reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia - tulę. Na pewno Laura szybko siądzie sama i tych zabiegów nie będzie aż tyle potrzebnych.

Sa_raa, no niby ma te 2 tyg, ale 1 - on mi nie wierzy (chyba muszę go do Twojego K wysłać, żeby go uświadomił); 2 - tutaj strach teraz brać cokolwiek...
 
reklama
Korzystam, poki Mati wcina bule z maselkiem, a raczej ja rozdrabnia na swoja bluzeczke :-D

Po kiepskim dniu nastapila jeszcze gorsza nocka, ale rano malego o 7 nakarmilam, myslalam, ze juz bedzie jak zwykle urzedowal, a on jeszcze na cycu sobie zasnal. Przelozylam do lozeczka, no i o 9 juz zaczelam sie niepokoic, poszlam nadstawic ucha i slysze, ze on w lozeczku buszuje i ani nie pisnie :szok: No i dzien w miare spokojny jak na niego, wiec do paszczulki zajrzalam, ale dziecie niezbyt chetne do chwalenia sie uzebieniem, wiec wzielam lyzeczke i stuka :-) Tyle co zdazylam sie dopatrzyc, to ledwo sie przebil, nasz pierwszy zabalek :-) Prawa dolna jedyneczka, mysle, ze lewa tez juz niedlugo. Tak wiec dolaczamy dumnie do grona uzebionych, a moje cycki juz drza na mysl o dziabaniu :szok:

Wczoraj w prezencie na swoje 7 miesiecy Mati zaczal siadac z czworakow :-) Mama peka oczywiscie z dumy :-D

Mikotko, ma nadzieje, ze Twoja panna juz zaraz tez zablysnie nowymi perelkami w buzce :tak: U Ciebie pewnie tym gorzej, ze duzo naraz... Zosienka pieknie sie na kanapie prezentuje :tak:
Palin - gratuluje zebuszka, to sie nasi synowie zgadali - musiala sie zebuszka sprezyc, zeby nas obskoczyc :-D
sara - zdroweczka dla Was
Dmuchawiec - naj naj dla Halszki i duzo zdroweczka dla Pszczolek
Kingusia - nie jestem ekspertem, ale co do siadania to chyba Laura nie jest jakos super po tylach. Michal zaczal siedziec prosto dopiero na 7,5 miesiaca, na 8 usiadl dopiero sam, a potem wszystko rzutem na tasme. Na 10,5 miesiaca chodzil juz perfekcyjnie, tak wiec chyba nie ma reguly. A jak z pelzaniem? Staje juz na czworakach?

Musze konczyc, Mati juz robi awanture...
 
mikoto no my dalej walczymy,ale już sama nie wiem z czym do cholery...bo katar jakby się podleczył ale ten kaszel...jery gdyby nie to,ze była 3 razy osłuchiwana w ciagu kilku dni to byłabym pewna,ze ma już oskrzela zawalone tak jej wszystko charczy w klatce...jak odkaszlnie to już nie..oczywiście przed każdą wizytą jak juz stałyśmy przed drzwiami do lekarza mała kaszlała i charczenie przechodziło...a ja to tłumaczyłam póxniej jak jakiś oszołom:( Nie mam pojęcia jak długo ten kaszel moze trwac...Już go ma 9 dni:(
Kurcze ale ważniara siedzi u Ciebie na kanapie:-)

Kingusia a nie mozesz nagrać pierwszych cwiczen i sama w domu wojować z Laurą?A do fizjoterapeutki iść raz w miesiacu lub dwa? Moja rehabilitantka nie miała nic przeciwko. Fajnie by było dostać skierowanie od neurologa i załatwić sobie zajęcia na NFZ.

Miłego weekendu dziewczyny:)Zdrówka dla choróbek:) Gratki kolejnych ząbków i umiejętności:)
 
Witam sobotnio,
M miał pierwszą zmianę w tym tygodniu i wtedy też rzadziej siedzę przed kompem :p ale w następnym postaram się być codziennie :D od czwartku Karina coraz częściej staje na czworaka i tak kołysze się fajnie do przodu, chyba próbuje iść :p ale zamist iść do przodu to robi bęc na brzuszek :p śmiesznie to wygląda :D

Mikotku
mam nadzieję, że ząbki szybko dadzą spokój Zosi! Ślicznie Zosia siedzi :)
DzikaBez to radocha z sanek na całego :D
Teri mi też by się nie chciało wychodzić na taki mróz, prędzej M. bym wygoniła :p
Anilek ja też korzystałam z tego linku do pierwszej czapeczki :D
Kingusia, Palin spóźnionego najlepszego!
Kingusia pięknie Laura dała mamie buzi :D kciuki żeby Laura szybciutko usiadła!
Dmuchawcu najlepszego dla Halszki i zdróweczka dla pozostałych pszczółek!
Palin gratulacje zębuszka :D
Sara zdrówka dla chłopców! ja bym zrobiła tiramisu :p
Minnie gratulacje zębulka! :D Spóźnionego najlepszego dla Mateuszka :*
emka zdówka, oby ten kaszelek szybciutko przeszedł i nie okazał się niczym groźnym!
 
Hej!

Minnie, gratulacje dla Mateuszka! Piękny prezent na koniec 7 miesiąca :tak: I ząbek i siadanie, fiu fiu :happy:

Kingusia- dziewczyny mają rację. Może parę zajęć wystarczy i będziesz mogła ćwiczyć z Laurką w domu ;-)

Sara, Dmuchawcu- zdróweczka dla dzieciaczków!

Mikotku- ale Zonia pięknie siedzi :szok: Moja kochana :*

Mieliśmy iść dziś na spacer, ale akurat zaczął sypać śnieg :baffled: Była u mnie dziś bratowa, która jest w 34 tygodniu ciąży. Była po zwolnienie i po badaniach okazało się, że szyjka jest miękka i znacznie się skróciła... Anita jest zdziwiona, bo nie zauważyła, żeby brzuch jej się obniżył, ale faktycznie ostatnio mieli przeprowadzkę, więc pracy i zamieszania sporo, wędrówki po sklepach wnętrzarskich itp. W poniedziałek ma stawić się w szpitalu na kilka dni, bo lekarz (ten sam, który prowadził moją ciążę) chce, żeby dotrzymała chociaż do 37 tygodnia.

Michaś nie chce pić wody z kubka niekapka ani z butelki... Tylko łyżeczką :baffled: Do wiosny muszę go jakoś przyzwyczaić, bo przecież nie będę za nim latała z łyżeczką :sorry2:
 
Łoj, mały tu ruch dziś. My już wykąpaliśmy Michania, zasnął przy butelce. Chciałam się tylko pochwalić, że dałam dziś znowu kaszę manną do zupki i oprócz małej plamki na ramieniu, nie ma żadnej wysypki!!! Przedwczoraj strasznie go zsypało, a dziś nic :-D Jupiiiii!!!!!

Jeny- jeśli to czytasz, to napisz proszę, co u Ciebie, jak się czujesz, bo dawno się nie odzywałaś i się martwię...

Spokojnej nocy!!!
 
Hej. Dawno mnie tu nie było :) może po krótce co u nas. Filipek już ma ponad 7 miesięcy. Pełza po całym domu, zbiera się do raczkowania, ale mu nie wychodzi. Jest bardzo grzecznym dzieckiem, ale ostatnio pokazuje swoje humorki ! :D Dwa ząbki nam wyszły bezobjawowo i bez płaczu ! W nocy śpi ładnie :) całą prześpi od 19-20 do 6-7 na mleko :) usiedzi troszkę jak się podeprze bo tak to leci na każdą stronę. :D uwielbia się kąpać i tyle. Jesteśmy pod kontrolą odnośnie główki, ale jesteśmy dobrych myśli. :)
 
Ania co to za kontrola?? Pisz częściej :)

Wenusianka matko jakieś straszne przejścia za Wami :( współczuje a zarazem cieszę sie, ze teraz jest dobrze. Zdrówka i oby Twoje prZeczucia sie nie sprawdziły.

Ja upadłam na głowę. Stoję właśnie i smarze racuchy.....
 
sa_raa - Fifi ma główkę o 2,2 cm większą od klatki piersiowej. Przez to miał problemy z jej utrzymaniem. Nie kiedy jeszcze mu się zdarza, że się chwieje, kiwa. W przyszłym tygodniu idziemy zmierzyć znowu.
 
reklama
witam
zalatany dzien był jednak wszylam na mróz i snieg i jak wyszłam o 11 tak wcieło mnie do 15 i tym sposobem do końca miesiaca zostało mi 2 zł bo wariatka przeszla chyba wszystkie ciucholandy i we wszystkich było -50 % a były takie rzeczy że :szok:po 1 i 2 zł z każdego sklepu wyszłam z wielka siata potem troche głupio było mi wytachać to wszystko z auta pod blokiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a męzowi powiedzialam ze kolezanka mi nadawała ciuszków po swojej małej bo jest wieksza od Darii :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wstyd mi było ze tyle nakupowałam :zawstydzona/y::-p:-p:sorry2:dla mnie z tego wszystkiego jest 1 bluzka duzo dla młodego trafiłam a jemu akurat sie pokończyły koszulki teraz będę prac przez tydzień :baffled::sorry2:

ale nas zasypało i sypie nadal :szok:w jeden dzień tyle sniegu :szok::szok:

Daria dostała w końcu nurofen przeciwbólowo i dopiero sie uspokoiła i pobawiła z Dawidkiem tak to tylko za moją noga chodziła i mama i mama nawet u taty na rękach była ale ręce do mnie i mama i koniec :baffled::baffled:ale jak ona mnie szuka po domu jak mnie nie ma w pokoju to pruje do kuchni i już przy nodze mi siedzi :baffled:

kingusia też myśle ze Laura ma jeszcze czas na siadanie i na pewno sama usiadze :tak:
mikoto jak dzien ?? nie zasypało Was ? pieknie Zonia siedzi nawet takie marudki sa cudowne :-D
gratuluje kolejnych zabalków wiecej nie dam rady padam na pyszczek :sorry2:
 
Do góry