reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Bona a zwykły tran możesz małemu podawać np.norweski,taki dla dorosłych??Czy musisz kupić jakiś dla dzieci?
Anilek wiosną zrobimy sobie jakieś spotkanko:) Może jeszcze,któraś z czerwcówek jest z wlkp?
Anula ja wczoraj miałam tak fatalny dzień,tak mała dała mi popalić,ze ryczałam,wszystko było na nie!!!
anusiakanusia ja małej daje tylko kaszke jaglaną,jest bezsmakowa,bez cukru,robie ją na mleku mm,które teraz pije (z Hipp bio Combiotic,następnie Comfort przeszłam już na zwykłe Bebiko nr2),do tego dodaje owocki ze słoiczka.

Chyba czas zacząć wprowadzać żółtko...pewnie większość z Was już to zrobiła.To samo z jogurtem.
 
Emka ja mam do Poznania 2h a ze tam mieszkałam to chętnie znajomych odwiedzę. Tran np. Mollers baby jest od 6 mca my tez mamy przyzwolenie, zeby podawać. Żółtko i jogurty u nas już od jakiegoś czasu.
 
hej wieczorem
Palin o tak za jakieś 3 , 4 miesiące puścimy ich razem za rączkę niech idą hhii choć teraz jakby tak jedno drugiego sie złapało to kto wie kto wie czy by nie poszli :-D a no fakt lepiej łaskę niż laske :-D fajne że tak sobie odwiedzacie wszystkich mi strasznie tego brakuje żeby tak pojedzić po rodzinie ale to trzeba mieć męża z wolnym zawodem :baffled: co do kasowania postów to :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

dzika dzięki kochana za odpowiedz w sprawie chodzika też patrzyłam na te co dałaś linka i juz miałam kupić potem stwierdziłam że jednak nie bede kupować a potem znów trafiłam na okazje i poszłam za ciosem i jeszcze kupiłam taki zestaw w cenie samego chodzika mam jeszcze 3 zabawki ;-) mówisz że sie nie sprawdzają te chodziki no nic zobaczymy jak nie bedzie nam służył to wystawię na aukcję i za podobna cene sprzedam ten chodzik co kupiłam nowy kosztuje 169 zł :szok:nie dałabym tyle za sam chodzik :baffled:
o taki
Chodzik pchacz + żółw E-Edu+ piramida Fisher Price (3898709250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i na razie koniec z zabawkami nastepne beda juz bardziej ''dorosłe'' typu wózek dla lali czy kuchnia :-D

mikoto anula heh to latanie wokół ? auta to teraz widzę na topie dziś widziałam jak sąsiad tak krążył krążył i za chiny nie mógł sie dostać do auta i też przez bagażnik wchodził a zanim odjechał to mineło dobre pół godziny :szok::-Dja to bym tam takie wiązanki puszczała że :szok:
mikoto ja kupuję tylko od sprzedawców ze 100% pozytywnych komentarzy takim ludziom co chcą sprzedawać na allegro zależy na dobrej opinij i bubla nie wcisną a na prawdę duzo taniej wychodzi jest róznica między 1 zabawką za 100 zł a 7 za ta sama kasę a te zabawki fp są nie do zajechania ;-)
co do tej próchnicy to masz racje tez o tym słyszałam dlatego wystrzegam sie oblizywania smoczka i podawania z mojej łyżki
 
Ostatnia edycja:
sa_raa no to jesteśmy już we trójkę do spotkanka:)))) Kurde a miałam nadziej,ze moge do małej wystartować z takim "dorosłym" tranem,bo akurat kupiłam;) A jakie jogurty podajesz?
teri już się tak z tymi zabawkami nie zarzekaj:-DDo czasu wózka i kuchni jeszcze z kilka siatek bajerów do domu przywleczesz;-):-D
 
hej laski
wiem, wieki mnie nie było, ale ostatnie dwa tygodnie to jak zombie
pisałam że chłopaki chorują, dziś z Filipem lepiej, ale modlę się o poniedziałek i wysłanie Artura w końcu do przedszkola ;-)
padam na pysk

buziaki dla wszystkich, a zwłaszcza chorujących jak u nas
 
Asiulka nie gotuję mu specjalnie, dostaje to co my. Ale żeby nie było, wszystkiego tylko próbuje. Zjada parę łyżeczek i tyle :)
co do tego mordercy... ja jestem za karą śmierci, jeśli Państwo nie potrafi tego zrobić, to mam nadzieję, że ktoś weźmie to w swoje ręce!

Mikotku przepis na krem z pora:
1 duży por (tylko biała część)
1 zupa cebulowa Knorr (taka w paczce)
ok 3 łyżek śmietany
Ser tarty najlepiej Mozzarella

Pora drobno kroimy i wrzucamy na patelnie z masełkiem żeby się zeszklił, w garnku robimy zupę cebulową zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Jak por będzie gotowy traktujemy go blenderem i wrzucamy do zupy. Całość jeszcze raz trzeba zmiksować blenderem. Na końcu dodajemy śmietanę.
Podaję z grzankami z pieczywa razowego :) polecam:)
edit: zapomniałam o najważniejszym !!! gorącą zupę po wlaniu na talerz zasypujemy serem (ok 2 łyżek), dopiero później dajemy grzanki :)

anula jak możesz narzekać na kochanego Karolka:p słabszy dzień może miał... oby jutro było już OK! :)

Anilku możesz przyjechać razem z nim do mnie:) chłopcy poszaleją a my podziergamy :)

Teri taki chodzik chce zakupić Młodemu... daj znać czy się sprawdza :)

Fioletowa zdrówka dla chłopaków!!!!

ok zmykam na moje Grey's Anatomy... do tego w ramach diety winko + chipsy... zajebistą mam silną wolę, nie ma co:p
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Piszę tego posta od 17:50 a jest 21:22 o_O ale w między czasie przyszli teściowie i Szwagierka z mężem także musiałam przerwać pisanie :p cudnych nocek koniec, dzisiaj Karina budziła się 3 razy po 1, koło 3 i o 5.. o 5 dałam jej mleko i pospała do 9. Także było fajnie i już się nawet przyzwyczaiłam no ale cóż Młoda ma inne plany dla mamy :p Dzisiaj na obiad był rosół, a na następne dni zrobiłam sos grzybowy (mam całą siatkę suszonych grzybów od mamy więc trzeba coś z tym zrobić) z parówkami do makaronu albo ryżu, będzie na kilka dni :) z Młodą na razie odpuszczam spacery.. mroźno, ślisko... dzisiaj z drzemki obudziła się z kaszlem także poszłam do apteki po witaminkę C i w razie co Ibum forte na gorączke.. ale mam nadzieję, że nic się więcej nie rozwinie...

Mikotku
aż tyle ząbków na raz jej idzie? Biedna Zosieńka, wymęczą ją te zębule i jeszcze choróbsko:-( zdróweczka życzę!
Gosiak 5 tygodni? wow toż to w zasadzie zaraz! Oby te 5 tygodni dłużyły Ci się :tak: Karina nie pije z niekapka, jakoś nie zbyt jej pasuje :p oby dzisiejsza nocka była duuużo lepsza :D
Bona no to synek dał się Mamuni wyspać :D
Kingusia oby i u Was takie nocki już zagościły :)
Smile wow to rozszerzanie dietki całkiem nieźle idzie :D i jak już dużo 'dorosłych' jedzonko je :D ja Karinie na razie wprowadzam paróweczki i kawałek bułeczki :) no to Franuś stracha napędził! Dobrze, że sprawdziłaś czemu tak cichutko siedział. A raczej stał ;)
Teri, Palin ja zawsze przed wysłaniem posta kopiuję cały tekst na wszelki wypadek ;)
Misianka zdróweczka dla Adrianka! To kiedy następne maleństwo :)
Palin widać Miki chce już 'dorosłe' papu a nie papki :p
Anula udanego występu życzę :D
emka ja na razie raz podałam żółtko, jogurciku jeszcze nie :p
Fioletowa kciuki żeby Arturek poszedł do przedszkola i zdróweczka!

Przespanych i spokojnych nocek życzę! I zdróweczka!
 
reklama
Teri też mam takie samo zdanie o zabawkach FP, słyszałam też wiele pochlebnych opinii o Vtech :tak:Masz rację, trzeba dobrze sprawdzić sprzedawców i myślę, że wtedy uniknie się jakichkolwiek rozczarowań. Hmmm. ,, nie tylko ja krążyłam, jak się okazuje, obmyślając plan działania :-D

Sara
i ja z chęcia dowiem się słów kilka o jogurtach - jakie? Dzisiaj podałam Zosi truskawki, maliny z jogurtem z Hippa. W jaki sposób podajesz żółtko - gotujesz na twardo, miękko? Wiem, że można wrzucić surowe zółtko do gotującej się zupy i tym sposobem ją także zagęścić.

Smile bardzo dziękuję za przepis! Do tej pory znała wersję z ziemniakami i bulionem :tak:Narobiłaś mi smaka :-D nad silną wolą popracujesz od jutra :-D

fioletowa
trzymaj się! Zdrówka!
 
Do góry