reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Niedawno wróciłam, akurat zdążyłam, aby dać obiad Zosi. Byłam z autem u mechanika, planowana godzinna wizyta przedłużyła się do 3 godzin :no: Zosia była grzeczna i została wybawiona przez moją Babcię, Mamę i Siostrę :-D Dzisiaj zostałam wodzona na pokuszenie u mechanika, tak, tak :tak:ale oparłam się pokusie, do kawki były apetyczne rogaliki i pączki, ale postanowienie to postanowienie :laugh2:Zreszta dokonałam szybkiej wizualizacji - ja, wyglądająca jak ten pączek w maśle :-D:laugh2:Poza tym drugi mechanik-elektryk, jak mnie zobaczył i krzyknął na cały warsztat: "ale schudłaś!!!" i to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w słuszności mojej decyzji :-D Ot, takie poranne dylematy za mną :-D

Palin oby ząbkowe kupki szybko się zakończyły, a ząbki się pojawiły :-D Jak Aro, lepiej?

Teri znów od rana miałam urwanie głowy, ale wyrobiłam się ze wszystkim. Nawet zakupy zdołałam zrobić :-D Widziałam chodzącą Darię :szok::szok::szok: Cu-do!!! Ależ wystartowała! Brawo!!!!


Marys
nie rezygnuj! Kilka dni będziesz czuła zakwasy, a po kilku kolejnych będziesz się napawała efektami i dumą, że dajesz radę!


DzikaBez jak dobrze, że piszesz! Zdrówka dla Niny! Niech szybko i skutecznie działa antybiotyk! Co do sytuacji z ogłoszeniem - miałam tak 3 razy, także rozumiem Twój nastrój :no::angry: Nie wiem, co Zosi się stało, że tak ostatnio wcześnie wstaje :eek: Moje porządki ostatnio leżą i kwiczą :sorry:


JestemEwa zdrówka dla Ciebie!


Kingusia jak dobrze, że jest poprawa! Teraz też dbaj o siebie!


Morenka
mam nadzieję, że Twoje posty będą tutaj każdego dnia!

Idę po kawkę....
 
reklama
Dzika, współczuję i rozumiem cię doskonale, już też się spotkałam z tym że nabór ustawiony ale pisać ogłoszenie trzeba bo takie przepisy :confused2:
Kinia &&trzymamy kciuki, żeby szybko Laurce naszej minęło
coś dawno nie czytałam co u wisienki ... wiecie co u niej ?
 
Madzia najlepszego z okazji rocznicy :)
Dzika kciuki za rozmowe w piatek!
Mikoto no to Zosoa dzisiaj rozchwytywana :D tak jak mamusia :p musze sie jakos zaprzec z tymi cwiczeniami
Gosiak jak dzisiaj w pracy? Jak sie czujesz?

Mloda juz w lozeczku zasypia, M gra, ja troche ogarne i biore sie za rowerek i potem cwiczenia na brzucho :D o ile dam rade :p


Poprawka:
O ile dziecie mi pozwoli...
 
Hej kobietki.

Dzika powodzenia.

Wszystkim mamusiom i dzieciaczkom życzę zdrówka bo jak widzę panuję pomór. My po katarku i jednej ospie oczekujemy drugiej ospy. Jeszcze tydzień okresu inkubacji nam został. Byliśmy też u kardiologa. U obu moich małych w serduszku się otwory pozamykały i nie wymagamy więcej kontroli.

Zmykam zjeść dietetyczną kolację (sałatka grecka) i spać.
 
Ciekawe co z poprawą pogody, bo jak na razie to strasznie wieje i ciągle pada. Chyba obniżymy sprawdzalność prognozie :p

Marcysiowa, jak ospowiczka znosiła chorobę? No pierwsza choroba zakazna wieku dziecięcego prawie za wami. Oby drugiej szybko zleciało chorowanie

Marys i jak, pocwiczylas? U nas Miki to się pcha, żeby ćwiczyć z nami, albo głośno kibicuje.

Mikoto - dziekujemy, Aro juz lepiej. Jeszcze troszke mu dokucza, ale jest do zniesienia (jak on mowi jest 3 na 5). A, ostatnio się przyłączył do 8 min ABS i sobie chwali. ;-)

Kingusia, mam nadzieję, że noc wam mija spokojniej.

Dzika, kciuki za pracę. Żeby było po twojej myśli.

Wieczorem Młody zjadł tylko połowę kaszki i szybko zasnął. Po godzinie mu się przypominało, że nie dojadl i narobił takiego hałasu, że ho ho ho :O Agencik nasz mały :-D

A ja normalnie muszę się pochwalić, bo dumna jestem z oszczednego synka. Miki przez całą dobę zachował suchutką pieluszkę. Ani razu jej nie zasiusiał, wszystko lądowało w nocniczku, nawet te brzydkie kupy (których wczoraj było aż 2). Zaskoczył mnie bardzo, bo on dużo pije i jak juz siusiał, to pół nocnika. Wiem, że do całkowitego pożegnania z pieluchami daleka droga, ale miłe dobrego początki.


No to poczytałam, popisałam. Idę do książki.
 
Witam się z kawą!

Zosia dzisiaj kończy 9 miesiecy :-D :-D :-D

Z tej okazji pozwoliła pospac do 6.40 ;-)

Marys zaprzyj się, zaprzyj :-D dasz rade!

Marcysiowa wspaniałe wieści! Dobrze, że macie kardiologia juz za sobą :-) oby ospa szybko przeszła!

Palin u nas póki co piękna pogoda się zapowiada :-D nareszcie :-D a jeszcze wczoraj nie dowierzalam, że będzie poprawa :$ fajnie, że Aro dołączył do ćwiczeń :p i ze jest u Niego poprawa. A jak Mikołaj? Ależ pięknie! Czyżby odpieluchowanie było na dobrej drodze?

Kingusia jak noc? Jak się czujecie Dziewczynki?

Anula trzymam kciuki za wizyte kontrolna &&&
 
Mikoto, no właśnie chyba Miki postanowił nadrobić ilość zużytych pampersów, bo dziś juz 3 kupy były. Niby ładniejsze niż przez ostatnie dni, ale więcej. Albo to jedna, ale tak rozwleczona w czasie, bo ilości nie zapełniają całej pieluszki. A siusiu tylko do nocnika wlewa. Zuch.

Najlepszego dla Zosi. Nadrobiła już pobyt w brzuszku.

A u nas brzydkiej pogody ciąg dalszy. Niby ciepło, ale szaro i ponuro :-(
 
Witam z kawusia w moim cusnym kubeczku :D

U nas tez pogoda sie nie zapowiada na ladna :( pochmurno i jakby mialo padac :/ a dzisiaj sie zaczyna astronomiczna wiosna :p (tak w tv mowili :) Karina zasnela po 22 z pomoca bujaczka, bo tak to by pewnie szalala do 23 lub 24, i nie pocwiczhlam przez to :( padlam jak kawka :( dzisiaj w ciagu dnia chyba bede musiala pocwiczyc bo wiwczorem ostatnio cos nie bardzo dziecie mi pozwala :p wczoraj w teleexpresie mowilio dziecku 8 miesiecznym, ktore wazy 21kg :szok: :szok: (tesciowie mi powiedzieli)... az sie wierzyc nke chce :/

Marcysiowa super wiesci!
Palin niestety nie cwiczylam :( to super! Toz to juz pierwszy krok do suchych pieluszek! Gratulacje Miki :D
Mikoto najlepszego dla Zosienki!

Ide gonic Mloda bo ucieka mi do drugiego pokoju :p
 
reklama
Bry! :)

MIKOTEK straznik teksasu o BB zapomniec nie pozwala :D

Gabrysia postanowila dzien dzis zaczac o 5.45 :D Myslalam, ze jak jej powiem, zeby sie nie wyglupiqja to jak ostatnio, polozy sie i zasnie. Gdzie tam. W koncu mleko dostala o 6.15 i koniec spania. Nawet w lozeczku siedziec nie chciala. Nie zebym ja zasnela moze o 1 w nocy (wczotajszy dzien tak samopoczuciowo paskudny mialam ze nawet zasnac nie moglam).
Dziece me wynalazlo sobie nowa atrakcje. Wstaje o kaloryfer i lapie za firane i chce stac trzymajac sie tylko jej. Milion rqzy ja stqmtad wyciagalam, gadam, ze nie wolno. Nie dziala. No nic pozostaje mi zabraniac do skutku, bo albo firana sie odepnie albo karnisz na glowie wyladuje.

MIKOTKU wszystkiego naj naj naj dla Zosienki <3
Super, ze dala mamie tak pospac :)

DZIKA no nerwy biora czlowieka na ta wszedzie widoczna protekcje i kumoterstwo! :/ kciuki zaciskam mocno za rozmowe, ktora Cie czeka. Zdrowka duzo dla Ninusi i oby Ewie zabalki za bardzo nie dokuczaly

MARCYSIOWA jesli juz ospa musi u drugiej cory wykluc to oby przeszla lagodnie jak u Siostry :)

MARYS wytwalosci w cwiczeniach :) Karince pomidorowa smakowala?

PALIN - Mikusiu nie wyglupiaj sie z kupolkami. Zeby wylazic!!! U nas od rana slonko piekne. Na pewno bedziemy spacerowac :)

ANULA kciukasy ogromne za wizyte kontrolna z Lolikiem :*

Gabrysia zasypia. Pozniej postaram sie jeszcze cos naskrobac. Przepraszam, ze wszystkim nie odpisalam... (zawstydzona)
 
Do góry