reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kurrrrrka! Widzial ktos mojego posta?! Nasmarowalam calkiem konkretnego i byl wklepany bo go widzialam. Wchodze teraz a jego nie ma!!! No zaraz mnie krew zaleje...

EDIT: PALIN mi pisze, ze widzi. Ja nie. No coz wazne ze trud moj na marne jednak nie poszedl :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Morenka, jest jest poscik. Dziękujemy. Mam nadzieje, że kupy nie pokrzyżują nam planów.

Marys, w dupke dam za nie ćwiczenie. Może faktycznie wykorzystuj chwile za dnia, albo ćwicz z Karina.

No skoro u was ładnie, to do nas może tez dojdzie jutro, pojutrze... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Morenka post jest, pikny! ;-) Gabrysi szkoda.dnia.na.sen ;-)

Zosia miala 20 min.drzemki. Palin mnie zmotywowala _ zrobilam sobie śniadanie :-D ogarnelam sypialnie, salon i umylam okno w kuchni. Myślałam, że mi.głowę urwie :-o tak strasznie wieje :-o

Marys ćwicz jak Karina ma drzemke. Ja ćwiczę wieczorem, kiedy Zosia juz spi.
 
Morena zabraniaj do skutku! Karina sie nauczyla, ze jak zbliza sie do tv i mowie, ze nie wolno (bo chce sie wspinac) to ostatnio reaguje :D ale na firanki na razie nie dziala :p pomidorowa smakowala jej bardzo, wszystko zjadla :D mam tylko nadzieje, ze jej nie zaszkodzi :p widac posta widac :D
Palin Karina mi nie pozwoli bo co siedze z nia na podlodze to zaraz sie po mnie wspina :( jak tylko zasnie biore sie za cwiczenia!
Mikoto zazwyczaj wieczorem cwicze jak Mloda juz spi ale cos jej soe poprzestawialo i nie zasypia codziennie o 20 tylko raz o 20 a raz o 22 i wlasnie bede musiala tak zrobic, ze w porze jej drzemek :)

Dziewczynki wyslalam smsa do VOX FM z nadzieja na wygrana 1000 zl, moge Was baardzo prosic o kciuki?
 
MARYS zacisniete z calych sil! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kiedys kolezanka moja w zetce 2000 wygrala :D ja bym mogla wygrac, ale szkoda mi kasy na sms :D
Nawet w totka tylko raz w zyciu zagralam. Jeden zaklad jak jeszcze za 2 zl byly :D
Za to tata moj to uzalezniony jest. W DE gra i mowi, ze wygrane po 200 czy 400 € sie zdarzaja.
Do PL jak przyjedzie to sytemem gra i jeden swistek okolo 100zl kosztuje. Ja bym w zyciu tyle nie wydala na loterie :p
 
Witam się z kanapeczką ;-)

Zosia drzemie , nocka nie najgorsza , czyli normalna jak od 10 miesięcy ;-)

U nas też szaro buro :zawstydzona/y: Tak zazdroszczę Wam dziewczyny z południa --pewnie będziecie miały piękne słoneczko a MY :confused::confused::confused: Jak ja tęsknie za ładną pogodą . W nocy u nas barrrdzo wiało , teraz wiatr się trochę uspokoił.


Mikotku, Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ dla Zosieńki , niech rośnie duża i zdrowa . Foteczkę poprosimy naszej solenizantki :tak: Fajnie , że pospała troszkę dłużej :-)

Palinku, Ty nasz nocny marku :-D Zawsze nie mogę wyjść z podziwu jak widzę godzinę w których piszesz posty:tak: Mikuś Ty nasz kupkowo-siuśkowy bohaterze :-D Mikuś chyba pierwszy będzie biegał bez pileuszki

Anulka, Bardzo mocno trzymam kciuki za wizytę


Marcys, Już zaciskam kciuki za wygraną :tak: , za ćwiczenia również . Prawda że z naszych czerwcowych kubeczków kawka smakuje rewelacyjnie ;-)

Morena, Zosia jak jej mówię "nu nu" to się odwraca i śmieje a rączka wędruje w tym czasie tam gdzie Zosia zamierzyła :tak: Chociaż nie mogę powiedzieć bo czasami się słucha

Jakiegoś mam lenia , chyba dlatego że tak szaro za oknem :baffled: Mam nadzieję , że duży wiatr do wieczora nie zawita u nas , bo jak już wcześniej pisałam , wtedy by mój tata nie przyjechał a strasznie sie już stęskniłam 2 miesiące go nie było . Pewnie i tak jutro się dopiero zobaczymy , bo przylatuje wieczorem i już nie będę ciągnęła dziewczynek. Martwię się Julką ma kaszel już 1.5 miesiąca najpierw wypiła 4 różne syropy , teraz dostała jakiś na alergię , przez parę dni było lepiej a teraz znowu odrywający się kaszel. Już nawet kupkę badaliśmy i wszystko ok. Nie wiem co mam zrobić :confused: Może powinnam zrobić prześwietlenie :confused: Mam pytanie czy jak by miała 3 migdał to widać to przy normalnym badaniu, czy trzeba iść do laryngologa :confused:

Ps. Cały czas myślę o tej dziewczynie z forum co zmarła , nawet w nocy mnie myśli męczyły , chociaż jej nie znałam :-(
[*]
 
Marys trzymam kciuki &&&

Morenka tez nie gram :p

Trochę wiosny
 

Załączniki

  • 1395304823628.jpg
    1395304823628.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 29
  • 1395304835249.jpg
    1395304835249.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 29
  • 1395304858480.jpg
    1395304858480.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 36
Witam, nocka u nas troche krecaca ale z jednym karmienim wiec oki :) Tymek wyspal sie o 6:30 i pozamiatne ;-) ale ma juz pierwsza drzemke wiec ja chociaz glowe umylam

Mikotku -
najlepszego dla Zosienki i koniecznie prosze foteczke Solenizantki ps och jest zdjecie ...:-D

Morenka
- post jest. U mni Tymek non stop do kwiatka podchodzi. I jak sie patrze na niego i mowi nie wolne to sie usmiecha tak slodko...ale zaraz leci znowu. WIec tez tocze bitwe

Marcysiowa
- super , ze serduszka juz zdrowe

Marys - jakby miala zaszkodzic to by Karinke juz wyspalo . Wysylaja fo RMF FM tam do zgarniecie 400 tysiecy . A ze ludzie sie jeszcze licytuja to przewaznie ponizej 10 tys nie schodza :-D

Korbus - pociesze sie , ja 2 lata temu w maju chodzilam tu jeszcze w cieplejszej kurtce...oby w tym roku lepiej bylo

My dzis w planach, moze spacer, ale zobaczymy jak wiatr bedzie...poki co daje niezle
 
MIKOTKU piekna u Ciebie wiosna :) a Zosia jak sie zmienia caly czas :) coraz bardziej podobna do Ciebie (biedny tatus :D). Sliczniocha z Niej i jakie ma fajne polspiochy ;)

KORBA identycznie Gabi robi jak Zosia. Jak juz na "nu nu" albo "nie wolno" zareaguje patrzac na mnie to i tak rasia na pamiec swoje robi :D Lobuziary nasze Kochane :D
Kciuki mocne za Julkowe zdrowko! Ja tez nie mialabym pojecia co sie dzieje...
U nas wiaterek jest ale cieplutko :) mocne kciuki za orzyjazd taty :* &&&&&
Moj ostatnio w PL byl w sierpniu i teraz tez na wakacje sie zapowiada....
 
reklama
Morena, my z Aro tez gramy w lotto. Czasem się cos trafić uda.

Marys &&&&&. Mnie sie raz udalo wygrać w tych programach TV 1000, wiec wierze, ze i tobie się uda.

Mikoto, od razu przyjemnie się nam w domu zrobiło :-)

Korba, myślę, że jeszcze przed Mikim będą szybsze bez pieluszek, ale i tak dumna z niego jestem. Nasz łobuz tez ma w nosie nu nu, nie wolno. Ale jak powiem konkretnie "tam spadniesz, łóżko się kończy", "uważają na głowę", "bo nóżka ci wpadnie" itp.to robi się ostrozniejszy i często odpuszcza.

Teri, pokazała Mikołajowi Darię. Zawstydzila go chyba, bo dziś cały czas zasuwa przy ścianach. Cos czuje, ze jak się spotkają to po maszerują za ręce :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry