reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Heloł :)
U nas nocka troszkę lepsza, jedna pobudka z jęczeniem, po 6 pobudka na mleczko chwila zabawy i dalej kima, a od 9 krzyk, wrzask i pisk :baffled: dzisiaj u nas w końcu spadł śnieg :D spacer zaliczony, prawie 4 km zrobione :p Młoda troszkę pospała :)

emka
mam nadzieję, że i u Was wszystko się dobrze ułoży :)co do szczepienia to nie pomogę, ale lepiej wykurować maleństwo niż ryzykować i szczepić! Może na wszelki wypadek pójdź z nią do lekarza?Zdróweczka życzę!my szczepiliśmy 6w1 i w listopadzie miała ostatnią dawkę, następna w 13 miesiącu życia :)
anula
ślicznie wyglądasz! :Dmadziu pewnie ząbki.. oby szybciutko wyszły! mam nadzieję, że udało się pobiegać ;)
Morena po północy miała pobudke na nocne papu :p dzisiaj chyba znowu położy się późno bo właśnie ma drzemkę :p oby ból szybciutko Ci przeszedł!
Gosiak no to piękną nockę dzisiaj mieliście :D oby tak dalej :) Najlepszego dla Tymusia z okazji 7 miesiąca :D aaa zdjęcia bomba :D super, że udało się kupić zestawik :D haha imiona pierwsza klasa! :D to kiedy zaczynacie starania :)
Kingusia no to udany wieczorek mieliście :) trzymam kciuki oby tak częściej ;)
Saraa taki wdech dziwny zrobiła :( nie wiem od czego... :(
Smile ty chyba masz jakieś lustro powiększające :p
Bona obyście szybciutko znaleźli autko! :)
Natis współczuję nocki, oby następne były lepsze :)
Minnie mam nadzieję, że i u Was zębulki szubciutko wyjdą i dadzą spokój :)
 
reklama
Witam
Myślałam, że w ciągu dnia uda mi się tu coś naskrobać ale tak bardzo się cieszyłam, że mogę cały dzień z małym spędzić, więc nie zaglądałam. Nocka taka sobie, bo mały dużo się wiercił, kręcił, wypluwał smoka, no i 3 pobudki na mleko, ale w rezultacie wstaliśmy o 8.00. Szczepienie z głowy, trochę popłakało mój synek, waży 9300g.

Morena88
śliczne jesteście obie

_Marys_ ale Cię mała wystraszyła, chyba sama bym spanikowała w takiej sytuacji

emka01 życzę aby problemy się jak najszybciej rozwiązały i było już tylko dobrze

_anula
no tak Luki sprzęt się zepsuł to się zdenerwował, ciekawe co u nas musiałoby się zepsuć aby m wysprzątał kuchnie?

madzia128
jak po szczepieniu? U nas też ostatnio nocki pt. podaj smoka i weź do swojego łóżka

gosiak_85
fajnie, że udało się kupić to co chciałaś, wszystkiego najlepszego dla Tymka, widzę, że macie puzzle piankowe czy one są położone na panelach? Zastanawiam się czy one nie będą jeździć po panelach bo wiem, że na wykładzinie ładnie się trzymają i leżą

Kingusia91
ciekawe co Laurusi się odwidziało, że nie chce na noc jeść, u nas jest na odwrót jak w dzień nie chce jeść to w nocy to nadrabia

sa_raa
ja w pracy dobrze, zresztą chodziłam do pracy do samego czerwca no i cały macierzyński pracowałam w domu, więc ogólnie można powiedzieć, że z pracą się nie rozstałam. Tylko różnicą jest to, że muszę dojechać i siedzieć na dupce 8 godz. Wzięłam tylko pół roku macierzyńskiego z tego względu, że po roku czasu miała bym problem z odnalezieniem się w pracy, bo w księgowości dużo rzeczy się zmienia co jakiś czas i najlepiej być na bieżąco, a po drugie ze względów finansowych, bo jak bym miała dostać 60% wynagrodzenia a mąż na urlopie bezpłatnym to by była lipa.

Bona87 oby udało się zakupić auto
Uciekam pozmywać naczynia, przygotować butle i wode na noc no i do spania, bo jutro znowu do pracy.
 
Sa_raa u nas taki dzień był wczoraj... wszystko na nie i ciągłe jęczenie :/

Minnie tak, Franek też tylko mnie toleruje. Jak mnie nie ma to jest płacz, mam nadzieję, że to szybko minie!

hahaha Gosiak wybierzcie jedno z tych imion prooooszę:))) będę mogła opowiadać, że znam takie dzieci :)

Dziewczyny ja wiem, że figurę mam normalną, ale czuję się mega grubo, szczególnie przez brzuch. Muszę coś zrobić i dojść do tych wymarzonych 56/55 kg. Ale pewnie jak to osiągnę przyjdzie czas na drugie dziecko i kg znowu pójdą w górę ;)

dobrej nocki dziewczyny :*
 
Smile ja 7 lat walczyłam z oponką po pierwszej ciąży, prawie się udało i... jest Tymek i walka od nowa :-p z motywacją trochę gorzej.. :baffled:
Justa my po szczepieniu ok. wrzask sekundowy, a potem bajer uśmiechem wszystkich w koło :-) tylko ta moja przychodnia - znów od 12 do 14 tam siedziałam.. i już chciałam zabrać kartoteki chłopaków, ale jak płaciłam za szczepionkę, to mnie pani poinformowała, że od lutego wszystko na zapisy, na konkretną godzinę :tak: super, ale ja największy szczepieniowy bum mam już za sobą :baffled:
ważymy 8800, więc nie dziwię się, że ręce mnie bolą :-p
krostki mamy może z uczulenia na coś, może na marchewkę, a może nie, a może NAN, a może nie :confused2: póki co nie odstawiać żadnych pokarmów, smarować alantanem.
no ulewać jeszcze może, ale w sumie już nie powinien. jak zapytałam o nutriton, to powiedziała, że mogę podawać do mleka, które on pije tylko w nocy.. aha i odbijać przez 15minut po posiłkach. dziś po 10 ręce mi odpadły :blink:
kocham tę lekarkę i w ogóle cały NFZ :crazy:

biegałam dziś znów z dziadem, ale zostawił mnie w tyle hehe nie miałam siły, a on dalej biegł - cieszę się, że póki co nie zniechęcamy się :-D
 
Dzika - tak mysle, ze jak Tymek bedzie mial 10 m-cy to na spokojnie bez stresu zaczniemy. Z Tymkiem poszlo szybko, ale z drugim maluchem nie musi koniecznie.

Sara - jak to napisali na stronce gdzie znalazl to imie Myszon Impossible :-D foty strzele juz jutro :-)

Mikotku - NELA !!!!!! :-p :*

Justys - -mamy wykladzine akurat tam gdzie leza, ale jutro poloze na panele i zobaczymy jak sie spisza i dam znac


Smile - hahaah to ja dziekuje za przyklad swiecic :p Zyrafa znalezlismy w spisie imion nadanych w Warszawie chyba w 2012 rako byl.... 1 :rofl2: DLa chlopca po Tymku mialam Karola, ale podoba mi sie tez Borys no i przez Sare Felinio chodzi po glowie, ale czas pokarze :-p
 
Marys ciesze się ze noc lepsza, oby kolejne były jeszcze lepsze ;-)

Justa piękna waga!

Smile wiem o.czym mówisz :-(

Madzia konsultacja lekarska rozbrajajaca:-( nic nowego.nie.wniosła do.sprawy:-( trzymam kciuki za poprawę u Tymcia

Gosiak przepraszam :-(nie wiem.skąd ta Klara mi.Się wzięła, albo.i.wiem, chyba Aska tak dla.córki chce, a.ona tez Tymka ma;-)

Melduje się.już z łóżka. Podczytam Was jeszcze do snu ;-)
 
Hej u nas nocka piekna, bartek 1 raz na mleko o 24 i do 7 spal, wojtek tez bez placzu. No pieknie bylo w nocy.

Moja wczorajsza rozmowa z mężem:
D: zabiore cie gdzies na walentynki.
J: do Jedrzejewa?
D: nie no co ty, bliżej, nie tak daleko.
J: to Dziękuję, posiedze w domu.

Moze tak sie uda go przekonac na jakiekolwiek spotkanie, jak bede na nie i marudzić mu.

Marzycie o córkach? Marzyć mozna, ja juz przestałam wierzyć a taki cud ze kiedyś córkę bede miec, teraz mysle nad 3 chlopakiem i będziemy jak rodzinka.pl hahaha :)
 
Witam z kawą
U nas po śniegu nie ma niestety prawie śladu, mam nadzieję, ze napada trochę na weekend.
Szykuje nam się ruchliwa sobota, ksiądz, Macka 19 urodziny i studniówka.
Wczoraj była moje przyjaciółka z dziecmi.W końcu rozmawiałąm w realu z kimś kto nie jest moim dzieckiem wiecej niż dwa słowa:-D
Życzę miłego dnia i lece na dzemkę z Antoniem:-p
 
reklama
asiulka ja sobie czasem myślę, że fajnie mieć córeczkę.. te opaski, jak u Gabi :-p sukieneczki itp.. i jak słyszę teraz, że jednak znajoma ma mieć córeczkę, druga też.. to trochę mi smutno, ale tylko na chwilę, bo uważam, że dla moich chłopaków lepiej jak jest ich dwójka.. i tak mają ciężko, bo jest między nimi aż 8 lat.

wczoraj ciemno, a dziś słoneczko się przebija :-D nocka też ok - mleczko o 2:40 i pobudka o 7:10 nie z wrzaskiem, a wołaniem :-D bo Tymcio teraz jest na etapie krzyku :tak:
stosuję nutriton i noszę go przez 10-15 minut po jedzeniu - póki co nie ulewa.. zobaczymy :tak: mleczko w nocy, odruchowo zrobiłam z kleikiem :-p
buzia posmarowana raz i nie jest już taka czerwona :tak:
normalnie nie mogę wyjść z podziwu, co do mojej DR :-p
 
Do góry