reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mikotku - u Tymka zero objawow po twarozku ale za to smakowalo bardzo....wlasnie tez myslslam o truskawkach ale wiem, ze moga starsznie uczulac i jak Zosia po nich ?? nie wysypalo od razu ??? Z fotelikiem rzeczywiscie sie udalo i w niedziele jedziemy odbrac. Co prawda jeszcze pare miesicy postoi bo my ledwo co 8 kg przekroczylismy ale juz jest :tak:

Anula - -przepraszasm ale hahahaha zamiast Lola przeczytal Luke i czytam dalej... jesc nie, wije sie .... :-D

Sara - krotko, rzeczowo i na temat :-D a jakie jogurciki ?? te specjalne dla dzieci ?? czy jogurcik w sloiczku np hipp, czy moze danio :confused:

Justa - -mamy ten sam niekapek...chyba niestety jestem nasteona w kolejce do pracy co mnie przeraza i co chwila poruszam ten temat z E ale on jakos jakby nie slyszal :-(

Korba
- zdrowka i jeszcze jak zdrowka bo to najwezniejsze (hahaha zarzucialm teraz tesciowa , ktora tak konczy kazda rozmowe z nami :-p)

Wybaczcie, ze tak pobierznie, ale maz dorwal kompa, a ja siedze nad ta azurowa czapeczka i raz musialm cala spruc :-p teraz wyglada lepiej . Skoncze to pokaze. Anielku cudnie mi to rozpialas dziekuje

Mezulo szuka i planuje jakies kursy wyjazdowe a ja sie go pytam kiedy ?? jak chcesz zrobic ??? ...ach faceci .

Zmykam dobranoc :*
 
reklama
Witam się z kawą!

W nocy dwa karmienia: 2.30 i 5.30, pospałyśmy do 8. Na dworze zimnica, ale nie wiem ile stopni, bo czujnik temperatury nadal nie wisi za oknem :wściekła/y:

Gosiak też się obawiałam, bo to truskawki :baffled: ale skoro są w słoiczkach dla maluchów, to chyba można podać?:confused: Chłopskie to rozumowanie no ale tak pomyślałam i podałam :sorry2:Jak dzisiejsza noc? Własnie dostałam na pocztę https://www.bobovita.pl/home/produkty/deserki-mleczne/


Palin
haloooo? Jesteś? podczytujesz? Zębuszka była?


Dmuchawcu???
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja

Wysylam probnego posta zeby zobaczyc czy mi go doda.
Na odpisanie wszystkim nie ma szans bo znow mialam przerwe...
Czytalam, ale spamietac to wszystko jest niemozliwoscia.
Znow postaram sie byc na biezaco :)


Edit: heheh udalo sie :D

No to moze co u nas :)

Gabunia jest dumna posiadaczka czterech juz zabkow: dwie gorne jedynki sie przebily :D obylo sie bez wiekszego marudzenia :)

We wtorek Gabunia za zlozone zyczenia i prezenty od pradziadkow dostala wieksza kasiorke. A matka co? Poleciala od razu na ciucholandy i Dziecku szmatek nakupowala. No ale w sumie za 30 zl kupila ich sporo to chyba jest usprawiedliwiona co? :D

U nas nocki caly czas takie same czyli w calosci przespane. Dzis nawet obudzilam sie przed moim Sloneczkiem :)
Za to wczoraj Ksiezniczka obudzila matke lisciem w twarz :D myslalam, ze zawalu dostane :D

No i chwilowo nic wiecej nie napisze bo Gabunia pelznie lizac kaloryfer :D
 
Ostatnia edycja:
Jestem, Mikotku, jestem.
Chciałam Was troszkę poczytać.

Marynia znów ma gorączkę, nie przeszkadza jej to jednak sie uśmiechać i bawić:sorry2: Eh, te pszczoły moje.

Korbuś, Kasieńko- tulę Cię mocno. Wracaj szybciutko do formy!!!!

Pisze tego posta juz poł godziny. Pszczółki ciągle czegoś chcą od mamy.

Kto kawusie ze mną wypije?
 
Witam sie i ja

Wysylam probnego posta zeby zobaczyc czy mi go doda.
Na odpisanie wszystkim nie ma szans bo znow mialam przerwe...
Czytalam, ale spamietac to wszystko jest niemozliwoscia.
Znow postaram sie byc na biezaco :)

Morenko!:-) Post próbny jest! Pisz co u Was! Jak Gibsia! Gratulję raz jeszcze górnych jedyneczek!!!!

Dmuchawcu Niech Marysia szybko zdrowieje! Jestem z kawusią :)

Zosia znów zaczyna marudzić - niech te zęby już się przebiją!
 
Mikotku - -nocka dzis nie najgorsze, jedno karmienia, ale od 5 juz sie krecil wiercil i przed 7 wyladowal z nami z nadzieja ze zasnie ale nie...wiec siedzi sobie teraz w lezaczku i pije picie. No wlasnie tu hogurcikow takich brak :dry: cos widzilam w lodowkach w sklepie z firmy dzieciecej wiec sie temu przyjrze, ale kupilam ostatnio z hippa w slioczku jogurcik z jakims owockami. Co do truskawek jesli Zosienki nie uczulily to super, smialo mozna w malych ilosciach dawac...moze i ja kupie na probe :-D choc owockow jeszcze mamy maly zapasik... zobaczymy.

A propo obiadkow, deserkow. Ostatnio wyczytalam, ze praktycznie w kazdym obidku 7+ jest chude mleko ! najpierw sie wystraszylam, ale nic Tymkowi nie jest. Wczoraj nawet zjadl obiaekl, w ktorym byla mozzarella.... czy w Waszych obiadkach tez jest dodatek mleka ???

Dmuchawcu - zdrowka dla Marysi

zaraz dokoncze...kupa na horyzoncie

Widze zeby za zebai ida a u nas cisza ....
Tymek nadal nie potrafi sie obrocic z plecow... czolga sie wszedzie a jak zalegnie na plecach to koniec :-p maly plus ze moge go tak na chwile samego zosatwic i pojsc do lazienki :-p
 
Cześć Kochane,

Ja na szybko z kawusią, przeczytałam BB - od wczoraj tyle narodukowałyście, że nie pamiętam co której chciałam napisać ;-), za głośno wokół mnie, skupić się nie mogę :-).

Wczoraj Lena zaliczyła pierwsze sanki - była zachwycona, dzisiaj znów pójdziemy.


ANILKU - kciuki za wyniki synusia!!! jak słyszę alat i aspat to mi słabo :baffled:

BONA - Lena je wszystko z nami, doprawione, żółtko je od dawna, makarony, ciasteczka, pieczywo, kasze manne, orkiszowe, jaglane, jęczmienne. Jedynie mleka nie przemycam w żadnej postaci, kilka razy minimalną ilość masła jedynie zjadła.

KORBUŚ - Kochana wiesz, że ciągle byłam z Tobą myślami... Podziwiam Cię za wszystko, twarda sztuka z Ciebie!!! :tak::tak::tak: Trzymam kciuki, aby szybko przestało boleć! Julka zapomni szybciutko co widziała w szpitalu. Jak Natka mnie odwiedziła po cc była przerażona i płakała, najbardziej zapamiętała rurę w brzuchu i kroplówki. Szybko zapomniała.

DMUCHAWCU - zdrówka dla Zosi!!!

ANUSIA - myślę, że winowajcą może być mm. Spróbuj zmienić na inne, a kaszki kupuj bezmleczne. Co do kaszek to bardzo polecam f-my Holle. Bardzo mało uczulają.

Przepraszam, ze nie każdemu odpisałam, ale muszę zmykać do pracy...

buziaki
 
reklama
Gosiak my póki co kończymy obiadki po 5. i 6. miesiącu :tak: Mam w domu deser - też z Hippa, też z jogurtem, ale z jagodami i tam w składzie jest laktoza :dry: póki co nie podałam, ten z truskawkami był bez, wiec padło na niego :sorry2:Co do "uczulających" owoców, to sama byłam zdziwiona, co w tych deserkach jest: truskawki, morele, brzoskwinie, śliwki - a przecież nawet jak karmi się piersią, to "buczą" ze wszystkich stron żeby pestkowych nie jesc :dry: Tylko wiśni nie spotkałam póki co :confused:

Natis sanki? Super! zazdroszczę! U nas dzisiaj śnieg z deszczem :no: Ale pięknie Lenka zjada! Też mam zamiar wprowadzić kasze, póki co bardzo smakuje jej obiadek z jaglaną :tak::tak:
 
Do góry