reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dobry wieczór. Mogę wstąpić?

Dziś w domu dzień dobroci dla Palin. Właściwie to zacżął się już wczoraj po zmierzchu, ale dziś to już się czułąm jak w bajce. Mikuś grzecznie dużo spał, nawet ładnie jadł (pod warunkiem, ze dało się to gryźć), Aro zobił zakupy, ugotował obiad, A ja miałam nawet czas poleżeć i poleniuchować. No super. Oby tylko się nie zmieniło (a jeśli już musi to nie za szybko).

Jeny – dobrze, ze się odezwałaś. My tu się martwimy i czekamy, co tam uWas. A ja strasznie jestem ciekawa co to za człowieczek w Tobie rośnieJ
Justa – oj Miki mój bezgłos to wykorzystał na maxa. Nawet za zrzucenie telewizora się brał.

Kingusia – super, że dzień rodzinny Wam się udał. Oby więcej takich dni udało Wam się wyrwać…

Bona – dziękuję. U nas lepiej J

Teri – zdróweczka. Fajnie czasem coś zmienić, takie odświerzenie. Ja teraz jestem na etapie zapuszczania, ale już mnei koleżanka podpuszcza, że chętnie by mnie dopadła w swoje ręce (i nożyczki i farby). Tylko ja się jakoś przekonać nie mogę do zmiany koloru (nie mówięc już o Aro, któ®y na farbę mówi kategorycznie nie).

Sa_raa – Ty też fryzjerujesz? &&&& żeby plecy szybko odpuściły.

Madzia – gratulacje pracy. Do mnie wczoraj dzwonili z banku, jak zwykle z ofertami (za które grzecznie podziękowałam). W końcu pan zapytał, jaka karta by mnie interesowała, więc powiedziałam wprost : taka, po której użyciu nie znikają pieniądze z konta. Żadna inna mnie nie interesuje. [Choć w sumie by mnie jeszcze interesowała taka, do której użycia nie potrzeba na koncie posiadac środków]

Smile – zdrówka dla Franka.

Ankaka - &&&& za USG.

Mikotko – może zbuntuj się choć raz i nie wyporządkuj domu na rzecz odpoczynku.

Gosiak – Brawo. Gratuluję jazdy i nie stratowania ani jednej duszyczki :p

No i już więcej nie zdązyłam, bo Aro woła na film, wino i serek pleśniowy :D

Miłego wieczoru i dobrej, spokojnej, PRZESPANEJ nocy wszystkim.
 
reklama
Witam
U nas nocka w miarę, dzionek też i znowu nastał wieczór, lecę coś zjeść i spać bo oczy mnie szczypią.

Kingusia91 też lubię takie dni spędzone w trójkę razem, właśnie jutro taki mi się szykuje z czego się bardzo cieszę

Bona87
miłego grania

madzia128 oby nastał taki dzień kiedy wyśpisz się w końcu, u nas na szczęście pomaga zabranie małego do nas aby spokojniej spał i dłużej no i przytulanie też tak samo działa, ale nie chciałabym go przyzwyczaić bo potem nie będzie chciał spać sam w łóżeczku

teri114 ale miałaś długie włoski i tak krótko obcięłaś, ja niby też zapuszczam ale jak mam dłuższe niż do ramion to mnie zaczynają denerwować, bo nie chcą już się tak dobrze układać i podcinam,

Smile4u
tyle udało Ci się dziś załatwić, zazdroszczę radości z Fridy bo mój mały wrzeszczy, ryczy i wierci się a mnie serce się kraje ale muszę jakoś to ściągnąć jak ma katar, a że średnio raz w miesiącu walczymy z katarem to mam wrażenie, że nie rozstajemy się z Fridą w ogóle

mikoto oby dzisiejsza nocka była zdecydowanie lepsza, ja nad ranem tez się przebudziłam bo jechał pług odśnieżyć drogę to tak jakoś hałasował gorzej niż jakby pociąg jechał. Zauważyłam, że Filip od kilku dni woli jeść właśnie w kawałkach niż papki, odkąd ma zęby na górze to ciągle by coś gryzł.

anilek77 u nas się kończą ferie a u Was dopiero zaczną, w tym roku jakoś fajna pogoda się trafiła na te ferie, już długo tak nie było


Palindromea to faktycznie fajny dzionek miałaś, oczywiście twoi chłopcy się oto postarali
 
MatkaEwa - -tylko oby tak nie smrodkalao raz na dzien :-p

Anielek - zrobilismy co moglismy w tym miesiacu, tylko pytanie czy sie nie zgapilismy :-D oby juz robaczkow nie bylo ! Z data rzeczywiscie cudnie wyszlo. Mysle ze to nie zbieg okolicznosci :)


Tymek mial straszne problemu z zasnieciem...:-( jak nigdy...zel uspokoil na chwilke i dalam mu paracetamolu :-( moze to kolejny skok tylko czy szybciej by sie zjawil :sorry2: juz nawet nie ludze sie ze to zebiska :-(
 
Mikoto ja się ciągle zastanawiam ile Zosia drzemie skoro Ty aż tyle zdążysz zawsze zrobić. I mam 2 opcje... albo Zosia śpi pół dnia albo Ty masz motorek w... no wiadomo gdzie:p

Sa_raa złoty 5S.... I HATE YOU! :p:p:p koniecznie foto po metamorfozie:)

Jeny odzywaj sie i informuj na bieżąco. I fakt - dzieci się nie chwali :)

MatkaEwa tia.... najpierw chcę się jednym dzieckiem nacieszyć:)

Gosiak cieszę się, że jazdy udane:) ale by były jaja jakbyśmy na nowe forum razem wkroczyły :) u nas też były problemy z zaśnięciem, ale od kilku dni to norma:/

Anilek kciuki za wyniki w takim razie!

Palin no to cudowny dzień :D zazdroszczę i życzę samych takich:)

Justa bo mój Młody to narkoman po mamie;) nosem wszystko wciągnie ;) a tak serio to ja jestem uzależniona od kropli do nosa więc może faktycznie coś po mnie ma:)

Ok zmykam spać... chłopaki już dawno posnęli a ja nadrabiam BB i FB :p ale mam stresa!!! Jutro jadę do tej firmy się zapoznać... jaja bo oni jeszcze nie wiedzą, że od poniedziałku taka zmiana ich czeka:p aj ciekawe jak będzie!!! Zaciskajcie kciuki proszę...

Dobranoc:*
 
uwaga, dzieci śpią, Asiulka nadrabia, od 2554 do 2569 :-)

anilek, wenusjanka, mnie korci żeby się nauczyć na szydełku, ale jakoś nie umiem się jeszcze tak porządnie zmotywować :zawstydzona/y:
robaczku, gratulacje dla Hubisia za tak małe/wielkie postępy :tak:
palin, jak Miki ?? lepiej już?
kingusia, nie przejmuj się że Laurka czegoś nie umie, ja się tak też przy 1 dziecku martwiłam, teraz wiem że jedno umie to inne co innego (nasz sąsiad pięknie mówił od początku ale chodzić nie chciał a między nim a wojtkiem jest tylko 3tyg różnicy)
mikotko u nas jogurcik z nestle Bartek "wciąga jak tornado" oczywiście jeden na jakiś czas nie codziennie mu daję co by nie przebiałkować,

Bona
ja chce przerzucić Bartka na 2 drzemki w ciągu dnia a on uparcie śpi 3x, i chodzi spać o 21 zamiast o 19 jak mi sie marzy :tak:
Nika te sanki REWELKA strasznie mi się spodobały, muszę w week mężowi pokazać albo tacie to mi zrobi oparcia :-D

no nie dam rady :-(
padam na ryjek, może jutro coś więcej podczytam i zdam relację co u nas :*
 
Sara - :* postaram się częściej kochana . Ferie się kończą , dzieciaki do szkoły pójdą to może czasu trochę więcej będzie:tak:.
Smile - można się cieszyć i dwójeczką i trójeczką i czwóreczką ..... im więcej tym więcej radości :tak:;-) .

A przypomniało mi się pytanie Anusi Kanusi o kaszki z firmy Nestle . Bo wlasnie przez pomylke kupiłam Jasiowi taką a nie bobo vita i kupka po nestle bardzo nie fajna . Poza tym to o była kaszka truskawkowo bananowa i nie wiem czy nie po tych truskawach wysypało małemu plecy :-(. Wracam do bobovity :tak:. A jak tam uczulenie u Was Anusia ???? Zmieniłas te kaszki ????
Zmierzam juz w stronę łóżeczka . Jutro odwiedziny znajomych z czwórką chłopaków i dziewczynką w brzuszku :-). Mężowie jadą na narty ze starszakami a my z maluchami i brzuszkiem ploty ploty ploty..... Dobranoc
 
MatkaEwa, no w końcu jest poprawa ze skórka :) od kaszek nestle faktycznie odeszlam, tylko bezmleczny sinlac nadal daje, wiec może co jest na rzeczy!

my goraczkujemy 4 dzień.. Czas wezwać lekarza, mnie dobijają zatoki, bol nie do opisania, próbuje sterydu od dzis bo juz nie mogę..
 
reklama
MatkaEwa czyli jest nadzieja na posiadanie córki po serii chłopców!! Hihi pozdrów znajomą. Udanego wypadu i ploteczek.

Anusiak czwarty dzien to nie przelewki! Zdrówka dla Was! Daj znać po wizycie

Smile uwielbiam Cie :D

Ja sie witam z łóżka jeszcze. Felini łaskawie wstał o 7:20. Właśnie leży nanoe i mnie za włosy i kolczyki ciągnie. Na 14:30 fryzjer. Jako, ze sie dzieci nie chwali, wiecej nie napisze ;-) w nocy szukałam pozytywów bólu :-/ znalazłam tylko jeden: nie zaraże dzieci

Miłego dnia wszystkim :-)
 
Do góry