylko takie byly przed Wami :) Laura sliczna! Naczyniaka prawiw w ogole nie widac!
MatkaEwa oby katarek sie jednak nie pokazal!
Mikoto e tam spec :p jak sie ma w miare ogarnietych ludzi w zespole to praca idzie jak po masle ;) gorzej tylko jak szefostwo nabierze projektow a brakuje miejsca, sprzetu i ludzi.. wazon pierwsza klasa! Super :) myslalam, ze tylko do filizanki tak wstawilas :D to niech troche popada deszczu z rana a pozniej niech sloneczko wyjdzie :D
Korba widze, masz kota kamikadze :D mam nadzieje, ze dzisiaj przyjdzie na antybiotyk ;) a Zosi niech ta jedyneczka sie przebija co by dala juz jej spokoj!
Gosiak gdzie Ty tam masz faldki? :s sama skora i kosci ;) zadna tam ze mnie Pani Prezes ;) wspolczuje nocki :( moze zdrzemnij sie z Tymciem? O dzionek szybko zlecial! Co do chlebka to mozna tez dac slonecznika :D i szybciutko sie robi ciasto ;)
Anusiak witaj :) gratulacje dla Sebusia, super postepy robi ;) juz 7 zabek idzie, wow :) kiedy przeprowadzka?
Robaczku mam nadzieje, ze nowy praciwnik podola wszystkiemu i Cie odciazy!
Korba pyszny obiadek szykujesz ;)
 
Mmm, ja też uwielbiam młodą kaputstke :) ohh muszę zrobić!

Remont posuwa się do przodu, może niedługo jakieś fotki wkleję nawet ;) finansowo ciężko ale jakoś musimy dawać radę. Mikotku, instalujemy odzelaziacz na wodę, mamy nadzieję zbić żelazo do normy, trzymajcie kciuki :)

Marys, przeprowadzka w ostatnim tyg kwietnia.. :)
 
hihih ja mielonego tez doczytalam ....kto wie moze to i dobre polaczenie :-D

Korbus - cale Sebusia szczescie, ze przychodzi na antybiotyk. Hihih dobrze, ze to kot i nie przyprowadzi Ci potem calej gromadki dzieci :rofl2: uwielbiam taka kapustke i pamietam jak pisalas w ciazy o niej ! czekam az bedzie mloda i tez zrobie. U mnie sie jeszcze gotowalo mlode ziemniaczki (osobno) i polewalo ta kapustka jamiiiiiii

RObaczku - Ty to dopiero chudzinka jestes wizialam na fotkach !!!

Anusia - czekamy z niecierpliwoscia na zdjeica domku . Wlsasnie tak czytam o tym nu nu i musze zaczac do Tymka wiecej tak mowic i pokazywac, bo mi dziecko nawet pa pa nie chce robic tylko zaczyna bic brawo :cool2: moze to i powod do radosci jak mama wychodzi :eek:

Mikotku - u nas tez to mldoa kapustka :tak:

Tymek pierwsza drzemke mial pol gdozinna, wiec sie nie naspalam, a specjalnie zostawilam butelki i cala reszte. ALe teraz spi drugi raz zobaczymy jak dlugo.
Ja mam znowu kryzys zwiazany z zyciem tu. Mam serdeczni dosc, do tego E dorzuca swoje trzy grosze :confused2:
 
Cześć dziewczyny, zaraz zabieram panny na basen wiec bedzie tak na szybko.

Nina od przestawienia czasu spi 2 razy dziennie ok. 11,30 i 17,30, pierwsza drzemka czasem nawet 1,5h druga w porywach do godziny. Ale najlepsze jest to ze w nocy spi dłużnej, idzie spac ok 22 i ostatnie wstaje ok. 8.30:szok::szok:. Dzis przed północą się jeszcze obudziła ale szybko zasneła.
Je właściwie tak jak my, nie trzeba jej rozdrabniać, wczoraj zajadała się razem z siostrą spagetti z tuńczykiem, cukinią, cebulą i pomidorami a doprawiałam też lekko pieprzem.
Czasami się "puści" ale najwiekszą frajde ma z roweru, mam wreszcie 2 foteliki to jeżdzimy razem dzis na placu zabaw jedna babka robiła zdjęcie Ninie w tym foteliku (mamy bobike na przód ten z szybką) bo chciała pokazac swojemu synowi który na dziecko w wieku Niny,

o przepraszam was bardzo obudziła się panna to musze nas pakować na ten basen bo Ewa mi już od rana nudze.. mam nadzieje że uda mi się dzis tu wrócić
 
Gosiu, Jak Ty pamiętasz , że pisałam o kapustce w ciąży :-) Tak uwielbiam ją ..:tak:

Przepraszam nie napiszę nic więcej , bo mam zły dzień :zawstydzona/y: Źle napisałam , dzień był superaśny prawie cały spędziłam z Robaczkiem , i Hubusiem . Mam złe popołudnie i wieczór :sorry:

Miłych , spokojnych nocek kochane
 
reklama
Melduję się wieczornie!

Marys spec spec, to.poważne i Odpowiedzialne stanowisko :-) wszyscy myślą, że.to osobne filiżanki i.próbują nawet zdjąć :-D ;-)

Anusiakanusia czekam na zdjęcia! ;-) trzymam kciuki!

Gosiak precz kryzysy, dołki psychiczne, załamania nerwowe, stany depresyjne i co tam komu jeszcze na myśl przyjdzie ;-) uwierz, że wiele osób chciałoby być tam, gdzie Wy jesteście. Może to zabrzmi brutalnie, niepatriotycznie, ale nie ma do czego tęsknić w TEJ Polsce. Rodzina, owszem, ale nic poza tym :-( Masz.swoich Chłopaków, Maleństwo, ale znajomych ciesz się z nimi życiem tam :-) nie smuc się!!! :-*

DzikaBez proszę zdjęcie Rowerzystek :-* mam.Nadzieje, że wyjście na.basen.było.udane :-D jak.Twoje samopoczucie?

Korbus tule Cie mocno, mocno :-* oby jutrzejszy Dzień był lepszy :-)

Intensywnie spędzilysmy Dzień. Zosia z rana pospala niespełna Godzinę, a zdążyłam pomyc podłogi, potem wyszlysmy na.spacer z moja Kuzynka i jej 7-miesiecznym Synkiem. Następnie obiad u moich Rodzicow i ponownie spacer. Wieczorem umylam łazienkę i padlam. Oglądam taniec z gwiazdami i czekam na.telekonferencje z.Moim ;-)
 
Do góry