reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Bona super, że wszystko Załatwiłas :-) u nas piękne słońce ale dzisiaj jeszcze zostaniemy w domu. Tatuaż? Wow! Nie wiedziałam, że masz takie marzenia ;-) mój znów bardzo chętny, ja nie bardzo :-/ u mnie kolejny dzień bez obiadu się zapowiada, Zosia juz się kręci :| a nawet nie chce mi się gotować :-( może potem naleśniki zrobię, to usmaze więcej i jak będą pieczarki u nas w sklepie zrobię z pieczarkami i z jajkiem, ale to jutro.
 
reklama
Sara - -bedziesz dokanczala Feniksa ??? wojownikow dorobisz ?? :-p

Wrocilismy ze spacer, ale znowu wieje jak diabli, wiec dlugi nie byl i oczywiscie minelam sie z listonoszem i 2 paczek nie dostalam :sorry2: a na pewno to ten olej kokosowy i cos jeszcze...tylko co ??? :dry:

aaaa wiem ...tesciowa kupila Tymkowi "wscieklego pieska" takie male co to szczeka i swieci oczami.... :no:

Ale za to przez dziurke w drzwiach listonosz wrzucila nam rajstopki dla Tymka (moze to leginsy ) takie cos :

Legginsy Leginsy Rajstopki bez stóp 80/11 kg 74-82 (3894272019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chcialam wzisc wiecej par , ale stwierdzilam ze najpier 1 i zobaczymy jak to wyglada. I sa fajowe :D i na pewno dokupie jeszcze ze dwie...do czolgania w sam raz :tak:

2014-01-24 13.33.08.jpg
 

Załączniki

  • 2014-01-24 13.33.08.jpg
    2014-01-24 13.33.08.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 45
Hej Kochane,

Ja dosłownie na sekund 5... mam strasznie zalatany dzień!!! a oto winowajca:

image.jpg

Jest cudowny :)))

Najlepsze życzonka uśmiechów i słonka dla Palin i Kingusi :)

Gosiak super te rajstopki!!!! chyba też zamówię:)

wpadnę później :*
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 82
hej
dziś niby troche lepiej niż wczoraj ale to jeszcze nie to :dry: teraz maruda bo obudziłam ją z drzemki a jak sie ja wybudzi to jest maruda no ale własnie siadłam na bb i dzownek czy przyjmuje księdza :dry: nie wiedziałam kiedy ma byc u nas bo na internecie ogłoszenie skończyło sie na nr 20 a nasz 24 ale tak czułam że to dzis zwłaszcza jak sąsiadka odkurzała klatkę :-D no ale zaraz wszystko naszykowałam ksiądz baardzo fajny najfajniejszy z tej parafii młody Dawidowi w zeszycie narysował wielka 6 na całą kartkę jeszcze z uśmiechem i oczami :-D Daria mimo nie wyspania pięknie suszyła dziąsełka do księdza a on pod wrażeniem jak ona pięknie stoi ( jakby się znał na dzieciach :-D) oczywiście byłam sama z dziećmi bo m jeszcze był w pracy chciałam dać mu 50 zł ale nie wziął powiedział że nie trzeba jestem mile zaskoczona :szok::tak:on akurat chrzcił Darię to nas kojarzy

mikotku bidulko jak tam żyjesz ? miejmy nadzieje że nastaną dla nas tłuste dni ;-) lece bo Dawidek nie daje rady trzeba muze włączyć :-p:shocked2::shocked2:
 
bona ja już mam 2 tatoo i chcę dorobić jeszcze. K ma na nodze ale wymaga przeróbki ;-) Czekam na foto auta

Mikotku wojownicy sztuk 2 chyba będą ;-) Biedna Zonia :-(

Gosiak ja już jakiś czas temu kupiłam te rajty i nawet Wam linka wrzucałam. Mamy te E4 ;-) Lubie je bo ciepłe
IMG_3524.jpg

Smile mega AUTO!!!!!!! Co to za model?

Teri miło z Księdza strony. Niech te niepokoje opuszczą Darię

Olivier ma antybiotyk a Feliks zaczyna kasłać :-(
 

Załączniki

  • IMG_3524.jpg
    IMG_3524.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 49
reklama
sara zdrówka dla chłopaków, oby Felini tak samo szybko, jak zaczął kaszleć-przestał :tak: cudne rajty - chyba się skuszę skoro są ciepłe! nas nie było od wtorku w domu i ogrzewanie było wyłączone (mamy gazowe), wychłodziło się do 15'C i dalej się grzeje a mamy ustawioną temperaturę na 21'C :baffled:
teri co za niespotykane zachowanie ze strony księdza! super :-D
Smile super bryka, prezentuje się świetnieee :-)
gosiak wściekły pies?? brzmi groźnie :shocked2:
Morena - 16'C? masakra.. ja też dzisiaj nie wyszłam z Tymciem, a było "tylko" -9'C
mikoto u nas też dzień na nie, nawet ręce nie, nawet jedzenie nie, nie nie nie nie.. na szczęście już śpi, ale ja biegam podawać smoczka :sorry2: chyba mu powietrze nie służy, bo w górach kulał się, śmiał w wniebogłosy, spał od 20-9 z jedną pobudką..

Kingusia, Palindromea jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 
Do góry