reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Gosiu STO LAT dla Tymusia! Poproszę o foto na miesięcznicę. Bardzo mi przykro, że Cię nie będzie w lutym a tak już się cieszyłam :-( Cieszę się natomiast, że dr. normalna no i mam nadzieję, że to faktycznie ślina.

minie no jak miło z męża strony :tak: oby mu tak zostało

Dzika
Twoja pamięć i "ogarnięcie" co która z nas pisała jest niesamowite! Pamiętam jak na spotkaniu mówiłaś o rzeczach które mi dawno umknęły i odnośnie każdej z nas miałaś coś do powiedzenia. Bardzo mile to jest :tak:

Anulka jak Tosia?? Gratulacje dla Karolka!!! Kolor dla mnie super! Luka jest rewelacyjny :-D

Kornelitka moja też wróciła!! Przydał się Darkowi wstrząs szkoda tylko, że musiało aż do tego dojść. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej! Z rodzinnych poszukiwań smoka się uśmiałam.
Może my na noc zostaniemy ale nie obiecuję.

Justa
a jak Ty się w ogóle w pracy odnalazłaś? Czemu tak szybko wróciłaś?

Iza jakieś dziurki były w sylikonie. K poprawił i zobaczymy czy to to :confused: GABRYSIA MISTRZYNI :-D Widzę, że i Mama zagustowała w przepaskach? Oj szyja.... ała

Maryś zakrztusiła się czy tylko taki wdech dziwny?? też bym się przestraszyła :szok:

emka problemy z Dziadami u kilku dziewczyn niestety. Kurczę co to jakiś czarny sezon? Poprawy sytuacji życzę. Odnośnie szczepienie nie pomogę. Zadzwoń do lekarza Waszego może?

Madzia kciuki za szczepienie!

Kingusia i u Ciebie Dziad się popisał no no może zła seria się skończy?


Tyle zdążyłam. Mapeciak wstał jak dam radę to będę edytować :p

Trocheę dopisałam. Siedzi Podluch w wózku jeszcze ;-) Ciągnie mi za kabel od notebooka. Nocki u nas nie najgorsze czytając o niektórych Waszych to chyba luksusowe wręcz. Chcę zamówić dzisiaj zmywarkę i parowar. Już się doczekać nie mogę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ha ha ha obiadu nie będzie.. umytych włosów nie będzie.. Tymcio co prawda śpi, ale ja zaglądam to na bb to na fb - jak za ciążowych czasów, tyle się dzieje :-D:-D:-D

Natis jakbym o smoczku Tymcia czytała - wbity między łopatki lub gdzieś daleko daleko.. my przez sen wyrywaliśmy sobie smoczek, żeby Tymciowi dać. po prostu masakra. spała żywa antykoncepcja między nami :baffled:

zmykam, bo co jak co, ale w koszuli nocnej nie wyjdę z domu :-p

Dziad mi już marudzi, że taka pogoda, a dziś dzień na bieganie.. ciekawe, czy pobiegniemy razem? ciekawe, czy Tymcio pozwoli, czy od razu Mateusz będzie po nas dzwonił.. :confused:
 
No tak 1 dzień mnie nie ma i produkcja idzie pełną parą:p

Nadrobiłam wszystko, ale nie wiem co komu miałam odp:(

Natis cieszę się, że u Was lepiej! Mam nadzieję, że tym razem D dotrwa i dotrzyma słowa!
Co do smoka, to ja teraz kupiłam tego z Aventu świecącego... ale ja wiem czy on aż tak mocno świeci żeby go nie szukać:p dzisiaj próba więc sprawdzę:)

Madziu kciukasy za szczepienie...!!! i za wspólne bieganie :D Ty masz też tego Aventa na noc, nie świeci?

Morena... ja zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam!!! mimo, że widziałam na FB :p na ulicy pewnie bym przeszła obok i nie wiedziała, że to Ty :))) Gabi akrobatka jak zawsze aktywna :p
U nas też spacer odpada, nie wiem co będziemy robić przez cały dzień:( mam nadzieję, że głowa przestanie boleć, mnie też tak czasem coś strzyknie i szyją nie mogę później ruszyć:/

Emka my też 5w1. Za długiej przerwy nie można mieć, wszystko wg schematu. My już po 3 dawkach, została tylko przypominająca w listopadzie. 1 dawka w 2 miesiącu, druga dawka to 3-4 miesiąc a 3 to 5-6 miesiąc życia... ostatnia dawka to 16-18 miesiąc. WZW B 3 dawka powinna być w 7 miesiącu.
co do pogody i spacerów to ja w takie rzeczy nie wierze:p nie wychodzimy tylko jak pada, no to nic przyjemnego...

_anula
o włoskach pisałam już na FB :)

ooo Gosiak to fajnie, że wyspani jesteście:) to tak jak i my:) No planów miałaś sporo, może faktycznie chociaż to ważenie się uda, daj znać jak tam:) Ja dzisiaj też jakoś muszę w tym deszczu przemknąć do sklepu bo nic nie ma w domu:/
Najlepszego dla Tymka!

Kingusia my też planujemy wieczór z winkiem :) ale wiem do czego to prowadzi a ja akurat mam @ :/ więc dupa :/ Oby Laura coś zjadła.. ale na spokojnie, nie stresuj się:)

Sa_raaa "magiczny koktajl" to kefir, otręby owsiane i suszona żurawina. Wypłukuje toksyny z organizmu. Ja od 2 dni na głodówce bo albo nie mam czasu jeść albo mi się nie chce... wczoraj zjadłam tylko jajecznice bez chleba na śniadanie. Do odchudzania zmotywowała mnie ostatnia wizyta w CH... tyle zajebistych rzeczy, ale na mnie już fajnie nie wyglądały :(

U nas nocka super. Młody znowu zasnął sam w łóżeczku i obudził się dopiero 04:00 na karmienie. O dziwo wystarczyły cycki i zasnął znowu:) Ale wzięłam go już do siebie bo się stęskniłam :)))
Wczoraj byłam z mamą w CH i nic nie kupiłam. Powód wiadomy : jestem gruba... no może normalna a grubo się czuję. To NIE był dzień na zakupy:/

Aaaa i Młody już dobrze siadanie opanował :) muszę to nagrać :)

Ok idę do Młodego bo żeby napisać tego posta musiałam mu włączyć TV i już 30 min ogląda :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Sara - Tosia ok, dziekuje :) juz dzis w przedszkolu. Wczoraj to chyba jakiś spadek formy był.
Gosia - tak to nieszczesne żelazko :p dziś nowe będzie to i pewnie mąż w lepszym humorze hahahaha
Smile - Ty zmień lustra co ?? ! albo okulary włóż ! Gdzie Ty gruba ???????/

Dzieękuję za komplementy :***** uwielbiam Was :]
 
Natis - -swiecacy smok to cudo !!! mielismy w mniejszym rozmairze i zawsze szybko i celnie trafial w odp miejsce :-p Maz gdzies wyczytal, ze przy zabkowaniu (nawet tym dlugim ) w zoladku cos sie tam wydziela i ten skladnik przedostaje sie wlasnie do sliny, wiec lekarka moze miec racje :tak: zreszta ona zaufana wic na pewno ma racje

Sara - tez sie tak juz cieszylam, ze wreszcie Was wszystkie poznam...foto wrzucialm na fb ale to nie z dzis :-p jak Tymek wsdtanie zrobimy z dzisij aby matka nie oszukiwala ciotek :-p DZIEKUJEMY

oki lece zniesc wozek i kolka przymocowac to moze przemkniemy na wazenie jak ksieciunio wstanie:-D
 
Helloł!!!

Pozwolę sobie napisać, ze Mikoto fruwa po Jędrzejowie i załatwia masę spraw, ale planuje wrócić przed obiadem i wtedy na pewno zajrzy na swoje ukochane bb :-D

Anula- wyglądasz fantastycznie w nowym kolorze!!!

Morena- Pięknaś Ty i Córa Twa :tak:

Kingusia- fajnie, że mąż się postarał i spędziliście miły wieczór!

Natis- współczuję nocki pod znakiem 'szukamy smoczka' :-(

Smile- faktycznie, zmień lustra, bo zaburzają rzeczywisty obraz! :happy:

Gosiak- najlepsze życzenia dla Tymsona!!!

Nie wiem, co jeszcze miałam odpisać...

Dziś przyjeżdża mój szwagier, więc spędzimy wieczór w większym gronie. Nie specjalnie za nim przepadam, no ale w końcu to brat Marcina :tak:

Cały czas szukamy auta. Wczoraj oglądaliśmy Skodę Fabię, ale bardzo nam przypomina Dacię Logan, a ten samochód źle nam się kojarzy :baffled: W sobotę jedziemy oglądać Octavię, mam nadzieję, że w weekend uda nam się coś kupić.

Uciekam do Michasia!
 
KINGUSIA super, ze spedziliscie z M troche czasu we dwoje :)
Oby nocki juz takie pozostaly :)

NATISKU i u Was nocka do De.... ehhh tule mocno i oby sie to nie powtorzylo :*

SA_RAA oby juz nic nie przeciekalo! :)

MADZIA wjedz Dzaiadowi na ambicje :p
Hehe wyobrazilam sobie Ciebie pomykajaca po miescie w pizamce :D :p

SMILE do okulisty!!! Ty masz powazna wade wzroku Kochana! :)

BONA &&&& za szybkie znalezienie autka! :)
Kobieya to jednak stworzenie pelne poswiecen! Goscia nie trawi, ale dla Mezula zniesie jego obecnosc! :D

Kurka szyja mnie boli... nawet dzi3cka dluzej na rekach nie moge ponosic :( no zle mi z tym... :(
 
reklama
Do góry