reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
witam wiosenniee

Robaczek ależ powiało wiosną z Twojego posta :-D u nas było kilka ''kujonów'' co to na wagary nie chodzą ale to im dzień wczesniej zapowidzieliśmy że mają do szkoły nie przychodzić bo my WSZYSCY idziemy :-D i zawsze była pusta klasa w ten dzień :-p hmmm ciekawe czy mój Dawid poszedł na wagary hihi

wczoraj był dośc cięzki dzień ale na szczęscie sie skończył a dzis witamy nowy słoneczny pierwszy dzień wiosny tzn drugi bp podobno teraz wiosna 20 maraca bedzie przychodzic ale dla mnie to i tak pozostanie ten 21 :-p
dziś ma urodziny moja kochana siostrzyczka ale jest tak daleko w Niemczech że nie moge jej uściskać :-(

Bona cudna Lilianka to Michaś już ma towarzyszkę zabaw :tak: ucałuj i wyściskaj od mnie Zosię i Mikotka :sorry2:

Gosia czekamy razem z Toba na usg ;-)

Morena oo widze że powrócilaś na łono bb :-p pochwal się lansikiem :-p( i daj znać jak to z ta przesyłką bo nie chciałabym zebys była stratna )

korba hhihi a to korbunia dopiero :-D a cooo Robaczek pisze że Zosia ma druga górna jedynkę ???
zdrowka dla rodziców !!!

kingusia co u Was ??? wyzdrowiałaś już ?? napisz prosze bo się martwię :-(

życze słonecznego i pieknego pierwszego dnia wiosny ( u nas słonko ale dość chłodny wiaterek :baffled:)
 
Witam sie z rana ;-)
gosiak, czas szybko zleci, zobaczysz! :tak: Super, trzymam kciuki za USG, kiedy masz?
robaczek - juz dwa zabki! Super, gratulacje :tak: Super z ciebie mama - wagary dla swojego dziecka :-D:-D Ja bylam zawsze dzieciakiem, ktory nie chcial isc :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:sorry2:
korba - piekne slowa z twojego posta powialy! :-D:tak:

Ja do lekarza oczywiscie sie nie moglam wczoraj dostac, a dzis nawet mi sie probowac nie chce... :no: Chyba nafaszeruje sie lekami i poczekam az przejdzie, bo nawet myslec nie chce o lataniu po szpitalach :baffled::sorry2: Natomiast Gosia dzisiaj po raz pierwszy od kilku dlugich miesiecy sie obudzila w nocy (5 rano to wciaz dla mnie noc... :sorry2:) i az sie zmartwilam, ale najadla sie i poszla spac od razu :-p
 
Witam :)
Wczoraj zrobilam sobie godz kapiel :D ahh jak dawno tak noe mialam :p a pozniej zrobilam sobie pazurki i pilam winko :D szkoda tylko, ze sama siedzialam (czyt. M gral)... no ale coz... pogoda dzisiaj cudna :D Karina ma wlasnie drzemke, wiec jak wstanie to idziemy na spacerek :D (ciekawe czy M pojdzie :s )

Bona ja jezdze godz :p jak mi Karina da oczywiscie :D Gratulacje! Sliczna Kruszynka :D imie piekne!
MatkaEwa oby kaszelek szybko minal i zebulki szybko wyszly i nie meczyly juz Jasia!
Emka zawsze mozna pomoc, nie obwiniaj sie!
Gosiak toz to juz niedlugo maluszka zobaczysz!
Palin niech zabki szybko wyjda i dadza Mikolajowi spokoj!
Mikoto to chyba nocka udana ;) ladny dzien bedziecie mialy z Bona ;) zazdroszcze:) udanego spotkania Wam zycze! ;)
Robaczku padlam jak sobie wyobrazilam Hubiego uciekajacego ze sttkiem w buzi! :D haha ubaw masz po pachy :D ja nie pamietam, chyba nie wagarowalam :p moze dlatego, ze nie mialam dobrwgo kontaktu z ludzmi w klasie :s
Morena hmm... bezrekawnik i ja bym capnela Mlodej ale oczywiscie kasiory brak :p poza tym nie mam czasu na rozpakkwanie wszystkich ciuszkow na 74 :p moze dzisiaj to zrobie i poszukam czegos lzejszego na tak cudne slonko :D Karine udalo mi sie przetrzymac (oczywiscie M chcial juz ja ululac o 16 i z wielka pretensja do mnie, ze nie chce jej dac spac... oczywiscie nie bierze pod uwage tego, ze to ja z nia siedze a nie on..ehhh..), polozylam ja o 19 :D przebudzila sie o 22 ale dostala smoka, o 2 mleko, potem przed 7, z lozeczka wzielam ja kolo 8 :D takze standardowo :D hahaha niezle musi to wygladac jak odgryza misiowi noska :D z telefonu nie da rady podziekowac :p
Asiulka moze ppczekaj z tym bieganiem az rehabilitacja Ci sie skonczy? Ojejku oby chorobska sie noe rozwinely :( no to na co czekasz, skladaj papiery, czemu sie zastanawiasz?
Korba juz po 2 kawach? :s wow ja pije pierwsza :p ciesze sie, ze Tata przylecial :)
JestemEwa noc jak.noc, ale juz chyba widno soe robi o tej godz :p to ladnie Ci Gosia przesypia nocki ;)
 
Dziewczyny dziękuję za troskę.
U nas dalej kiepsko. Mi wczoraj tak zawaliło gardło że nie mogłam sie odzywać, a w nocy Laura zaczęła kaszleć :-( ma lekki katar no i ten kaszel. Byliśmy rano znowu w przych:-(i i niby lekarka mówi że płuca czyste a gardełko lekko czerwone ale wypisała nam antybiotyk chociaż jak sama powiedziała nic strasznego się nie dzieje. I tak kupiłam go i walcze sama ze sobą czy go dawać :baffled:
Na razie daliśmy syropki i czekamy co z tego wniknie... może uda się nie dawać?

Jestem już zmęczona tym wszystkim :-(
Przepraszam że tylko o nas...
 
Hej kochane moje czerwcóweczki, dziś pięknie wiosennie achhh a my uziemieni. Na wstępie mojego listu tfuuu posta :p chciałam Wam baaardzo podziękowac, za wsparcie, kciuki i dobre słowo :** Lol dochodzi do siebie, broi, śpiewa, krzyczy, złości się i tak tak - toż to już 9 miesięcy raduje się moje serce jak mogę codzienie na niego patrzec, tulic, karmic i w ogóle. Wczoraj mnie nastraszył, bo od antybiotyku ma strasze biegunki :( wczoraj zrobił z 12 wodnistych kup, ale ciągłe cycanie (aż mam nawał), smarowanie odparzonej dupiolki chyba dało radę. Dziś kupa była do tej pory 1 - całkiem przyzwoita. A tata ma wciąż robione badania, jest głodny bo tylko kroplówki dostaje i zastrzyki. Oby to nie bylo nic poważnego ehhh. Za to Luka mi choruje ... Dostał wirusa - tzn bardziej go męczy. Wczoraj zjadł 2 biszkopty i wypił 2 herbaty przez cały dzień ... dziś rano pół jogurtu ,,, no i oczywiście w pracy jest bo szkoda urlopu....

Mikotku - jak ja mogłam zapomniec !!! Sto lat dla kochanej Zosieńki :****

Korba - Oj ta Korbusia - dobrze, że dała nauczkę kurierowi

Robaczku - ależ ten Sewerynek ma z Tobą dobrze :p A powiedz jak z jego jedzeniem ?? I problem kupkowy się uspokoił ?? A Hubi to rozrabiaka :p całusy dla niego

Bona - jeszcze raz ciociu gratuluje !!!! śliczna Lilka !!

Kingusia - dużoooo zdrówka dla Was :(

Gosiak - oj też czekam z Tobą na usg :)

JestemEwa - oj tam żadna bicz z Ciebie ;) życie jest niestety życiem, i rzadko byla sprawiedliwe. Po każdej takiej zasłyszanej historii po prostu musimy cieszyc się jeszcze bardziej tym co mamy, i jeśli mamy taką możliwość pomagac inym i tyle

Mikotku, Bona - czekam na fotki ze spotkania !!! ehh może jak kiedyś będę u moich rodziców to choć na chwilkę do Was dołączę ??

Emka - kochana nie obwiniaj się !! bo na prawdę nie masz o co :*

Palin - szerokiej drogi, odpocznijcie i ... powodzenia ;)

Miłego, tego pięknego i wiosennego dnia :*
 
Witam :)

Ja juz odfryzowana Tymek grzecznie drzemie, wiec wcinam drugie sniadanie :tak:pobudka standardzi 6:40, ale za tatus pol dnia wolnego mial (jechal zrobic przeglad) to wstal a ja polezalam jeszcze pol godzinki ;-)

Robaczku
- a to Hubi rozrabiaka . U nastez czasem Tymek zmyka , albo wyciaga raczke, gdy mowie nie wolno i sie szczerzy

Morena
- -ale cieplutko juz macie (pewnie teraz jeszcze cieplej) u mnie 9 stopni i pada troche wiec kiepsko

Asiulka - -zdrowka dla chlopcow . Kaszelki porecz

Mikotku, Bona - -udanego spotkania

Korbus
- -och ja tez nie wyobrazam sobie dnia bez Was !!!! nawet na pazdziernikowych mamach nie pisze, bo czasu brak, wole tu naskorbac hihihih

jestemEwa
- -usg mamy 7 kwietnia...wiec jeszcze jakies 2 tygodnie z haczkiem

Kinia - duzo, duzo zdrowka oby szybko odpuscilo

Kolzeanka fryzjerka, matka trojki dzieci, stwierdzila ze do Tymkowych zabkow jeszcze daleka droga :nerd:

Czekam na kuriera ma byc miedzy 1 a 2 :-)
 
Pojechali :-(

Teri u Was tez tak wieje? Oby dzisiaj był lepszy dzień ;-)

Morena pospacerowalyscie? Zdjęcie Gabi w bezrekawniku poproszę ;-)

Korba oby ząbek szybko wyszedł!

JestemEwa może.jednak.idź do lekarza? Jak się czujesz?

Marys ale wspaniały wieczór miałaś :-o :-D

Robaczku ja nigdy nie.byłam na.wagarach :$

Kingusia tak.mi.Was szkoda :-( może mąż mógłby wziąć wolne i się Wami zaopiekować?

Anula wspaniałe wieści! Karolku, wszystkiego najlepszego!!! Kochana, planujemy wybrać się do Krakowa, w także być może spotkamy się wkrótce :-D

Palin bezpiecznej podróży :-D

Gosiak co kurier ma dostarczyć? Byłaś już u fryzjera?

Spotkanie, jskvzwykle, było wspaniale. Ogłaszam wszem i wobec, że Bona wygląda rewelacyjnie!!!! Jest Jej połowę mniej! Nie mogłam się na Nią napatrzeć!!! Jestem zachwycona efektami.jej "diety" i ćwiczeń!!! Michas, mój Zięć Ukochany, czarujący! Grzeczny i kulturalny ;-) oddawał Zosi wszystkie swoje zabawki ;-) przepięknie mówi Tata! Tak Zosia czekała na.swego Michasia
 

Załączniki

  • 1395407487370.jpg
    1395407487370.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 56
  • 1395407502563.jpg
    1395407502563.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Mikoto ale Wam fajnie a jak Zosia wystrojona czekała na swego wybranka a Misiu jak zawsze elegancik i dżentelmen :tak::tak:
na pewno Bona wygląda swietnie wierzę Ci aerobik dieta no było oczywiste że wygląda super !! a Ty kochana nie bądz skromna bo tez już duzo schudłaś pochwal się figurką :sorry2: tak wieje u nas ten wiatr taki mocny ale dość ciepły jakby nie ten wiatr to chyba byłoby lato :sorry2:

korba acha bo myslałam że przegapiłam kolejnego zabulka :sorry2:jeśli już widać to lada moment sie pojawi ale Zosia przyśpieszyła z ząbkami u nas górne jedynki jeszcze są daleko :sorry2:

mój synek wraca ze szkoły hmmm tylko ciekawe czy w szkole był :-p;-) Daria wstanie i lecimy jeszcze poszlec na placu zabaw do wieczorka ;-)
 
Do góry