reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dmuchawcu zdowia dla Marysi
Gosiak u nas tez jest w sloikach mleko
Pisalam wczoraj wieczorem posta i mi wzięło, ależ sie zdenerwowalam, pierwszy raz.
Battek gryzie mnie po stopach ?:/
Jeszcze ja mam 190km do poznania :) ale ja bardziej na Wrocław bym sie pisała bo mam 60km :)
Korba zdrowiej kochana, niezmiernie sie cieszę, że jesteś już z nami
Zosiu, Gabrysiu Gratuluję ząbków? Jeśli o którym zapomnialam wybaczcie,
Zdrowia dla choróbek!
My zabawki to fp vtech i playscol.
Szukam zabawki do kapieli z fp ale nie umiem znaleźć takiej jak ma kuzynka z Irlandii nigdzie jej nie ma :( i jeszcze taka żyrafa co wypluwa piłki ale nie wiem jakiej to firmy ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miktoku - -a bo w naszym piekny kraju, ktos pomyslal i sa sloiczki po 5. po 6. a tu jest przedzial 4-6 (gdzie jest paka) a potem 7+ oraz 12+ . Emil tez kiedys kupil deserki zpomarancza w przedzale wiekowych 4-36 m-ca , ale leza i czekaja . Ryzykowac nie pade. A co do mango to bardzo duzo go wszedzie, mam nawet obiadek z nim.... nie podalam. Mangi raz jadl a potem nie wiem czy nie mial tego uczulenia...

Asiula -- to dpobrze wiedziec, ze nie tylko tu mam mleko

Jakos sie boje podac Tymkowi nasze jedzenie. Nie doprawiam jakos mocno.. i nie wiem czemu. Planuje kupic chudy twarozek i podac go z makaronikiem niech paluszkami wcina :tak:
 
Gosiu jak nie chcesz mleka ro musisz szukac gdzie pisze'jie zawiera mlek' bo i takie sa :)
U nas bartek czyści podloge ale tyłem, nie chce do przpdu sie czolgać :(
 
Gosiak to rzeczywiście duy rozstrzal wiekowy :-/ u nas mango nie widziałam :-o

Asiulka Zosia tez do tylu pelza i wejdzie w każdą dziurę ;-)

A ostatnie dwa dni siluje się ze sobą i przybiera pozycję na czworaka
 

Załączniki

  • 1390470221608.jpg
    1390470221608.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 49
  • 1390470255988.jpg
    1390470255988.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
mikoto jakbym widziała moją małą,w najwiekszych zakamarkach:-DA później mama ratuj bo utknęłam:-D

korbuś jasna cholera...swoje przeszłaś.Nie miałam pojęcia,ze to była aż tak poważna operacja:(Bidula:( Trzymam mocno mocno kciuki,zebyś błyskawicznie doszła do siebie:)))) Zdrówka kochana:) A opis powrotu do domu wydusił ze mnie łzy:( Każda z Was dzielna była:)))

My za godzinke wyruszamy na kontrole z małą,jej kaszel nadal mi się nie podoba:( Pogoda niby ładna ale na drogach szklanka,boje sie jechac jak cholera:((
 
Anilku Fellini faktycznie blond, a mój łysolek jest :)
Nie powiem co dziergam bo nie wiem co z tego wyjdzie... ale jak skończę to się pochwalę... dla mnie to wyzwanie:p

Morena fajnie, że Gabi tak dobrze sypia:))) mnie też Franek budzi liściem w twarz albo wyrywaniem włosów:p
odzywaj się częściej! :p

Dmuchawcu ja dopiero kawkę będę piła... :p to się spóźniłam:p zdrówka dla Marysi!

Gosiaku ja nie widziałam mleka w moich obiadkach, ale posprawdzam i dam znać:) mam same 6+. U nas też zęboli jeszcze nie widać:p

Natis to super! Zdjęcia Leny na sankach proszę:) bo na sucho to widziałam:) też właśnie muszę kupić sanki, ale boję się, że śniegu już za parę dni nie będzie:p

Cholera piszę tego posta już 30 min z Młodym który się po mnie wspina. Normalnie nie wysiedzi ani nie wyleży :p
Pospaliśmy jak zawsze od 20:30 do jakiejś 09:30. o 5 było pierwsze karmienie i później już szaleństwo w naszym łóżku.

Kurde muszę kończyć, no nie da się tak pisać :/

edit: Zosia pięknie!!!!
 
reklama
Do góry