reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzien dobry.

Korzystajac z chwili samotnosci i wylegiwania sie w wannie mam chwile na malego poscika.

Asiulka, dziękujemy. Wczoraj juz była tylko 1 kupa i to mieszcząca się w normach. Mały kryzysik chyba za nami. Niestety zmian w uzębieniu brak. Zdrowka dla chłopców.

Robaczku, ja malo wagarowalam, a jak juz to nikt nie mógł w to uwierzyć i wych. Sama mi sprawiedliwiała nieobecność. A najzabawniejsze wydarzenie to w 5 klasie podstawówki. W ramach 1 dnia wiosny zabrano naszą klasę do kina na Baśnie tysiąca i jednej nocy. Potem mieliśmy iść palić i topic marzanne. Film nas tak ciekawil, ze największą kukłę podpalilismy w sali kinowej. Nie wiele brakło, a byśmy wzniecili pożar. Po latach film mi się spodobał ;-)

Korba, jak czytam onpiesku to jakoś cały czas mam ciebie przed oczami jak dobierasz się do nogi kuriera. Przepraszam :-* ja kocham burze, nie mogę się doczekać u nas.

Miktotku, a czy Michasiowi nie odebrało mowy i dech nie zamarł na widok tej ślicznotki. Mnie by nie zdziwilo. Sonia jest urocza.


Bona, ależ masz przystojniaka!!!

Kinga, zdroweczka. Jak tam dziś? Jest lepiej. W tym całym choróbsku jednak tajne jest to, ze macie trochę tatę/męża w domu.

Dzika, a ja mimo wszystko trzymał kciuki za tą pracę.

Pogoda juz jest piękna, wiec pewnie zaliczymy jakiś plac zabaw z Nikim. Aro załatwi sprawy co ma do załatwienia. A potem spotkania z dziadkami, babciami, ciotkami, wujkami itd...

Słyszę, ze Mikus juz ostro dokazuje. Koniec mama przyjemnosci, wracaj do mnie.

Miłego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w poranek sobotni z kawą
Chłopcy u góry się bawią.
Nocka taka se. Butelka z mlekiem jednak nie sprawia, że dłużej w nocy śpi :(Owszem jak wypił raz 150 to i prawie 4 h bez budzenia spał ale wczoraj wypił 90i po dwóch h chciał cyca....
dybym tylko mogła sobie przypomnieć jak to było z Sewerynem. On mi się budził co godzinę a potem,koło roku zaczął przesypiać nocki ale nie wiem jak to się stało.
No i już Hubert na dole - nie dał mamie w spokoju wypić kawy :)

Palin, ależ zaszaleliście z tą marzanną :) Och poranna kąpiel w samotności - jak Ci fajne :) My też na spcer pójdziemy, pewnie też do parku Sewerek bedzie chciałna hulajnodze pojeździć. Hubi na spacerkach to zazwyczaj śpi zamiast " zwiedzać" . No i zakupy muszę zrobić. Jak nie ma S to w lodówce nic nie mam :)

Asiulka, nie jesteś za stara by pojść za policjantkę. Mój brat poszedł jak miał 29 a bratowa 28. W tym, że na koło pół roku musisz zostawić dzieci bo przyjeżdżać będziesz tylko na weekendy. Jeżeli chcesz to mogę ich podpytać o te wszystkie testy idt. bo brat skończył we wrześniu szkołe a bratowa zaczęła w październiku w tym, że przerwała bo sie zaciążyła :)

Bona intensywny ale superowy dzień ! Spotkanie z Mikotko, i potem z maleńka Kruszynką :) Wzięłabym sobie na ręce noworodka :) Mam nadzieję, że przez wirus nie będą musieli zostać dłużej w szpitalu. Solarium zazdroszczę ...Fotki piękne,Zosia i Michałek stanowią równie piękną parę :) O szykuja nam się zbiorowe wesela :)

Kingusia śliczne buciki ! Też bym wstrzymywała się z antybiotykiem. Mam nadzieję, że szybko opora się z infekcją.

Przerwa - Hubert przesadza kwiatki ...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Czy to dziecie musi się interesować wszystkim tylko nie zabawkami ? ???????

Dzika, no jeszcze nic przesądzone ale kurcze jesteśmy pod tym wzgledem na straconej pozycji. Mówi się o tym byśmy rodziły dzieci a potem jak do pracy to nie bo mamy dzieci :/ Szczerze to nawet ostatnio koleżanka mi powiedziała, że zatrudniła faceta dlatego , że boi sie kobiety bo że ciąże, dzieci ...... Ja jako pracodawca to i rozumiem w pewnym sensie ale nigdy ja nie pomyślałam żeby nie zatrudnić kobiety właśnie dlatego, że ma dzieci albo może zajść w ciążę... Podoba mi się polityka w jednym państwie ale nie pamiętam , w którym. Jest zawód Mama i dostaję sie normalnie pensję... Zdrówka dla Niny.Antybiotyk musisz podać do końca,nie przerywa się. Pięknie Cie załatwili w przychodni,i to z małym dzieckiem:/ szlag by tą służbę :/


Teri jak minał wczorajszy dzień ? Mam nadzieję,że lepije niż czwartek. Ja za to miałam wczoraj dzień tragedia, dół mnie złapał, jakaś chandra, nawet zakupów nie potrafiłam zrobić. Dziś za to lepiej już się mam :) Jak to mówię ogarnełam się :)
Oglądałam filmiki z Darią w roli głównej - ślicznie, cudnownie chodzi ! I taka fajna jest " dorosła" i śliczna !

JestemEwa dbaj o siebie, próbuj do lekarza ! i nic nie mów, że Gosia raz na 2 mce sie obudziła w nocybo osobiście dostarczę Ci Hubcia na nauki spania....Ja szczęśliwa jestem jak Hubi tylko 3 razy się zbudzi ....

Maryś i jak spacerek się udał ? M poszedł z Wami ? Wciąż tyle gra ? a może ma jakiś problem że ucieka do świata wirtualnego ? Piękne masz nocki ....

Anulko cieszę się, ze u taty się poprawiło !!!!! Lol taki śliczny i nie przypomina Lola z sylwestra :) Seweryn jakoś teraz zjada. Nawet śniadanie w szkole już lepiej mu wchodzi. Kupki po syropie się polepszyły - było to jednak zatwardzenie, i teraz już dobrze :) Uffff :) Całusy przekazalm dizękuje :) Pakujesz pudła ?


To jakoś naskrobałam :) Idę się doczłowieczyć, ogarnąć chatkę, po zakupy, specer i tak w samotności z dziećmi upłynie mi sobota i niedziela ....
 
Witam się sobotnio, z kawą!

Nocka kiepska, Zosia Budziła się często, a od 2 do 4 praktycznie nie spala, tylko kosiala albo wstawala :-o o 6 juz była gotowa, by zacząć dzień, ale przysnela jeszcze i przed 7 juz wstalysmy.

Bona :-* :-* :-* jak u Was? Michas dał dłużej pospac? Zapowiada Ci się pracowity dzień, powodzenia! :-D

Asiulka jejku :-( zdrowka dla Chłopców!!!! Jak noc?

Palin Michas tak pięknie się rozgadal, że Zosia słuchała Go jak zaczarowana ;-) niezły seans w.kinie.zrobiliście :-D miłego goszczenia się! ;-)

Robaczku co to za chandra? Dobrze, że dzisiaj.juz lepiej :-* wyobrazilam sobie właśnie, jak Wasi chłopcy razem się.bawią :-D super,że tak pięknie się "dogaduja " a i Tobie serce się raduje :-D tez musze wyruszyć do sklepu, jeszcze jedna kawa i zostane bez mleka :p tylko najpierw, dokładnie ten sam, schemat działania, co.u Ciebie.włosy.juz umylam, musze jeszcze ogarnąć sypialnie, kuchnie, wstawić pranie.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny..
noc okropna, o 23 W tak zwracał że ja, D całe łóżko Wojtka, podłoga ściana i dywan do czyszczenia coś strasznego, na dodatek standardowo Wojtek nie przyjmuje leku bo zwraca zaraz... :-( Odpukać Bartosz jeszcze dawkę weźmie ale później płacze bo Zinnat mają obaj a to ohydne jest. Właśnie Bartek śpi a dziadek z Wojtkiem na dole bajkę oglądają. Wojtek nie chce jeść, tylko pije, tyle dobrego bo boję się że odwodni się i do szpitala pójdzie, w poniedziałek kontrola... zmykam obiad przyszykować
 
Mikotku, (tak się wyżalę na wczorajszy dzień - dobrze że minął ) , jak sobie radziasz bez J. Ja właśnie z tego powodu, ze S nie ma i wszystko na pojej głowie, tak ciężko mi się wczoraj zrobiło. Chłopcy, dom, firma ...Było mi źle, ciężko z tym wszystkim, samotnie. Zwolniłam wczoraj naszego pracownika. Mimo, że strasznie mnie denerwował, wciąż tylko na niego narzekałam to jednak zwalnianie nie jest łatwym zadaniem. Fakt od poniedziałku już mam nową do pracy ale muszę ją sama przeszkolić,wdrożyć a to nie będzie łatwe z Hubertem. Będę musiała siedzieć w biurze. I mimo, że nie chcę narzekać będzie mi ciężko i nie mam pojęcia jak sobie poradzę. S nie chcę nic nówić bo zgodziłam się by posiedział trochę w Warszawie wiec muszę się " ogarnąć " i "jakoś" poradzić - jak zawsze zresztą. :) Dziś już to wszystko mnie nie przeraża ale wczoraj miałam taką słabość. Do tego od kilku dni boli mnie strasznie podbrzusze i ledwo czasem chodzę - dziś też się problem bólu wyjaśnia bo ból kieruje się w stronę jajnika i tak oto po 19 miesiącach będzie zbliżać się pierwsza @ :(
Przepraszam, że pomarudziałam ale sama pytałaś :) :*
A chłpcy tak , Seweryn taki dorosły przy nim i ładnie się Hubciem zajmuje. Bawi się, daje sie "ślinić" gryźć :D prowadzi go by chodził, zabawkami się bawi,pilnuje. Ale żeby nie było aż tak kolorowo są chwile " mamo weź mi go " :)

Asiulko, zdrówka. Pamiętam, że Zinnat kiedyś Sewerynowi dawałam , jak miał jakieś 3 latka to na siłe do gardła musiałam mu wlewać strzykawka :( Dobrym sposobem żeby się nie odwodnić jest picie co 5 min 5-10 ml wody. Wówczas się tak nie obciąża żołądka a wciaż nawadnia.

Hubcio się zbudził, zdążyłam : ogarnąć chatkę, pomyć naczynia,wyprać i wywiesić Hubertowe kocyki, kupić co nieco na śniadanko i zjeść śniadanie :) No i napisać posta :)
 
Ostatnia edycja:
Tata w domu - to raz, Lol lepiej, ale dalej siedzimy w domu do jutra, bo antybiotyk - to dwa. Tosia u lekarza :-\ zaczelo ja kaszlec, dostala temp, byla slaba bardzooo, i wyszly jej takie dziwnr plamy/wybroczyny na buzi :-(. Czekam na wiesci jak na szpilkach - to trzy. Robaczku - jeszcze nie pakujemy, przeprowadzka w ostatni weekend czerwca. Od poczatku czerwca zaczniemy pakowanie, czesc rzeczy zaczniemy przewozic. Tyle... bo pisze z tel, musze zadzwonic do upc i ich zrypac bo neta noe ma... ale to pozniej, jak moi wroca.
 
Asiulka :-( oby antybiotyk szybko zadziałał i przyniósł poprawę!!!

Robaczku mój Kochany!!! To zrozumiałe, że Ci ciężko :-( oprócz domu, Dzieci masz na głowie jeszcze firmę.podziwiam Cie i resztę pracujących juz Mam Czerwcowych. Ja.mam tylko.Zosie i dom. Najtrudniej jest wtedy, kiedy muszę.załatwić sprawy, które zazwyczaj załatwiają mężowie. Teraz juz sie.zahartowalam i daje rade ;-) i Ty też dasz! A takie dni jak wczoraj też są potrzebne, w końcu jesteśmy tylko słaba płcią ;-) :-D

Anula nawet.nie wiesz jak.bardzo się ciesze! Trzymam kciuki, aby z Tosia nie.Było nic poważnego!

Zosia śpi, zasnela po 10 :-o zbiera siły na.wyjście ;-) musimy powiesic pranie i.zrobić zakupy.

Morenko gdzie jesteś? Od rana biegasz z ręcznikiem.na głowie, zarobiona po kokardy, znajdź chwilkę.na.bb ;-) :-*
 
Lekarka powiedziala, ze Tosia albo ma alergie albo to poczatki goraczki bostonskiej - taki wirus jakis cholerny... Dzwonilam do upc, bedzie ktos w poniedzialek, bo cos nie tak jest z modemem i zdalnie sie tego naprawic nie da :-( wiec bede zagladac tylko z komorki w wolnej chwili :'( Bedziemy.dzis grac w planszowe gry z Tosia, czeka na nas Calineczka, Mala Syrenka, wyscig zagadkowy, grzybobranie i rodzinna gimnastyka. Skoro na spacer wyjsc nie mozemy to moze.jakos w ten sposob zwalczymy znudzenie Tosi :-! Milej soboty!
 
Witam kochane po przerwie, ale miałam ciężki dni i nocki. Piszę ten post od wczoraj wieczorem.
Wkleje co napisałam na fb „Poszliśmy dziś do lekarza, bo Filipka męczył od kilku dni kaszel. Diagnoza - lewostronne zapalenie płuc Codziennie jeździmy dwa razy dziennie na zastrzyk, do tego trzy razy dziennie inhalacje i we wtorek kontrola. Mam nadzieje, że to pomoże”.

natis jeśli chodzi o remont salonu, to będą to dwa pokoje razem, w jednym będzie telewizor i komplet wypoczynkowy a w drugim docelowo stół chyba na 8 osób no i komputer, na razie podłoga jest położona w jednym bo w drugim jest więcej z tym zabawy (trzeba trochę wyrównać bo jest krzywo). Poza tym salonem zostanie nam do zrobienia kuchnia, ale nie wiem czy w tym roku no i pokój synka.
Fotki pokażę po weekendzie bo jutro pewnie m będzie jeszcze coś tam działał.

Smile4u
super butki ma Franio, fotelik też sobie wybrał, który mu się podobał

mikoto
ale świetne trampki, my ostatnio kupiliśmy takie dla Filipka NOWE BUCIKI PUMA FUTURE CAT M1 SF CRIB 20 FERRARI (4069623261) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. musiałam je kupić bo się w nich zakochałam. Ale Zośka ma piękną sukienkę na fotce w łózeczku, już niedługo też będę kupować dziewczęce ciuszki dla bliźniaczek :D

gosiak_85 jeśli chodzi o picie dzieciaczków mleka w nocy to zamierzam pozwolić na to do roczku a potem będę go oduczać. Koleżance lekarz zalecił aby po roku odzwyczaić, podawać w nocy ewentualnie wodę. Po trzech nocach rzewnego płaczu już nie chciał pić mleka w nocy.

Korba32 co za piękny tron z księżniczką, buciczki śliczne, podobno zwierzęta (psy) i dzieci wyczuwają dobrych ludzi, więc Korba zareagowała . Super, że tato jednak przyleciał.

_anula zdrówka dla Was, dobrze, że z Lolem lepiej, kciuki za tatę &&&&& żeby było już dobrze

teri114 super Daria chodzi, gratulacje

madzia128 super, że Tymek ze żłóbka zadowolony, szkoda że u nas nie ma czegoś takiego

Kingusia91 zdrówka dla Was, dobrze, że mąż w domu to lżej Tobie

DzikaBez trzymam kciuki za pracę, ta sytuacja z Caritasem beznadziejna, jak tu człowiek ma szukać pracy. Może akurat dostaniesz pracę, inne co nie mają dzieci w każdej chwili mogą zajść w ciążę

Dziewczyny zazdroszczę i podziwiam, że macie taki zapał do ćwiczeń i jesteście systematyczne. Lato coraz bliżej a ja nic jeszcze nie zrobiłam w tym kierunku.

Marcysiowa bardzo dobra wiadomość, że dziewczynkom się komory pozamykały i nie potrzeba już kontroli.

Palindromea chyba Miki wziął sobie do serca korzystanie z nocnika, tak trzymać. Ja z kolei nie cierpię burzy, a nawet się boję, a najbardziej tego wiatru który się zrywa podczas burzy.

_Marys_
pózno ta twoja mała chodzi spać, widziałam to dziecko które waży 21kg, normalnie jak z reklamy Michelin

Bona87 gratuluję pięknej bratanicy, ale miałaś wczoraj intensywny dzionek, solarium powiadasz, też poszłabym na chwilę się wygrzać

asiulka918 zdrówka dla chłopców, u nas też były wymioty przy tym okropnym kaszlu

Synek już chyba się dziś lepiej czuje bo broi za dwóch, wstaje wszędzie gdzie się uda. Własnie się obudził z drzemki bo mama kichnęła.
 
reklama
Anula jejku :-( gorączka bostonska? :-o niech szybko przechodzi! Ależ pogralabym z Wami! Prawdziwie rodzinna zabawa! Współczuję problemów z Internetem :-/ tez kiedyś nieźle się naszarpalam z naszym :-/ wywalczyłam nawet jeden darmowy miesiąc ;-)

Justa zdrowka dla.Filipka! Sił i wytrwałości dla Ciebie! Ile jeszcze zostało zastrzyków do.wybrania? Z niecierpliwością czekam na zdjęcia remontu ;-) masz.juz upatrzona kuchnie? Bardzo fajne te Buciki, Filip juz jr nosił? Imiona dla Bliźniaczek juz wybrane? Dobrze, że piszesz o oducczaniu jedzenia w nocy. Ostatnio usłyszałam,. Ze dziecko z zębami nie powinno już w nocy jeść :-/ a Zosia uzebiona :-/

Wrocilysmy ze.spaceru. Powiesilam pranie, byłyśmy w sklepie i u moich Rodzicow. Zjadlysmy obiad, Zosia spi, a ja dopijam kawe i oglądam powtorke Tańca z Gwiazdami ;-)
 
Do góry