reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

cudowne jesteście !!!! po napisaniu wczoraj tego posta pomyslałam.. boze jaka ja jestem bezczelna jak mogłam napisac ze nie umiem Was spamiętac.. po co sie przyznawałam.. ze mogłam sprawic przykrośc a Wy jak zwykle tak otwarte i serdeczne.. jesteście wspaniałe, dziękuję:-)
pochwaliłam wczoraj moje dziecko prawda;-) ? zapomniałam ze sie tego nie robi;-) nocka straszna !! dawno takiej nie było.. tzn wiem.. męczy ją katarek tzn dosłownie leje sie jej z nosa.. masakra wiec w nocy frida i odciąganie, wyrywa sie i płacze przy tym a wręcz drze:no: i co zasnęla to ja nie mogłam zasnąć a jak juz prawie mi sie udało to lenka sie budziła z płaczem ehh i wstała o 6 jak sie wczesniej nigdy nie zdarzyło bo zwykle spi do 8.. dzis mojego meża nie ma cały dzien po pojechał do lublina i wróci o 19 wiec walczymy same..
madzia nie wiem jakim cudem ale mamy takie same marzenia :-) przeczytałam wczoraj na blogu ani muchy ze jedno dziecko to pikuś;-) ze dwójka to dopiero cos... :happy2:
mikotku jak Ty wytrzymałas w takiej nieświadomości ?;-) ja z tych niecierpiliwych.. które juz teraz, zaraz ma tak byc jak ja chce :sorry2:i liczę ze na tej wizycie sie dowiem ! w ciąży z lenką w 13 tyg i 5 dniu powiedział i sie sprawdziło.. to podobno taki nasz miastowy spec od płci ;-);-)
 
reklama
jeny bo my już tak mamy i musisz się nam meldować bo inaczej się zamartwiamy! &&&&& za poznanie ;-) my też jakoś szybko wiedzieliśmy, że to chłopaczysko :cool2:
 
Cześć kochane :) Większość dnia spędziliśmy u babci i dziadka bo mąż ze starszakami znów szusują na stokach :-).
Jeny - super , ze się odezwałas bo się juz martwiłam :tak:. Ciekawe kto tym razem w brzuszku siedzi ???? Stawiam na syna :tak: Nie ważne , ze nie pamiętasz wszystkich - My pamiętamy Ciebie :tak::-) Jasiowa płeć została odkryta w 12 tygodniu :-)
ankaka - ja jadłam obiadek u mamy :-) ale jak wróca z nart to mam w lodówce lazanię :-). Kciuki za usg &&&&&&&&&&&
Madzia - marzenie ???? Schudnąć bez diety 20 kilogramów :-D:-D:-D To własciwie tak samo nierealne jak wyspać się z dzieckiem małym :-D.
Marta - no to staraneczka uskutecznić jak Piękny pragnie :tak:. Braciszka dla Frania smajstrować :tak:. Zdróweczka dla synka .
 
Sara :-D Tobie Sablewska nie jest potrzebna, bo masz świetny gust :tak: Jak dobrze, że czujesz się lepiej i dajesz radę. Zosia też już wstała, także kończę trzecią kawkę i bierzemy się za zabawę :-D

Jeny wytrzymaliśmy - ja, mój mąż i cała rodzina, która robiła zakłady :-D Zosia wszystkie ubranka miała unisex bezowe, kremowe i białe :-D W szpitalu pielęgniarki się pytały czy nie mam nic rózowego dla Coreczki :-p
 
JESTEM WRCOIALM!!! WSZYSCY ZYJA :-p :-ptak powaznie to ani razu autko mi nie gzaslo. Instruktor (Polak_) wsyzstko elegancko mi wylumaczyl, co i jak robic aby nie gaslo :-D Z tego wszystkiego pojchalismy do sklepu oczywiscie prowadzilam i tez nie zgaslo :-p Ciesze sie starsznie !


Smile - dawaj dawaj drugiego maluszka bedzimy razem jechalay na tym wozku..a raczej pchaly wozki :-) zdrowka :*

Jeny - ja zawsze otwieram drugie okienko do odpowiedzi i jakos idzie...da rade spamietac, a jak nie i cos pomylisz, nikt sie nie obrazi :tak: pisz, pisz pisz abysmy sie nie zamartwialy. A moze na fb do nas dolaczysz ?? zawsze tam latwiej chocby zajrzec,a my bedziemny wiedzialy ze wszystko oki :tak:u nas nocki kiepskie praktycznie od tygodnia a katarku nie mam , oby niedlugo sie poprawilo i zdrowka dla Lenki. My dowiedzilismy sie w 20 tygodniu, ale tu talko dwa usg wiec jakby nie pokazala to bysmy nie wiedzieli, ale wstydliwy nie byl :cool2:( po tatusiu )

Dzieki jazdom mezus dzis wczesnij w domu, ale jakis przeziebienie go bierze, a juz tak ladnie dlugo nic nie bylo... oby zdusil to w zarodku :confused2:
 
Osz kurna, ale się zapuściłam na bb.... :zawstydzona/y: Dobrze, że mnie mikoto nie wytłuszczyła, bo ja i tak tłusta jestem. :-):-):-)

Nie nadrobię. Nie ogarnę. Po krótce: Jeny: gratulacje! Może to głupio zabrzmi, bo mam trójkę dzieci, ale zazdroszczę Ci tej ciąży. :sorry2: Echhhhhhh

Wenusjanka: jak idzie dzierganie??????????

Gosiak, Smile: proszę brać przykład z Jeny. :tak:;-)I brać się do roboty. :-)

U nas co? Zrobiliśmy Bartkowi te badania. Krew, mocz. Wyszła za niska hemoglobina i czerwone krwinki. Jeszcze nam zostało kałówki zanieść. dziś upolowaliśmy ostatnią (3) kupę i jutro lecę do laba zanieść. Mam nadzieję, że żadne robactwo u niego nie zamieszkuje nielegalnie. Ani legalnie. ;-)Dzieciaki jutro ostatni dzień do szkoły i feeeeeeeeeeeeeeeerieeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :-):-):-):-)


A wiecie co sobie uzmysłowiłam ostatnio? Pierwsze ruchy Adasia poczułam 20 stycznia 2013. Dokładnie na ten dzień miałam wyznaczony termin porodu dzieciątka, które poroniłam. Zbieg okoliczności????
 
Anillek - Ty też do roboty :-) - trójka czy czwórka co za różnica :tak:. Piękną córunie teraz do kompletu:-p. Kciuki za wyniki &&&&&. Ja też myśle o moim Aniołku czasami . I przypadków nie ma. Ale gdyby nasze Aniołki były to Jasia i Adasia by nie było :-(. A wiesz , ze poza moją najstarszą Zosią mamy wszystkie dzieciaki w tym samym wieku :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
MatkaEwa: dawaj przepis na córcię, to jak tylko @ wróci zabieramy się za robotę. :-):-):-);-) A tak serio to może i zdecydowałabym się, ale nie wiem czy se finansowo poradzilibyśmy. No i masz rację. Jasia i Adasia by nie było. :-(
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Faktycznie mamy dzieci w baaaaardzo podobnym wieku. Nawet aniołki w podobnym czasie odeszły... Nigdy wcześniej nie zwróciłam na to uwagi. :shocked2: no to faktycznie jedno mi brakuje jeszcze. :-)



Znalazłam takie coś w necie. może się komuś przyda. Pierwsze widzę takie coś. Pestycydy | Akademia Witalności

I jeszcze to: http://mamyporady.pl/2012/09/jak-wprowadzic-gluten.html

Nie, że się mądruję, tylko znalazłam, to może komuś się przyda. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry