reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Dzien Dobry :*

Korzystam, ze Gabunia jeszcze spiocha sobie slodko :)

ANULKA niech ten pech ucieka szybko od Ciebie :* dobrze, ze z sasiadka udalo sie zalatwic sprawe "polubownie: :)
Powtarzam: Tosia to super zdolna, madra Dziewczynka :)

DZIKA gratki zabka ! :) i zdrowka dla Ewy :*

BONA gratki nowego wozu :D pochwal sie :D

SA_RAA pracusiu :* niech chorobsko Oliviera juz opusci :*
Jaki tatoo za Toba chodzi? :D

PALIN dobrze, ze juz w domku :*
No i super, ze Miki na nocniku ladnie siedzi :D

JUSTA zdrowka!!! Haha usmialam sie z zobaczenia zabka przy zmianie pampka :D

MINNIE Kochana podziwiam, ze umiesz na odleglosc urzadzac...
Synek zdolny sam znalazl sobie jedzonko :D

KINGISIA I PALIN: sto lat Kochane! Spelnienia wszystkich marzen! :* :* :*

No i skonczylam posta pisac, Gabi nadal spi. Ciekawe, o ktorej wstanie..?
Mialam brac sie za prasowanie, ale przed paroma min @@@ przyszla i brzuch mnie boli takze leze narazie.
Za oknem -16 i ze spaceru dzis nici jak nie skoczy troche do gory...
 
Kinia - - Jak dzis wysupka wyglada ??Kiniu wszytskiego co najlepsze, samych pogodnych chwil i usmiechu

Palin - Stol lat , cierpliwosci do meza


Ja sie melduje ze zeyje- LEDWO ! Tymek po 1 standardowoa na jedzenie a potem od 4 hulaj duszo !!! ok 5 wzielam go do nas bo mialam dosc wstawania co 10 minut z nadzieje ze zasnie ale gdzie tam...kimnal moze 15 minut i do mtej pory siedzi. Obala picie teraz. Ja ;edwo co na oczy patrze.

Dmychacu - zdrowka dla pszczolek

Morena - -wspolczuje @ i widze, ze tez zima u Was zawitala..chyba juz dotarla do wszystkich zakamarkow Polski



{rze[rasza, ze tak krotka ale bez herbaty nie funkcjonujen :-(
 
Morena lez i.odpoczywaj póki Gabi śpi.

Gosiak współczuję nocy :-( rób herbatę i wracaj

Zosia mega marudna :-( na rekach nie, na kocu nie, w wózku nie. Jeść nie, pić kilka lykow. Oj, ciężki się dzień zapowiada :-(

Teri jak u Was?
 
jest 8:11 zaczynam pisać

Palin witaj spowrotem :-D brawo dla Mikołaja!!

Kingusia wszystkiego najlepszego!

Anulka dobry Luka cacy mężuś ;-) Ładnie z Twojej strony, że się sąsiadce przyznałaś :tak: No i foto Tosi poproszę

Gosiak
poleca Chirurgów z czystym sumieniem. Uwielbiam ten serial

Justa i prawidłowo!! Oby szybko mleko doszło. Zdrówka życzę. Ząbka gratuluję

Anilek super ta misiowa czapa :tak:

Mikotek Feniks już jest coś innego. Jeść nie chce hmm... kolejne ząbki??

Morenka nie wiem a w sumie wiem ale może jeszcze go rozbuduje? Buziaki dla Synowej mej kochanej. Współczuję boleści @ Mnie od jakiegoś czas nie boli ale odkąd mam wkładkę całe plamienio-krwawienie trwa nawet 10 dni!!

Minnie jak CI fajnie z urządzaniem :sorry2: ja jestem w swoim żywiole wtedy!! Chyba trzeba się pobudować. K coraz częściej wspomina o domu

Dmuchawcu ZDRÓWKA!! Jak ja się cieszyłam, że Feliks taki czyścioszek i że go nie muszę w kółko przebierać tak od kilku dni dwa razy dziennie to jest minimum :baffled:

U nas nocka jak zawsze 1 i 6 tylko coś się bardzo kręcił cały czas z boku na bok, pielucha latała w tą i spowrotem smoczek wylądował w środku nocy za łóżkiem, dobrze, że mam 3 szt bo bym się siłowała z meblami ;-) PO 13tej muszę z Olivierem do lekarza bo kaszel go męczy już 5 dzień :-( Dobrze, że już piątek...
A teraz spije zimną kawę i poczekam na fb aż Felini wstanie
 
witam

wczoraj u nas był mega cięzki dzień :shocked2::shocked2:także takie dni zdarzają się chyba każdemu dziecku i o ile dziś wstała z lepszym humorem to teraz przed drzemką dała niezły koncert :shocked2: ale śpi ja ogarnęłam podłogi kuchnie i musze sie odstresować :-p na szczęście u nas już w mega krytycznych momentach zawsze działają uspokająco na Darie piosenki puszczam jej z you tube jada jada misie uwielbia !! czarne jagódki itp.zawsze działa juz zamówiłam jej płytkę z tymi wszystkimi piosenkami 80 piosenek i kołysanki bo bardzo muzyczne dziecko mi rośnie to niech sobie słucha jak lubi a tak z płytki to jej puszcze z dvd i niech lecą :-p
przeczytałam ale już nie odpisze teraz bo puki spie chce jeszcze podgonić z robota :baffled:
życze lepszego dnia

aa i naszym kochanym solenizantką WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!
 
Witam urodzinowo :-) dziękuję za wszystkie życzenia :*

Zalatana jestem ostatnio... wczoraj byliśmy na kontroli bioderek znowu. Badanie trwało 3 sekundy. Czekanie w szpitalu ponad 2 godziny. nie będę Wam opowiadać jak to wszystko po kolei u nas wygląda bo to porażka :no:

Wczoraj zauważyłam na Laury rączkach czerwone szorstkie plamy. Pisałam o tym na fb. Bałam się że to reakcja na gluten. Byłyśmy dzisiaj u lekarki i ona twierdzi że to nie wygląda na reakcje pokarmową, raczej na azs :dry:
Mi się wydaję że to jakaś chwilowa reakcja bo wcześniej nie było żadnych problemów skórnych. Może to szampon bo od kilku di uzywałam jonsona. Odstawiam go i dostałyśmy maść afloderm. Mam nadzieję że to minie.

Przepraszam że tak tylko o nas ale Laura właśnie się budzi. Buziaczki :*
 
Teri ja mam aplikacje na telefonie z piosenkami dla dzieci podam nazwę jak podejrzę

Kinga pisałm już Ci na FB życzę, żeby to jednak nie było AZS
 
Ostatnia edycja:
Sara tez myślę, że to zęby :tak:Masz jakiś konkretny na oku?

Teri tulę i łaczę się w tych trudnych chwilach z Wami :-(U nas dzisiaj jest naprawdę ciężko - Zosia płaczliwa, non stop pojękuje, dałam jej paracetamol :dry:

Kingusia, Palindromea jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Uciekam porobić przelewy...
 
reklama
Witam piątkowo!

Ja od rana zabiegana, pojechałam zarejestrować auto, zrobiłam zakupy w Rossmanie i spożywkę na cały tydzień :-)

Kingusia, Palin- zdróweczka dla kochanych Jubilatek!!! Samych przespanych nocy, realizacji planów i marzeń :happy2:

Dmuchawcu- zdrówka dla Dziewczynek!!!

Teri- tulę mocno... Niestety, gorsze dni czasem się pojawiają :-( Ale będzie lepiej!!! :-D

Morenka- współczuję @...

Minnie- podziwiam, że masz tyle do ogarnięcia i to w dodatku na odległość :szok: Na pewno wszystko będzie pięknie wyglądało!!!

Justa- dobrze, że tam napisałaś! I widzisz? Od razu odzew. Wykuruj się przez weekend!

Mikotku- dobrze, że katarek Zosi ma się już ku końcowi :-)

Sara- też chciałam tatuaż, ale boję się :-D Mojego męża namawiam, bo uwielbiam, jak facet ma jakiś fajny tatuaż np. na plecach czy ramieniu :tak:

Ja wysłałam moich chłopaków na dwór, bo chociaż jest mroźno, to nie aż tak, żeby nie można było wyjść. Na szczęście świeci słońce, wiatr nie wieje - idealnie! A i trochę zarazków się wymrozi ;-)

Ogarniam się po zakupach i jestem strasznie głooooodna! Dziś na obiad rybka z makaronem i pesto, czyli obiad leniwca :-D
 
Do góry