reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziękuję dziewczyny :*

Sa_raa zdrówka dla chłopaków!!!!!!!!!!!!!! Ford Focus kombi 2009 rocznik. Poprzednie autko to też był Focus, ale starszy model i nie kombi:p

Madzia Tymek się aklimatyzuje :p ale Ci zazdroszczę takiego wyjazdu...

zmykam szydełkować... przy drineczku oczywiście:p

Dobranoc:*
 
reklama
Teri, Mikoto - lacze sie w bolu, u mnie to samo!! Rano musialam dac syrop p/bolowy, bo wyl mi nawet na rekach a o spaniu moglam zapomniec :confused: Potem juz bylo ciut lepiej, ale humorek to mial, ze oj... kregoslup mi odpada... obiadku zjadl cale 3 lyzeczki :-( A dostal juz od 8. miesiaca, tam jest ciut soli, mialam nadzieje, ze lepiej posmakuje niz te wczesniejsze. Za to zjadl potem calutki sloiczek serka z bananem i jabluszkiem - teraz czekam na reakcje a najlepiej na brak :sorry2: Chyba slodka dziura po mamusi bedzie :-D

Kingusia, Palin - sto latek i spelnienia marzen i zeby Wasze szkraby daly Wam mnostwo radosci i szczescia :-)

Smile - super bryka, niech Wam dobrze sie spisuje!

U nas niby -5, ale wczoraj wialo masakrycznie. Uspilam dzieciaki i polecialam biegusiem ze smieciami - mialam do koszy jakies 200-300m, a zmarzlam jak nie wiem. Wiatr to chyba z samego bieguna wieje - lodowica jak nie wiem. Dzis wialo juz mniej, ale stracha mialam wychodzic. Moje dziecie nie trawi wozka, a w chuscie balam sie, ze go mi przewieje, mimo specjalnej kurteczki oczywiscie...
Musze uwazac, zeby sie dzieciaki nie przeziebily, niedlugo szczepienie mamy...
 
Witam już weekendowo

Ja już pozbywam się kataru, brat przyniósł jakieś krople które rzeczywiście działają i po 3 dniach katar znika. Synek dziś strajkował i nie chciał pić mleka dopóki mama nie wróciła z pracy. Dotarła nasza nagroda z HIPP, ale synek pewnie będzie gardził zawartością słoiczków, bo woli gerbera, ale łyżeczki i słonik może być.

Minnie1
również podziwiam za ogarnianie spraw na odległość

dmuchawiec
zdrówka dla pszczółek, oby Halszki nie dopadło

mikoto
chyba dziś jakiś dzień buntu bo synek wypił do 16.00 jedna butelkę mleka i nie chciał więcej pić

sa_raa
paczka wysłana wczoraj kurierem dotarła dzisiaj, więc synek ma zapas mleczka, ciekawe co z tamtą przesyłką się stało

teri114 ale miło z księdza strony, że nie wziął pieniążków,

Bona87 a gdzie chciałaś tatoo? Ja też kiedyś myślałam, ale jak człowiek młody to fajnie to wygląda a na starość to już raczej nie, bynajmniej u kobiet. Mąż ma na ręce i nodze i podoba mi się.

gosiak_85 super te rajtki, daj znać jak po praniu się zachowają

Smile4u
fajne autko, ładny kolor

Naszym dzisiejszym solenizantkom życzę uśmiechu na twarzy każdego dnia, pociechy z dzieci i mężów, oraz samych słonecznych dni w roku.

Uciekam ogarnąć kuchnię, mam nadzieję, że jutro trochę dłużej uda się pospać.
 
Padam :-( Popijam sok pomarańczowy i włączyłam tv, żeby obejrzeć Galimatias, czyli kogel-mogel 2, akurat pranie skończy się.

Minnie, Teri widzę, że nie tylko u nas ciężki dzień :-(

Justa Zosia dopiero na noc zjadła mleko :baffled: Do obiadu zjadła jednego biszkopta i flipsa :-( Ale za to potem pięknie zjadła łososia z cukinią -cały słoiczek i na deser maliny z kleikiem ryżowym :tak: Też się z chęcią dowiem jakie to krople do nosa :confused: Dobrze, że mleko już u Was.

Teri miło ze strony księdza, że nie wziął pieniędzy - nam się to jeszcze nie zdarzyło :-D

Sara, Gosiak chyba się skuszę na te rajtuzki :confused:

Palin dziękuję za nocne pogaduchy - dzisiaj ściągnęłam na telefon książkę, także będę miała co poczytać ;-)
 
sa_raa w takim razie chyba też zamówię te rajtki


mikoto sa_raa
biodacyna - niby do oczu, ale jeden z lekarzy zapisał to mojej siostrze na katar i rzeczywiście pomaga, krople są na receptę

Kuchnia ogarnięta, kibelek też no i przedpokój, czas kłaść się do łóżka
 
JUSTA rzeczywiscie do oczu. Gabunia miala je zapisane. Zebym wiedziala to bym nie wyrzucila po zakonczonej kuracji...

MIKOTKU biedna Ty i Zosienka nasza... oby te zebiska wylazly jak najszybciej. Lzy w oczach mi staja na mysl, ze Kruszynka cierpi... :(

SA_RAA a wersja dla Dziewczynek z tych rajtkow jest? :D

Gabi zasypia. Ja zaraz butle szykuje i mam nadzieje juz sie polozyc. Znajac zycie 5 stron ksiazki i odplyne.

Dobrych, dlugich i przespanych nocek Kochane

:* :* :* :* :* :* :*
 
Witam wieczornie :)

Tymek juz sie kreci i wierci wiec to bedzie ciezka noc...watpie ze to zebuszki, ale posmarowalm mu zelem:-(

Terii - -milo z ksieda strony, ze nie wzial pienizkow

Sara - jakos mi umknal link :) ja dokupie jeszcze :) widzialm chyba z liskiem i panda:-p zdorkwa dla chlopcow :) Felinio cudnie froteruje podloge. Balam sie brac wiecej na raz bo to chinkie cudo i balam sie rozmairiwki ale sa duzo za dlugie a wzielam 80 ;D

Mikotku - naprawde warto na e-bay chyba ze trzy0 wzorow jest, Na allegro mniej ale za to wikszosc dziewczece :cool2: Tymek tez zadowolony bo moze noge do buzi wladowac a w spodenka nie mogl :-p

Tez wysprzatalam jeszcze dzis lazienke, bo wolala o pomste do niebe...bede spac spkojniej :) DObranoc
 
Hej!

Za sprawą mojego Synka, jestem już 4 godzinę na nogach :baffled: Przez trzy ostatnie noce pięknie spał, a dziś znowu pobudka w środku nocy. Zaraz pewnie utnie sobie drzemkę, a matka będzie zasuwać ze sprzątaniem i gotowaniem :wściekła/y:

Smile- piękne auto!!! Zakochałam się :tak:

Justa- dobrze, że już czujesz się lepiej!

Kingusia- i jak wysypka Laurki?

Przepraszam, że tylko tyle, ale Książę jest straaaaaasznie marudny :-(
 
reklama
Witam się w ten mroźny sobotni poranek!

Dzisiaj karmienie o 1 i po 5, Zosia kilka razy popłakiwała przez sen, mnie po każdej pobudce ciężko było zasnąć :baffled: Z tego Miejsca, raz jeszcze składam podziękowanie Palin - Kochana, kilka stron książki pomaga zasnąć, chociaż i wciąga :laugh2:dziękuję za instrukcję :-D:tak: Czytałam, że macie ząbka? Gratuluję! Noc ciężka, oby dzień był lepszy, niech tak też będzie u Madzi, Minnie, Teri :tak: U nas już zaczął się marudnie, a dopiero 8 :no: Bona czyżby kolejny ząbek? Skok? Odeśpij, jak tylko masz możliwość. Jak wysypka Michasia? Patzrę na Twój suwaczek, lada dzień Michaniu skończy 8.miesiąc, a dopiero co 7.miesięcznica byłą :szok:

Ja zaraz idę się ratować kawą, a dzisiaj mam roboty po kokardy :dry: Idą wyjąć mięso na dzisiejszy i jutrzejszy obiad wstawić wodę na kawę :tak:



Gosiak jak noc?

Sara jak Chłopcy? Felini kaszle? Mam nadzieję, że wszystko dobrze!

Dmuchawcu dziewczynki zdrowieją?

Kingusia trzymam kciuki za wizytę u rehabilitantki? Jak uczulenie Laury?

DzikaBez sanki doszły? Jak dziewczynki?


Robaczku gdzie jesteś??????? Natis? Wisieńka? Jeny
?

Korbus
napisz chociaż kilka słów!

Emka
jak tam u Was? Dalej walczycie z katarem?

Skalbka
odezwij się!

Wenusjanka jesteś czy szydełkujesz?:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry