reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
To my sie wylamiemy bo u nas poki co humor dopisuje :)

Prosze oto zdjecie z dzis :

IMG_1463.jpg


Tesco zaliczone miseczka i sztucce kupine i jak to ja na wyprzedazy 2 bluzeczki Tymkowi kupilam...:baffled:
 

Załączniki

  • IMG_1463.jpg
    IMG_1463.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 37
Maluch jeszcze spi, wskakuje poki Michal nie zwietrzyl, ze mam wolna chwilke ;)

Natis - swiecace smoczki sa baardzo praktyczne, tylko musza sie w dzien wystarczajaco "naladowac" - ja mam akurat mam-a ale chyba wszystkie dzialaja wedle tej samej zasady. Wlasnie od dwoch dni ciesze sie tym luksusem, a nawet dwa razy Mateo sam znalazl w nocy i do paszczy sobie wsadzil. Ja mam w sumie 4 (2 zwykle i 2 swiecace), bo ciagle sie ktorys gdzies zapodzieje i mam nerwa, jak mam szukac ;)

Smile - rowniez uwazam, ze super laska z Ciebie ;)

Morena - ladna babeczka z Ciebie, bolu szyi wspolczuje - oby szybko odpuscilo!

Matka Ewa - u nas tez na poczatku tylko po kilka lyzeczek, potem bylo juz pol sloiczka i mialam juz grzac caly, ale klapa - przez zeby nie chce jesc. U Was tez pewnie sie rozkreci! Jak dlugo masz w planie jeszcze karmic? Ja mysle mysle i nic wymyslec nie moge.

U nas tez ciezkie dni - od soboty jeczaco-marudzacy, a od wczoraj prawie nic nie chce jesc, dobrze, ze chociaz cyca chce, choc tez pociagnie pare razy i koniec. W nocy na szczescie normalnie je. Ciekawe, ile te zebolki beda wychodzic?
Czy u Was tez maluchy nie chca zostac nawet na sekunde same? Jak oddalam sie na wiecej niz kilka krokow od razu placz. Do kibelka sprintem latam ;) Nie wiem, czy na zeby to zganiac, czy skok jakis jeszcze czy cu?
 
Minnie - teraz taki czas, ze dzicko placze jak sie oddalamy, ale przy tym od razu uczy sie co to odleglosc :tak: Wlasnie smoczki mam'a tez mielismy. Moze i kupie takie swiecace tylko na noc :confused: Z jedzenim u nas tez gorzej bylo, jakos od wczoraj wieczora (odpukac je po 150-180 ml ) jest lepiej. Zobaczymy czy obiadek zje


Wczoraj Emil opowiada cos tam w pracy i co rusz, ktos mu mowi o drugim dziecko , tzn. ze jeden kolega ma , drugiego zona ma termin na koniec stycznia i tak od slowa do slowa i Emil mowi...no dobra ale tylko pod warunkiem, ze jak bedzie chlopiec to damy na imie Żyraf lub Myszon ...oczywiscie w zartach, ale takie imiona są naprawde !!!!
 
Ostatnia edycja:
U mnie też bitwa z dziećmi a ta pogoda mokro zimno bryy...

gosia- super że mąż zmienił zadnie ja choć mam mało czasu dla siebie nigdy nie żałowałam decyzji a licze ze już za ok 8-9 mc. będe miała naprawdę łatwo z pannami. Więc kiedy sie staracie o potomka?

Chyba nic nie wyjdzie z wyjazdu na wasze spotkanie dla mnie 10-11 to godziny nieosiągalne przy takiej odległości a jak przyjadę później to widze ze częsc z Was sie juz będzie zbierać:-(
Liczę jeszcze że może cos w tym Kwietniu się zorganizuje:-D
 
minnie to taki etap teraz. Ja Feliksa wsadzam w wózek i zabieram ze sobą ;-)

Dzika ja tam mam zamiar trochę posiedzieć. Ile masz km?

Gosia chwal się zakupami!! Myszon wcale nie najgorzej :-p

K w domu i co z tego jak zaraz na piłkę idzie i znowu z krzykaczem sama :baffled:
 
reklama
Witam się wieczornie!

Dopiero teraz włączyłam laptopa. Od rana jestem w biegu, ale udało mi się w sumie załatwić to, co miałam do załatwienia "na miescie" Zostały do kupienia prezenty urodzinowo-imieninowe, ale na to mam jeszcze chwilę, może uda się jeszcze coś upolować w sklepach internetowych. Nie mam pomysłu, co kupić teściowi :baffled:

Przepraszam, że nie odpiszę każdemu, ale głowa mi pęka. Cały dzień w biegu, w każdej chwili myślę o Korbie :-(

Jeszcze raz dziękuję Ci Sara - cudna, wspaniała organizatorko! Jesteś wielka! Sercem rzecz jasna :-D

Morenko i ja bym Cię chyba nie poznała, bo całkiem inaczej wyglądasz w rozpuszczonych włosach, piękna jesteś, nie pleć głupot!!!!

Bona jak po wizycie szwagra?

Anula
pięknie w tym kolorze wyglądasz, w blondzie też Ci było bardzo dobrze, ale to to już jest - ładnemu we wszystkim ładnie :)

Madzia trzymam kciuki, aby mąż jednak okazał się pomocny!

Gosiak! HUuuuuuuuura!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki za Klarę!

Smile ale malutko jesz?! Ja dzisiaj jestem bez obiadu, już nie zdążyłam ugotować, ale za to jutro ugotuję cos pysznego na dwa dni, bo w piątek wraca Mąż. Ależ Ci zazdroszczę wypraw do CH, ja nie wiem kiedy uda mi się wyrwać, mamy weekend zajęty, a w tygodniu nie będę miała za bardzo jak.

DzikaBez dla mnie im wcześniej tym lepiej, bo mamy mieć urodzinową imprezę u szwagierki, a chcę posiedzieć z Wami jak najdłużej!
 
Ostatnia edycja:
Do góry