reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

KINGUSIA baaardzo ciesze sie z poprawy u Lury :)
Teraz tylko zeby u Ciebie szybko u Ciebie przeszlo :*

Za oknem szaro buro i ponuro. Deszcz leje... :( no nic mi si3 nie chce...
Gabrysia siedzi w pudle z zabawkami i wyrzuca wszystkie po kolei :D
A jaka ma radoche :D
 
reklama
Witam,

Tymekstara sie usnac, wiec moze bedzie chwilka dla siebie .

Madzia
- -najlepszego z okazji rocznicy ! Super, ze Tymkowi sie tak w zlobku podoba , a i Wy spokojniejsi

Palin - tak na[prawde na Tymka nie moge narzekac, bo faktycznie czasami jest marudny, ale chyba w porownaniu z Mikim burza to pikus

Morena- mam nadzieje, ze i mojemu niedlugo smok sie odwidzi, bo teraz jak laduje w lozeczku to wrecz rzuca sie na smoka :-D

Terii
-brawo dla Darii - piekny prezent Wam sprawila !

Tymek obudzil sie dzis z placzem o 5:30 - wzielam na rece to zaczal przysypiac, ale zasnac ni chcial. W lozku z nami tez byl placz dopiero po zelu sie uspokoil. Choc ja nie wiem czy one tak naprawde dzialaja czy to taki pic na wode , ze poprpstu inny smak odwraca uwage dziecka.

Kinia
- -duzo zdrowka dla Was :*

Zazdroszcze Wam tej pogody. U nas dzis wieje , pewnie max 10 stopni bedzie, ale nie wychodzimy przez ten wiatr...nastepny tydzien ma byc po 8 stopni...witaj angielska wiosno :confused2:
 
Witam kochane,

może teraz się uda coś napisań. Wczoraj byłam z Niną u lekarza, jest poprawa ale jeszcze sporo wydzieliny na oskrzelach i mocny kaszel antybiotyk jeszcze do piątku i znowu kontrola. Nina znowu pięknie spi w nocy od 22.30 do 7.30-8. Moja druga córka ząbkuje, idą jej 5, myslałam ze to afta jak mi pokazywała policzek ale jak wziełam latarke to zobaczyłam sprawców.

Wczoraj miałam bardzo nerwowy dzień, w moim miescie jest caritass i to jedyne miejsce w którym mogła bym tu pracować jak szłam na studia to myślałam własnie zeby tam zaczynać, nigdy nie widziałam oferty pracy tam. A w poniedziałek przypadniem jakaś wyszukiwarka w necie mi znalazła oferte niby wystawioną przez up, na stronie up jestem codziennie nawet przew weekend i są może po 2-3 oferty i nie ma szans żebym cos przegapiła. We wtotrk rano pobiegłam tam z cv i jak sie okazało oferta już nie aktualna... Ale up wystawia oferte ok 13 (piątek) i jak ktos by aplikował w piatek to małe szanse zęby już na poniedziałek mieli kilka osób na rozmowę kwalfikacyjną, zwłaszcza że taego ogłoszenia tam nie było, wyszukiwarki internetowe znalazły je wz datą 16.03 o 21 czyli w niedzielę..... mieszam mieszam chodzi tylko o to ze ta oferta była ustawione, niby ogłoszenie było ale nie dało się go zobaczyć. Po prostu babki tam pracujące miały swoich kandydatów....- o tym już słyszałam że tak wszędzie robią ale mimo to bardzo się zdenerwowałam bo pewnie przyjeli kogoś po licencjacie w byle jakiej szkole.


korba, emka- jak czytam o waszych karmieniach w nocy to szczerze współczuję, wiem ze są takie dzieci ze jeszcze jak mają 1,5 roku to się budzą i cięzko je oduczyć...

teri- ale fajnie się czyta o Darii ona taka mobilna od początku zupełne przeciwieństwo mojej Niny:-D jak mozesz to cyknij zdjęcie jak sama stoi

Kinga-
cieszę sie ze u Laury duza poprawa a ty się mama trzymaj moja najgorsza grypa była kiedy ewa miała 11 mc. a ja byłam z Nina w ciązy a była to końcówka 3 mc. nie mogłam brać żadnych leków bo miałam już jeden antybiotyk na toxo przez 2 tygodnie byłam nie do życie

madzia- super że złobek się podoba, jak przeczytałam o sms od sąsiadki to szczena mi opdła jak mozna być tak bezczelnym

palin- o jakie perełki chodzi? moze nie doczytałam czegoś ale nie wiem?

mikotku- Twoja Zosia to ranny ptaszej pewnie chce pomagać mamie sprzątać dlatego tak wstaje

i cos mi uciekło chyba :no:
 
Witam :)
Mloda poki co ma drzemke (pewnie do 12 bo dzwony beda waloc :/), ciasto chalkowe wyrasta (zrobie rogaliki z marmolada :D), kurczaczek sie rozmraza na zupke (dzisiaj pomidorowa, chce dac Mlodej, mam nadzieje, ze jej nie zaszkodzi a w koncu cos innego doatanie), pranie jedno sie konczy i zaraz bede wstawiac kolejne.
Mikoto wczoraj wlaczylam sobie ten 8 min abs to dzisiaj mam zakwasy na brzuchu i szyi :szok: na nozki mam rowerek wiec potrzebuje cos na brzuch :p ale nie wiem czy dzisiaj dam rade :p
Teri wielkie gratulacje dla Darii!!
Kingusia zdrowka Ci zycze! Dobrze, ze u Laury jest lepiej!
Anula mam nadzieje, ze z tym antyniotykiem jiz lepiej!
Justa zdrowka!
Gosiak mam nadzieje, ze z jednej pobudki w nocy zaraz Tymek przejdzie na calonocne spanie ;) Karina czasem sie obudzi na mleczko w nocy czasem.nke, nie wiem od czego to zalezy
Palin jak Mikiego kupki? Lepiej? Madzia ciesze sie, ze Tymkowi podoba sie w zlobku! :D

Dziewczyny sliczne buciki pokupowaluscie maluszkom :) Karina ma buciki ale tylko do wozka, bo mamy kubraczek z odslonietymi nozkami.
Wczoraj juz niemialam sily na odpisanie :/ tak z ciekawosci sie zapytam, ile czasu moze trwac 'zlapanie' stabilnosci na nozkach u dziecka? Wiem, ze wszystkozalezy od samego dziecka ale tak z czystej ciekawosci pytam :p ide robic zupe, moze juz kurczak sie rozmrozil :p
 
Morena, myślę, ze Twoja rehabilitantka ma racje. Gdyby to miało być chorobowe, to pewnie byłoby ich więcej, plus jakieś inne objawy.

Kingusia, zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia :-*

Teri, ja zawsze chciałam mieć taki gadżet - okulary z wbudowanym mikro aparatem. Teraz byłoby to idealne rozwiązanie na łapanie takich sytuacji.

Dzika, chodzi o białe perelki w buziaki - ząbki. Szkoda, że się nie udało z tą ofertą. Kurcze, coraz częściej się słyszy o takich ustawkach. Konkurs na stanowisko jest, bo musi być, ale nawet jak się idzie z CV to juz na starcie mówią, że nie ma co składać. Chory kraj...

Marys, dziękuje. Z kulkami jako tako. Są brzydkie i idą pod ciśnieniem, ale dziś np była tylko 1 rano. Wiec licze na to, że to ząbkowe.

Miki jak do tej pory spał tylko 20 minut. Widział włączoną pralke i znów strach w oczach. I juz się boi iść w kierunku łazienki. No co za cykorek. Jak nie włączona to chojrak się do niej pcha, a jak pralka działa to się w nim tchórz objawia, he he he :p
 
hmmm słoneczko wyszło yupi !! jednak może i bedzie ta wiosna jutro :sorry:

Daria ma południowa drzemkę a ja drugie danie szykuję szpinakowe spagetii ;-)

kochane filmiki Darii już na fb ;-)

Palin hah o takie cos własnie mi się marzy uwieczniłabym wszystkie ważne chwile ;-)

lece bo nie chce przypalic szpinaku ;-)
 
Witam sie po krotkiej nieobecnosci ;-)
teri - matko, boska historia! Super Wam sie przytrafilo, ekstra, zazdroszcze :tak::-D:-D Gratulacje!
madzia - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! :-D:tak:
gosiak - ja cie podziwiam, ze tu male dziecko, to ciaza, tu praca, jeszcze bb... niezle... :tak:;-)
dzikabez - no to rzeczywiscie znerwocowany dzien przezylas... :no: ale ja tez bym sie pewnie niemilosiernie wkurzyla, wiec rozumiem :-p
Ojej, rzeczywiscie same chorowitki tutaj sa... :no: Zdrowka dla wszystkich chorych dzieciaczkow! :tak: Moja Gosia zdrowa, dzisiaj calkiem ladnie i nawet troche slonka jest, wiec poszli na spacer i nie wracaja :-p Natomiast, powracajac do choroby, mnie cos chyba wzielo, bo usnac nie moge a jeszcze mdlosci do tego doszly... :no::crazy::-(
 
Jestem Ewa dziekuję faktycznie nam sie trafiło na pierwsze kroczki mojego synka czekalismy długo bo poszedł dopiero 2 tygodnie po pierwszych urodzinach ( w sumie to nie az tak długo :-p) no ale tak chciałam byc przy tym tym a on co zaiwzlismy go do babci bo ja szłam do szkoły mąz do pracy i co wracamy żeby go odebrac a tam wylatuje moje dziecko na powitanie na własnych nogach :baffled::baffled: babcia szczęsliwa bo ''nauczyła dziecko chodzić '' :cool: dlatego teraz nie chciałam tego przegapić i taki fuks że bylismy wszyscy :-)

Palin hehe Miki tylko popatrzy i zaraz będzie robił to samo :-D

dzika ach te ustawki :wściekła/y: dostać dobra prace bez pleców nie realne :no:

Mikoto znów cięzki dzień ??? co u was ?
 
reklama
Dziewczyny ta robota caritasie była o tyle atrakcyjna dla mnie ze:
1. to jedyne miejsce w moim mieście gdzie można pracować jako rehabilitant
2. mam tam 7 min. piechotą co przy dzieciach jest ogromnym plusem, myślałam ze za 2 lata jak panny pójdą do przedszkola to pomyśle o czymś innym
A zarobki - masakra 1750- brutto

Co do ustawek w um czy budżetówce to każdy wie- konkursy pisane są pod konkretne osoby moja mama pracuje w um i mówi jak to wygląda, szkoły, przedszkola wszystko obsadzone przez "swoich"

Zdzwonili do mnie przed chwilą z innej pracy i zaprosili na rozmowę:szok: ale sama nie wiem, zobaczę co powiedzą, musiała bym dojeżdżać jeszcze tragedii nie ma trzymajcie kciuki do piątku
 
Do góry