reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Cześć Kochane, zaraz na szczepienie sie zbieramy muszę jeszcze obiad na szybko machnąć żeby było do czego wracać- w planach krem z pomidorów mikotka (na szczęście mam wszystkie składniki w domu, inaczej musiała bym robić rosół)

madzia- jak po szczepieniu? u nas dziś ten sam zestaw edit- właśnie doczytałam jak to szczepienie wyglądało

asia- tak ja marzę o 3 córce:-D, jak bede miała trzecie dziecko to pewnie córkę ale jak by tak było to bym sie cieszyła, choć marze też o takim "syneczku" mamusi jak panny sie zbuntuję kto wie co to będzie?

sara- ja mam do Tokarni ok 140-150 km. a próg przejeżdżalności dzieci to 50 km., nie moge wyjechać wcześnie rano bo jak Ewę się wsadzi odrazu do auta to zawsze wymiotuje a jechać autem z "rzygami" to niezbyt mi się widzi. Nie będe jej też o 6 budzić żeby odczekać bo ona zwykle o 10 wstaje. O Ninie już nie wspomnę w aucie zmienia się w to Atak diabelskiego dziecka? - PudelekX.
Nie wiem jak to wszystko ugryźć żeby dobrze było?

wiśnia- super ze mogłaś z kims pogadać, ja dalej na etapie "ubieraj buty bo bobok zje Ci nózki"

Narazie ostatnia strona, reszta musi poczekać jak wrócimy, albo jak obiad zrobię:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiulka ja marzyłam... jak dowiedziałam się, że będzie chłopak to byłam załamana... ale po paru dniach minęło, a teraz ... nie wyobrażam sobie że Franka miałoby nie być:) i jak myślę o drugim dziecku to mogę mieć drugiego Franusia :))))

Wisieńka no to faktycznie w sobotę dużo wrażeń będziesz miała :))) Wrzuć fotki Maćka przed studniówką :))) i najlepsze życzenia dla niego!

Madzia tez nie mogę wyjść z podziwu co do Twojej Dr... dziwna jest na maxa. Oby Tymuś już nie ulewał!!!

Dzika &&&& za szczepienie!!!!

Ja tak w ogóle się witam przy herbatce i placuszkach otrębowo-cynamonowych :))) pysznie i dietetycznie!

Nocka dzisiaj idealna! wróciło moje dziecko! Wczoraj 20:30/4:30/06:00-07:30/i spał do 09:30 a dzisiaj 21:00/05:20/06:20-07:00 i spał do 09:00 :D a najlepsze jest to, że wszystko na cycu, bez butli!!! hura :))) oby tak pozostało:)

Dzisiaj jedziemy oglądać autko ... no może coś wynegocjujemy...

odezwę się później bo Młody się uwagi dopomina :p
 
Dzika mamy dokładnie tyle samo km. więc rozumiem. Ja bym się sama nie wybrała :no:

Asia namawiaj namawiaj ;-)

Mikotku ciekusie Ty nasz. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojniejszy dzień.

madzia no taką nockę i brak ulewania to ja rozumiem! Oby tak dalej!

smile mam tak samo. Też niby nie wyglądam żle ale to brzuszysko i co najmniej 10kg za dużo jak dla mnie :-(

Dzwoniła do mnie była teściowa, że jakiś list polecony do mnie przyszedł na stare nazwisko i na stary adres. Boję się, że jacyś wierzyciele mojego ex. Nosz kur... czy to się kiedyś skończy? Odbiorę za 2h eh...:-(

Dziwny dzień mam dzisiaj w ogóle. Mały od rana płaczliwy. Chciałam go na nocnik posadzić a on w krzyk. Ciężko to widzę :baffled:
Mam zamiar do rossmana podskoczyć po mleko ale widząc moje "szczęście" od rana pewnie już będzie wykupione. Ten dzień z tych dni podczas których od rana czekam na wieczór....
 
Dziala machina :tak:

Asiulka - -super nocka, oby tak czesciej, czy marze o coreczce... w sumie mi bez roznicy czy chlopiec czy dziewczyna, choc moze i lepiej jakby chlopiec byl :-p brat z bratem :laugh2:

Wisienka
- -dobranoc :-p

Dzika - kciuki za szczepienie

Sara - co tp sie dzieje z Felinim. Oby to jednak nie byly zle wiadomosc. Wrzucam obiecane wczroaj zdjecia

2014-01-16 08.42.16.jpg2014-01-16 08.42.33.jpg2014-01-16 08.44.26.jpg


Wczoraj jak E wrocila z pracy ja polecialam na miasto kupic nam te stroje na piatek - -smiesznie wygladamy :-) zdjecia w strojach w sobote :-D

U nas nocka z jedna pobudka na jedzenie, ale maly sie krecil strasznie, obracal na plecy , smok wypadal wiec wstawania mialam. Kupl wreszxcie wczoraj nocnik wiec dzis pierwsza proba !
 

Załączniki

  • 2014-01-16 08.42.16.jpg
    2014-01-16 08.42.16.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 28
  • 2014-01-16 08.42.33.jpg
    2014-01-16 08.42.33.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 32
  • 2014-01-16 08.44.26.jpg
    2014-01-16 08.44.26.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 31
Super łowy Gosia!!!!!! Powodzenia z nocnikiem! Z Olivierem nie mieliśmy najmniejszych problemów. Za to widzę, że z Feliksem będzie gorzej a może ma gorszy dzień i dlatego? Jedno jest pewne - nie odpuszczę ;-)

Oj ja bym chciała BARDZO Kaje malutką. Zobaczymy za 4 lata może jak raz się uda? chociaż wróżka przepowiedziała, że na dziewczynkę nikłe szanse.
 
Hej!

Sara, Gosiak- Wy już uczycie korzystać z nocników? Michaś to nawet sam nie siedzi, jak czytam Wasze posty, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mój Synek jest strasznie w tyle... A przecież jest z maja :baffled:

Sara- mam nadzieję, że to nie będą złe wieści &&&&&&

Teri, Korba- najlepsze życzenia dla naszych 8-miesięcznych księżniczek: Darii i Zosi!!!

Wisienka- faktycznie, czeka Was ciekawa sobota :tak: Zdjęcia Przystojniaka w garniturze poprosimy w niedzielę :tak:

Ja nie myślę o drugim dziecku... Marzyłam o chłopcu i mam Michasia. Na fb rozgorzała swego czasu dyskusja o powrocie do pracy itp., ale przecież każdy ma prawo mieć swoje zdanie ;-)

Wczoraj dostałam pierwszy okres po porodzie, ale na szczęście brzuch mnie nie boli jak przed ciążą :-D Może jestem w gronie szczęśliwców, którym ból ustępuje po porodzie? Oby :-)

Jak ja się nie mogę doczekać spotkania z Wami w lutym!!! :happy::happy::happy::happy:

Miłego dnia! Dziś pogoda w miarę ok, więc po dwóch dniach spędzonych w domu wreszcie wyjdziemy na spacer :-D
 
Bona - do nocniczka to Michas musi siedziec. Ja nie ucze po to aby odzwyczaic od pieluch, bo do tego Maluch musi to rozumiec, ale zeby sie przyzwyczajal a jak uda sie kupke zlapac to jeszcze lepiej ;-)

U mnie okres juz , ktorys za to teraz dluuugie nimilosiernie dzis dzien 6 a tu leci i konca nie widac... Oby Twoje bole nie powrocily !!!


IMG_1476.jpg NIc nie zlapalismy, ale chwilke posiedzial
 

Załączniki

  • IMG_1476.jpg
    IMG_1476.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
reklama
Sa_raa Franek od 2 dni też strasznie marudny. W nocy Aniołek a w dzień...maruda jak nie wiem. Jaki nocnik macie? też muszę kupić i zacząć Młodego wysadzać.
Trzymam kciuki żeby list okazał się jakąś pierdołą!
Nooo i za 4 lata się staramy tak? :))) u nas jakby była dziewczynka to Zosia (typ Pięknego) albo Tamara:) na chłopca, co jest bardziej prawdopodobne, nie mam pomysłu jeszcze:)

Gosiak super łowy !!! no no brawo, ładnie i spokojnie siedzi:) jadę w tym tygodniu po nocnik :D

Bona no jasne, że każdy ma prawo do swojego zdania! Nie trzeba mieć przecież więcej niż 1 dziecka... niektórzy nie chcą wcale dzieci i też to rozumiem:)

Oglądaliśmy samochód... zakochałam się! Ale oczywiście nie mogłam tego pokazać bo chcemy zbić cenć przynajmniej o 2-3 tyś. Trzymajcie kciuki!!! Jak się uda to Wam pokażę :)
 
Do góry