reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

anula ślicznie wyglądasz :-)
Luka jest the best!! ale coś z tym psuciem sprzętów i sprzątaniem musi być.. jak nam szlag trafił pralkę, to parę dni później, mój odgruzował podłogi w każdym kącie :-D
Tymcio od 3 dni źle śpi.. budzi się w nocy co chwilę, wypluwa smoczek, popłakuje.. w dzień też gorzej śpi - czyżby zęby? ale przy dwóch pierwszych nie było aż tak źle.. :baffled:
Idę do niego, bo ma etap wrzasku. Tylko na rękach szczęśliwy, ale nie uśmiechnięty :-(
A dziś szczepienie.. :baffled: I znów cały dzień w dupie :wściekła/y:
 
reklama
madzia też masz późno szczepienie...miałaś takie odstępy czasu czy to jest to WZW w 7 miesiącu?
Kurde może ja celowo coś w domu zepsuje,zeby mój wziął się do roboty...:-D
 
Dzien doberrrro :*

MARYS to Ci Karinka stracha napedzila. Oby nigdy wiecej sie to nie powtorzylo.
Karinka poszla spac po 22 a Gabunia o 23.18 zasnela :p

EMKA oby i u Ciebie problemy jak najszybciej sie skonczyly.
Co do szczepien to nie jestem ekspertem ale pewnie nic zlego sie nie stanie. Sa u nas dzieciaczki z duzymi przerwami w szczepieniach. Moja Gabunia powinna byc 1 geudnia czy jakos tak zaszczepiona 3 dawka wzw a jeszcze nie szczepiona bo ciagle cos. A to zapalenie oskrzeli, a to szpital, a to przeziebienie...

ANULA jestes super laska! Lolowi koledzy beda zazdroscic jak nic :)
Oj ten Luka... trza Go ozlocic Chlopaka :D

MADZIA &&&& za Tymusiowe szczepienie :*
Jak M tak sprzata jak cos sie zepsuje to wez Mu podrzuc jakis sprzet zepsuty :D

My wstalysmy o 8.30.
Okolo 6 rano jak szukalam smoka zeby Gabuni podac tak jakos niefortunnie glowe podnioslam, ze strzyknelo mi cos... chodze do tej pory jak polamana i jak zle glowa rusze to az prad mnie przechodzi. .. no coz, starosc nie radosc...
U nas dzis paskudnie na zewnatrz. Jakos tak mgliscie. Jak tak dalej bedzie to ze spaceru nici, bo to zadna przyjemnosc i dla mnie i dla Gabuni.

Milego dzionka Kochane :)

Do pozniej :* :* :*
 
Ostatnia edycja:
Czesc Kochane ,
u nas nocka dzis o niebo lepsza, co prawda jak zasnal po 19 tak po 22 sie przebudzil ale dostal pic i poszedl spac i spal do 3:40 :szok: zjadl mleko i spanie do 6, wiec jesyesmy w miare wyspani

Natisku - -ciesze sie, ze porozmaiwaliscie z Darkie i wszystko jest juz wyjasnione.

Morena - "mordke" to Ty masz sliczna , a Gabi cudne akrobacje robi :tak:

Marys
- oj ma nadzieje, ze to tylko tak jednorazowo, ale stracha na pewno kazda by miala

emka
- -masz racje, ze na brodzie sa niegrozne, bo wiem ze to slina drazni, ale on ma tez na czole i kolo oczek, ale jak widac rozprwadza ja sobie. Kochana mam nadzieje, ze szybko i u Was sie ulozy. A jak tylko masz chet to smialo dolaczaj do nas na fb :-p

Anulaaa - -wygladasz BOSKO !!!!!!!! hahaha zLuki to sie obsmialam, biedny wyzyc sie nie mogl na prasowaniu to za kuchnie :-D Mi sie tak bardziej podobasz , a co Luka ???


Milam na dzis ambitne plany, ale co chwile pada i chyba nici z tego.

Miedzy 10-12 jest wazenie dzeci i tu moze uda mi sie przemknac jakos bez foli, ale do miasta to juz chyba nie pojada. Chcialam pojsc do tesco bo jest miseczka z talerzykiem MAM i sztuce w promocji Za zestaw wychodzi 40 zl , a nie w promocji miseczka z talerzem 35 zl a sztuce 25 zl...mam nadzieje, ze jeszcze cos tam zostalo.
Potem mialam kupic kartki dla Babc i pojechac jeszcze dalej kupic takie polarowe pizamamo - kombinezony a piatek bo idziemy do znajomych (do tych u ktorych w sylwestra mielsimy byc) na imprezke karnawalaowa, i mielsimy sie zaopatrzec. ALe jak pada to dupka zbita
 
Hej hej dziewczyny.
Gdzie nasz Mikotek?
Natis strasznie się cieszę że u Was lepiej. Oby postanowienia męża były prawdziwe i wszystko się ułoży :tak:
Marys, Morenka późno te Wasze dziewczynki chodzą spać. Moja Laura ostatnio koło 20-21.
Madzia jeśli u Tymcia to ząbki to mam nadzieję że szybko wyjdą i nie będą męczyć.
Emka co do szczepień to nie pomogę bo my szczepimy na NFZ i Laura ma spokój do lipca.
Morena szukasz tego masażysty? :-) to jest dobry pomysł :-D
Gosiak czekamy na info ile Tymuś waży :tak: kciuki za promocje &&&&&&&&&&&&&&&


U nas wszystko ok. Nocka w miarę spokojna, teraz Laura śpi już ponad godzine :szok: więc pewnie zaraz wstanie. Pogoda jest okropna, ciemno i pada więc ze spaceru nici.
Walczymy z tym jej wieczornym niejedzeniem. Spróbuje dzisiaj dać jej biszkopty z mleczkiem.

Mężul wczoraj przyszedł z winkiem także zrobiliśmy sobie miły wieczór ;-) oby częściej tak :-)

Miłego dnia :*
 
morena gdzieś ostatnio czytałam,ze z niemowlakami nie powinno sie spacerowac jak jest mgła (zawiera jakieś szkodliwe substancje czy coś),mocny wiatr i temperatura poniżej -8st. Tak mysle,ze ja juz chyba od dzisiaj powinnam zamknąć sie z małą w domu i wyjść dopiero na wiosnę,bo u nas przez te pola i przestrzeń dookoła temp.odczuwalna jest zawsze o wiele gorsza:(:)-D:-D:-D
 
reklama
Cześć Kochane!

U nas też dzisiaj lepsza nocka, bo poprzednie były koszmarne. Nie wiem czy zęby czy co u nas... jakoś dziąsła spuchły, ale nie sądzę, żeby to na zęby było...
Identycznie jak u Ciebie MADZIU - smoczek co chwila uciekał i od razu panika, więc matka na zmianę z ojcem po 15 razy na noc szukali smoka... przeźroczystego... muszę poszukać świecącego w nocy - zapłacę każdą cenę ;-) ). Lena często rzuca tym smokiem, więc nie sztuka go znaleźć... albo uwielbia wbijać go sobie w plecy, szyję, policzek... Matka przeczesuje łóżko w poszukiwaniu smoka, a ona go ma w plecach wbity...
Dzisiaj dla odmiany udało się jej rzucić nim na jakieś 4 metry, więc poszukiwania trwały dłuuuugo i cała rodzina brała w nich czynny udział... nie wspomnę, że było to o 4 nad ranem.

ANULKA - cudnie wyglądasz!!! Bosko!!! :tak: <3

MORENKO - Ty to jesteś taka śliczniutka, że do dupki Ci nakopię za takie komentarze!!! :tak::tak::tak: A Gabi cudna!!! Lena też ciągle takie wygibasy robi, że masakra. Na chwilę jej z oka nie mogę już spuścić.

EMKA - my przez nasze problemy zdrowotne jesteśmy dopiero po 2 szczepieniach, więc mamy naprawdę dużo zaległości... 4 tygodnie temu szczepiłam Lenę dopiero drugi raz Infanrixem 3w1 i niestety źle go przyjęła, gorączkowała bardzo, marudziła i nie jadła 3 dni. Zaraz po szczepieniu przyplątała się infekcja. Piewsze szczepienie to miała tylko samo wzw, więc dopiero wszystko przed nami.

MADZIA - kciuki za mojego kochanego zięcia!!! Oby nie bolało i nic się nie działo!

MARYS - no to Karinka zaszalała... Mam nadzieję, że to takie jednorazowe zdarzenie.

WENUSJANKA - trzymam kciuki za córeczkę, aby psycholog / psychiatra pomógł... Kurcze, a jakaś rozmowa z byłym nie rozwiązałaby problemu? Da się z nim pogadać? Skoro zawsze po wizycie u niego jest gorzej to pewnie problem tkwi w nim... mam nadzieję, że nie nastawia tak córki...

EMKA - dziękuję za wiadomość, miałam odpisać... i tak odpisuję do dziś... Trzymam kciuki, aby i u Was się wszystko dobrze ułożyło...

GOSIAK - Lena też ma krostki od śliny na bródce, choć moja lekarka twierdzi, że to też uczulenie na składnik zawarty w ślinie... W sumie może coś w tym być, bo Lena raz ma więcej, raz mniej tej wysypki. Potem nie ma w ogóle, a ślini się ciągle tak samo, bawi się ciągle tym samym, więc czynniki zewnętrzne się nie zmieniają a natężenie wysypki tak.:baffled:


Ciągle jestem myślami z KORBĄ... mam nadzieję, że u niej coraz lepiej... FB mi nie chodzi i w ogóle nie wiem czy są jakieś nowe wieści od niej...


Zmykam Kochane, bo zamiast pracować siedzę na BB.
Buziaki!!!
 
Do góry