reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam
zalatany dzień więc na szybko tylko bo padam na pyszczek
obiecane fotki fryzjerowe ;-)przodu nie pokazuje bo nie wyglądam najlepiej

przyczyna Dawida braku apetytu apatii bladości skóry --------- owsiki :szok: kuracja syropem juz zaliczona za miesiąc kontrola czy gady wygineły :dry:
jesli dam rade to wejde wieczorem jak nie to jutro nadrobie
buziaki
przepraszam że tak krótko :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • SAM_9351.JPG
    SAM_9351.JPG
    55 KB · Wyświetleń: 60
reklama
teri wow chyba spora zmiana w fryzurze co? Owsiki częsta przypadłość dzieci. Będzie dobrze :tak:

mikoto super sanie :-D

Smile nie lubie takich nie pozałatwianych do końca spraw. Szybkiego ich zrealizowania życzę. Cóż to za praca???

madzia relaksuj się Kochana i za mnie co? ;-)

Anusiak
zdrówka dla Was. PS. Czekam na odpowiedź na FB

Feliks nadal ciężko sypia. Zapomniałam, że K ma dzisiaj piłkę i siedzę cały dzień sama z ryczkiem :confused2: Kosmetyczka się o mnie dopomina tylko kiedy ma się do niej wybrać??
 
Ostatnia edycja:
Mikoto, Teri, Wenusjanka super fotki :tak:
Smile zdradź co to za praca? kasa całkiem zacna - niektórzy cały miesiąc na nią pracują..
no i kiedy uda nam się spotkać :-p dobrze, że z Frankiem już lepiej!!
Sara czekam właśnie na Aśkę i mamy jechać - wyrelaksuję się za wszystkie chętne mamy marud i nie marud :tak: i popływam troszkę, bo wyglądam coraz gorzej :confused2:
 
Sa_raa, Madzia będę dostawcą.. :D a tak serio to jest taka firma która bukuje bilety lotnicze i PKP dla firm (głównie banki). I ja będę te bilety od nich brała i zawoziła do tych firm. średnio jest ok 6 sztuk (miejsc) dziennie. Miejscówki tylko w Katowicach. Płacone od miejscówki.

Madziaaaa słyszałaś, w TV mówią, że Trymkiewicz (czy jak mu tam) ma zamieszkać w Rudzie Śląskiej!!!
 
Cześć dziewczyny:-)
przepraszam ze się tak długo się nie odzywałam, wybaczcie.. to nawet nie chodzi o brak czasu ale nie umiem sie tak aktywnie udzielac bo mam problem ze spamiętaniem Was wszystkich a odpisywanie jednej czy dwóm to głupie ale nadal wiernie śledzę :tak:
u mnie odpukac na razie wszystko ok:-)
Leneczka zdrowa, wesoła i rezolutna.. wszędzie jej pełno, pełza za mną wszędzie i tylko ma-ma ma-ma ;-)wyszedł jej na razie tylko jeden ząbek.. dolna lewa jedynka co oczywiście opłacone było marudzeniem ale nie było ąz tak żle uważam
śpimy razem bo wstawanie do niej w nocy a ma 2 minimum pobudki wykańczało mnie.. teraz gdy mam ją pod ręką i ona lepiej śpi i ja więcej wypocznę:-)
Ciąża przebiega jak na razie bezproblemowo.. hormony sie uspokoiły i ja odżyłam.. w sumie to nadal zapominam na co dzień że jestem w ciąży.. jestem po badaniach prenatarnych i wszystko ok :-) strasznie jestem ciekawa płci !! następną wizytę mam 5 lutego i będzie to 14tydz 5 dzien myślicie ze juz sie dowiem ?
pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę dużo zdrówka dla chorujących maluszków !
 
Sara, Smile -- dziekuje !! sama nie wierzylam wlasnym uszom :-D

Smile - u nas z puzzlami to sami, najlepszy gryzak, szczegolnie jak jeszcze pojezdzi nimi i popiszczy brrr... gratulacje odnosnie pracy !! super, ze fusza jest , niedlugo a kaska zawsze sie przyda !!!! Na pewno jakos sie zorganizujecie ! ps fajna fuszka :p

Mikotku - -cudnie Zosia na saneczkach smigala !!!

Terii - -WOW ale zmiana ...czekamy na fotki z przodu jak sie ograniesz :-Dchoc z pewnoscia wygladasz ciudnie

Wenusjanka
-- nie zazdroszcze takich mrozow

Jeny - -DOBRZE ZE SIE ODEZWALAS BO MARTWILYSMY SIE O CIEBIE...pisz chocby jednym zdaniem abysmy wiedzialy ze jest ok
 
Witam
U nas nocka w miarę, standardowo dwa karmienia. Trochę się w nocy zestresowałam, bo przebudziłam się jak mały zaczął marudzić za mlekiem około 1.00 a on na brzuchu z głową nad ochraniaczem przy szczebelkach, po tym wzięłam go do nas do łóżka i pospał do 8.00. W ciągu dnia też pospał trochę, ale dzisiaj coś marudził jak się z nim bawiłam, jak trafił do taty to był cicho, chyba woli być z tatą.

natis
bardzo się cieszę, że Lenka więcej je, no i ten upadek z łóżka, u nas mały w ciągu dnia zasypia śpi zazwyczaj w wózku i dzisiaj usiadł w nim, więc też trzeba na niego mega uważać, żeby nie wypadł

Smile4u
fajna praca dorywcza i niezła kasa z tego, oby udało się jutro dostać do lekarza

Palindromea
Miki wykorzystuje, że mama nie może krzyczeć, chyba maluchy nie potrzebują tyle snu i budzą się szybciej, bo filip niedawno jeszcze spał nawet czasami do 8.30 a teraz najczęściej budzi się ok. 7.00, być może związane to jest z tym, że ja wstaje do pracy

madzia128
ale miałaś ambitny plan na dzisiaj, udało się wszystko zrealizować? Może jeszcze zawitasz do Gdańska w innym terminie

_Marys_ fajna fryzura

Kingusia91 mam nadzieję, że dzień spędzony z mężem dobrze mija

DzikaBez co za wstrętne choróbsko dopadło Ninę, a kysz

Korba32 trzymam kciuki już na jutro &&&&&&& wyniki musza być lepsze

gosiak_85 super wiadomość, że mąż jednak chce drugie dziecko, mój pewnie też by chciał ale ja wolałabym poczekać aż Filip pójdzie do przedszkola, bo kto mi się zajmie dwójką dzieciaków

mikoto cudowne puzzle kupiłaś, szkoda, że ich nie widziałam i zamówiłam literki, Zosieńce też się bardzo podobają o czym świadczy uśmiech, widzę, że Zośka zaliczyła już pierwsze zjazdy na sankach, brawo

emka01 trzymam kciuki, abyście doszli szybko do porozumienia &&&&&

teri114 dobrze,że udało się zdiagnozować przyczynę braku apetytu, fajnie obcięłaś włoski

jeny79 dobrze, że piszesz bo już się martwiłam co się dzieje, myslę, że na następnej wizycie możesz dowiedzieć się już płci

Uciekam, bo muszę zrobić rozliczenie roczne, już zaczynają przynosić do zrobienia.
 
Kochane prosze Was o kciuki jutro po 12 mam jazdy :/ prawko mam ponad trzy lata ale malo co jezdzilam, panicznie boje sie ze mi autko zgasnie ( i gasnie), a do pracy bede musiala jakos jezdzic :sorry2: 2 godzinki posmigam i moze bede sie czuc pewniej :tak:
 
reklama
Dzień dobry ;-)
Dzisiaj ja się pierwsza witam.Wczorajszy dzien miło spędzony, troche leniwie ale miło i rodzinnie.Potrzeba mi więcej takiego czasu w trójkę. Zaraz inaczej się czuję.
Chcieliśmy kupić sanki ale nie ma u nas żadnych fajnych, jedyne z oparciem jakie znaleźliśmy to były jakieś takie mało stabilne.
Nocka w miarę dobra. Chyba 2x smok i bez jedzenia oczywiście.Laura wstała o 6 ale dopiero przed chwilą namyśliła się na mleko :-p zjadłą tylko 90 ale dobre i to. Ona rano zwykle tak ma. wczoraj cały dzień jadła po 180 więc chyba ma zapasy :-D

Dzisiaj jadę z Laurą do mojej koleżanki to trochę nam czas szybciej zleci ;-)

Gosiaku trzymam mocno kciuki za jazdę, będzie dobrze ;-)
Jeny cieszę się że u ciebie wszystko dobrze. wszystkie jesteśmy ciekawe płci Twojego drugiego maluszka :tak: dbaj o siebie kochana:blink:
Mikoto super Zosia wygląda na saneczkach :-) nie marudziła?
Anusia zdrówka dla Sebastianka. Oby zębole już nie dokuczały...

Tyle zapamiętałam... ech skleroza :dry:

Miłego dnia kochane :*
 
Do góry