reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Morena ja czasem w totka 3 wylosowalam tyle tylko co sie zwrocilo za kupon :p a tak to nogdy nic nie wygralam, moze teraz? :D
Korba oj tak, kawusia o niebo lepsza :D a moze ten kaszelek Julci to faktycznie jakos alergicznie? Chocoaz nie wiem co teraz uczula jak dopiero paki ida... :S
Mikoto Zosia przesliczna! A jaka do Ciebie podobna! Kwaituszek przrsliczny! U mnie niestety by pewnie zwiedl, nie mam reki do kwiatkow :p
Gosiak ciesze sie, ze nocka tylko z jednym karmieniem :D kiedys wysylalam do ZETki i RMFki ale nic z tego noe bylo :p tylko smsy od nich, ze jakas kumulacja do wygrania :p
Palin haha swietny Miki :D chce dogonic przyszla zonke ;)
 
reklama
witam

u nas jak u Mikoto słoneczko ale wieje strasznie jakby nie ten wiatr byłoby całkiem przyjemnie :baffled:

Mikoto STO LAT STO LAT DLA ZOSIENKI !!! niech już ja nie męczą zabki !! i fajnie że dała dzis pospać z tej okazji :tak:

Palin ja jestem pod wrażeniem Mikołaja ze tak już korzysta z nocniczka :szok: tylko patrzeć a nie będzie juz potrzebować pieluszek :tak:zuch chłopak !!! hi hi to Daria poprowadzi Mikusia za rączke a Mikuś pokaże jak się korzysta z nocniczka :-D

morenka ja też posta widze ;-)

jakos cięzki dziś dzień Daria miała już 3 podejścia do spania i zasypiała a jak tylko ja odkładam to się budzi i tak już od 9 godziny 3 razy a spiąca jest echh ide spróbowac po raz 4 :shocked2::shocked2:
 
I jak ja ma sie w temat wbić jak mnie tu znów tydzien nie było :(


I też strasznie boli mnie serducho jak myślę o tej Kasiulce :(
[*] .................................................
 
No i nic nie wygralam :p ale moja imenniczka wygrala :D Mloda poszla w drzemke wiec ja ide cwiczyc i pojezdzic na rowerku :D mam tylko nadzieje, ze Mloda da spokojnie pocwiczyc i pospi ze 2h :p

Robaczku jak Hubi? Kupki juz lepsze?

Korba, Robaczku o jakiej dziewczynie piszecie? Co sie stalo?
 
Maryś, po prwej stronie jest fotka dziewczyny i jej pożegnanie. Mama z z bb zmarła na raka i zostawiała dwoje małych dzieci :( MamaKubulki ją znała przez forum.

A Hubiś teraz jak trzymam mu dietę dobrze. Poszłam z nim dziś na badanie krwi. i wchodzę i pytam kto ostatni do laboratorium a ludziska pokazują "tam jest koniec kolejki" Policzyłam 33 osoby ! no ale 3 osoby - w tym moja koleżanka, głośno zaczęły mówić, że z małym dzieckiem to bez kolejki A na pobieraniu Hubi BOHATER leciuteńsko jęknął, gdy wbijała mu igłę a tak to nic, zupełnie NIC nie pisnął ! Byłam w szoku,piguły też. Jutro wynik i ze względu na wyniki jedno z dwóch kolejnych badan.

Popracuję trochę i postaram się coś więcej skrobnąć :)
 
No to tak ... Po kontroli - uszko ładnie się goi, dostaliśmy dodatkowo kropelki żeby je do niedzieli stosować. Lol byl grzeczny, ani nie jęknął. Zostałam pochwalona za karmienie piersią - to trochę go uchroniło od bólu. Przy butelce dziecku inaczej mięśnie pracują i boli bardziej niz przy piersi podobno. Nooo ale jak się sypie to wszystko po kolei - już prosiłam na fb - poproszę i tu o magiczne kciuki. Mój tata jest w szpitalu :( Wczoraj pogotowie go zabrało. Rano obudził się jak sie wszystkim wydawało z biegunką, ale taką dziwną ... od 6-8 go przeczyściło, a do 12 biegał tylko do wc i leciała z niego krew. Mama wezwała pogotowie i leży na chirurgii. Robią mu badania, nawadniają, wzmacniają - bo trochę tej krwi stracił. Niby to tłumaczą tym, że on zażywa jakieś leki na rozrzedzenie krwi po zawale, i byc może to od tego, ale muszą dokładnie sprawdzic o co chodzi. Boję się przeokropnie :(


.... Kasiu - nie znałam Cię, ale aż serce się lamię jak pomyślę o Twoim bólu, i o tym co muszą przeżywać teraz Twoi bliscy. Jedno jest pewne - teraz będziesz czuwać nad Swoimi cudnymi dziewczynkami tam z góry, stamtąd jest najlepszy widok :( i już nic nie będzie bolało :( ....
[*]
 
Anulka, Kochana musi być dobrze, trzymam kciuki za tatę !!!! Ja właśnie teraz biorę leki takie co biorą ludzie po zawale . Mam nadzieję, że to nic poważnego. Trzymajcie się kochani .... Bardzo się cieszę , że z Karolkiem lepiej :tak: Buziaki dla Lolusia

Zosia ma drugą drzemkę , jak nie ona , teraz powinna iść spać ok 14 hmm nie wiem o co chodzi , może drugi ząbek idzie .

Był kurier odebrać paczkę i Korba go ugryzła :szok::-p:baffled: Ona mało kogo nie lubi , ale on jej się nie spodobał ...Wyczuwa złych ludzi och ta moja Korbunia , Pan kurier zrobił się nie miły zabrał paczkę nie zamknął drzwi i nie powiedział do widzenia :sorry2::-p

Robaczku, Jaki " Mój" Hubulek jest dzielny chłopczyk :-) BRAWO

Miłego dnia kobietki ;-)
 
Pisze z tel i noe widzialam tego... [*] Kasiu czuwaj nad swoimi malenstwami...
Robaczku dzielny Hubis :)
Anula trzymam mocno kciuki za tate!! &&&&&& musi byc dobrze! Ciesze sie, ze z Karolkoem lepiej :)
Korba super masz psiaka! No coz kurier sie nie popisal :p

Cwiczenia zaliczone (wymieklam na ostatnim...), rowerwk zaloczony (co prawda nie godz cala bo 50 min) ale nie jest zle, Mloda zjadla zupke i szaleje teraz na kocyku :D
 
Korbus - -nie gryz wiecej kuriera, bo nie przyjedzie.

Ja tez czekam na kuriera, myslalam, ze na jutro bedzie, ale jakies nikle szanse, a siedze jak na szpilkach czekajac.

Tymek tez ma druga drzemke, jak nie on (tzn nie ta godzina), ale wczoraj bylo tak samo, wiec moze potrzebuje wiecej snu. Z tata nie spal dobrze sie bawil , wiec oby to nie chorbsko zadne a w szczegolnosci taaa rozyczka :dry:

Za to ja sie jakos srednio czuje, jakies dreszcze mam. Pewnie w pracy mnie przewialo bo tam czasem otowieraja duzeee drzwi na caly magazyn i wieje :sorry2:

RObaczku - -buziaki dla Hubiego, dzielny zuch

Anulka - &&&&& za tate jak i Lolinka caly czas zacisniete

wiekje nadal prawie 50 km/h wiec sie nie ruszamy nigdzie
 
reklama
My tez juz po obiedzie. Obie.
Gabrysia wcinala moja zupke (w sensie dla niej przeze mnie gotowana ze az jej sie uszy trzesly). Jestem dumna i z siebie i z Niej :)

MARYS cwicz czwicz :) dobrze Ci idzie Kochana :)

ROBACZKU Hubinio mega Dzielny Chlopak :* czekamy na dobre wyniki :*

KORBA Twoja Korba jest the best :D poznala sie na czlowieku... jak widac bezblednie

ANULKA super, ze po kontroli dobre wiesci. A za tate &&& nie puszczam!

TERII mam nadzieje, ze Dariulce udalo sie pospac. Chyba te wahania pogody tak rozstrajaja nasze bable. Nas z reszta tez (mnie bynajmniej)

GOSIAK oby zadne chrobsko sie do Was nie przyplatalo (w szczegolnosci rozyczka) u nas wiatr tez jest, ale duzo mniejszy noz 50km/h.



Kasiu [*] [*] [*]
 
Ostatnia edycja:
Do góry