reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wracam ze śniadaniem - sałatką Korby :-) Zosia ma drzemkę. Drugie pranie się robi. Mąż już robi zakupy, mamy gorącą linię - co chwila telefon, gdzie, co i ile :eek:

Karolku Anulkowy Kochany! Rośnij zdrowo Pięknioszku!!!!

Gosiak już przebieram nogami na myśl o Tymkowych zdjęciach! Kochana, naprawdę sporo zrobiłaś! Ja poodkurzałam za kanapą i fotelem w salonie, muszę jeszcze dzisiaj umyć okno na strychu i na klatce.

Jeny Anula zna temat :tak:co U Was? Jak Lenka? Jak się czujesz?

Anulko dopiero teraz doczytałam o wypadku Luki! O Matko Kochana! Dobrze, że to tylko tak się skończyło! A Luka powinien jechać na prześwietlenie, tak jak pisze Gosiak, to może wyjść po czasie. Biedna, Moja Ty, umęczona jesteś :-(

Anilku bezpiecznej podróży. Może napiszesz do nas jakiegoś fransuskiego pooosta :-D
 
reklama
anulko karolek sie przesłodki i powiem Ci dość podobny do mojej lenki;-) też ma takie niebieskie oczka jak on i blond włoski:-) niech rośnie zdrowo !!!! powiedz mi bo przerwać ok ale czy muszę poinformowac o tym pracodawcę ? jakis wniosek pisać z prośbo o przerwanie ? jechac do pracy ? czy poprostu poprosic lekarza o L4 i wysłac do pracy ?? tak wolno ? wolałabym sie w pracy nie pokazywac poza tym mam tam 60km a przeciez oni nie wiedzą czy ciąża nie jest np zagrożona prawda ? L4 dostanę napewno tylko własnie czy ono poprostu przerwie macierzyńskie ?
gosiaczku oj jak zazdroszczę takich nocek u nas masakra juz mi ręce opadają, mała zasypia bez problemu sama pokręci sie po kąpaniu u butli i śpi ale nie na długo... o 22 pierwsza pobudka pózniej tak co 2-3h albo na butle albo na smoka albo tylko zeby ją przyrkyc dotknąć poprawic nie wiem sama... juz dzis o 3 ją wziełam do siebie i zasneła jak kamień...ale Ci super z tym fryzjerem.. ja jakos nie wstrzeliłam sie i juz jak sie dowiedziałam o ciży miałam odrosty i teraz to normalnie patrzeć na siebie nie mogę... chce poczekac jak przy lence do końca 3 miesiąca..
 
Kochana wydaje mi sie, ze automatycznie sie urlop przerywa, upewnie sie u nas w kadrach, chyba ze Ty masz w pracy w porzadku kadrowa. Pamietam ze znajomej konczyl sie macierzynski, zlozyla wniosek o wychowawczy,a po dwoch dniach przyniosla l4. Wtedy ten wychowawczy z automatu zostal przerwany, mysle ze tu jest analogicznie. Ale upewnie sie w poniedziałek :-)
 
:rofl2: A ja sie witam przedświątecznie z Norwegii :-D

Ciezkie miałam ostatnie dni, z remontem wszystko jak po grudzie, kasy brak, czas ucieka, fachowcy wszystko chrzania i kasuje dwa razy w wiecej niż było uzgadniane. Nie wiem jak damy radę sie do końca marca tam wprowadzić.. A musimy...

a potem jeszcze ten wypadek Wiktorka, to mnie dobilo, płacze jak tylko o tym myśle i wciąż sie za nich modlę..

na duchu podnosi mnie tylko nasz wyjazd plus nowy członek rodziny, syneczek mojej siostry urodzony 18go :)

Jeny, podziwiam Cię jak Ty kochana w ogole funkcjonujesz, w ciazy, po takich nockach!? Mam nadzieje, ze mała lepiej zacznie spac kochana!

ostatnio nie byłam na bierzaco na BB ale postaram sie nadrobić! Sciskam Was wszystkie!

Pisalam juz na FB ale tu jeszcze raz 100 lat Karolku, na pól roczku!!!
 
anula będę Ci bardzo wdzięczna !!! nie mam fajnej kadrowej bo to żona mojego szefa a pracuję w prywatnej firmie gdzie ciąża pracownika to zbrodnia a pójscie na L4 ehhh szkoda gadac... dlatego u Was szukam pomocy bo najchętniej bym sie z nimi nie spotykała nawet tylko przesłała poleconym L4... będę czekac w pon na mam nadzieje dobre wieści :tak: jeszcze raz dziękuję
anus jej norwegia... moje marzenie by zobaczyc... wstaje bo nie mam wyjscia... organizm jest niesamowity bo sie przystosowuje i odpukac znoszę tę ciąże na razie lepiej niz z lenką.. nie mam czasu by sie nad sobą użalać :no: poranki są najgorsze bo ciężko sie rozkręcic no i zależy od pogody od nastroju wiadomo raz lepiej raz gorzej ale tak kocham tą moją córcie ze dzis pomyślałam ze nawet noszenie jej... nie czuję cieżaru... tak jestem przyzwyczajona tak ciało przywyklo do jej ciałka ze uwialbiam ją nosic tulic ahh kocham moje dziecko:-) choć mogłaby w nocy spac tylko tyle a byłoby idealnie
 
Witam się wieczornie!

Dzisiaj był pracowity dzień, od rana w biegu. Umyłam okna, na strychu, na klatce i w ganku, posprzątałam, właśnie robi się 4.pranie, zrobiłam zakupy. Zosia zasypia a my oglądamy Polowanie na druhny.

Jutro miałam jechać do fryzjera, ale chyba sobie odpuszczę, nie chce mi się. Jak byłaby taka piękna pogoda jak dzisiaj to wyszlibyśmy na spacer, może jakieś zdjęcia w plenerze byśmy zrobili. Jutro muszę też zrobić zdjęcia choinki i innych świątecznych akcentów.

Anusiakanusia
udanego pobytu! Wypocznij Kochana!

Jeny
masz rację, organizm ma niesamowitą zdolność przystosowawczą. Pisz częściej
Bisous04.gif


Ooo, pranie się kończy, lecę powiesić...

Spokojniej i przespanej nocy!
 
Jeny - -widze, ze Lenka na butelce i zmienialas juz mleczko na 2 ??? u nas co prawda nocki z jedna pobudka juz na 1 ale na dwojce spi ten pierwszy sen jeszcze dluzej. Widze, ze nie za mile podejscie w pracy do ciazy, az przykro sie robi. DObrze, ze maszumowe na czas nieokreslony :tak:

Tymek wlasnie zasnal. Poprostu polozylismy go do lozeczka i nawet sie nie obkrecil nic tak padl a wstal 1,5 godzinki temu. Ale dzien pelen wrazen mial to pewni dlatego.

Po fryzjerze jestes MEGA zadowolona niedlugo wrzuce fotke a co :-)

Mikotku - zdjec jeszcze niedorobilismy , ale jutro sie postaramy. Guzo zalezy od humoru Tymka a ja bardzobym chiala aby sie pousmiechal do obiektywu :) wiec musimy polowac

Anielek -szerokiej drogi :-)
 
Wszystko przygotowane na wyjazd. Jeszcze tylko buły uszykuję... Kąpanko i spanko. Laptopa zabieramy, więc odezwę się oczywiście, tylko nie wiem kiedy. ;-)

A już dziś życzę Wam kochane: przede wszystkim ZDROWYCH (bo ostatnie nasze czerwcówkowe wieści nie należą do najlepszych)ciepłych, rodzinnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, żeby maluszki rosły zdrowo i były pociechą dla Was, starsze dzieci, żeby były dla tych młodszych dobrym wzorem do naśladowania, mężowie- troskliwi, wierni i kochający, teściowe-daleko (;-)) a rodzice, żeby byli wsparciem dla Was i waszych rodzin. W ten świąteczny czas dziękuję, że Was mam... Nigdy bym się nie spodziewała, że można się tak "zaprzyjaźnić" z osobami, których nigdy nie spotkałam. <3
KOMINEK.jpg
SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!
 

Załączniki

  • KOMINEK.jpg
    KOMINEK.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 42
Witam się i ja :tak:

U mnie dzisiaj mega ciężki dzień :confused2: Sprzątałam jak szalona , wysprzątane 2 łazienki ale tak gruntownie z szorowaniem kafli, podłóg na kolanach , kibelków itd... ale jest BŁYSK : czyli to co lubię najbardziej ::-) Pościele pozmieniane , pranie poprane , choinka ubrana ;-) Jutro mnie czeka Julki pokój a to nie lada wyzwanie :szok::szok: zajmie mi pewnie to pół dnia . Po zakupy większe pojedziemy dopiero w poniedziałek , więc na ostatnią chwilę będę przygotowywała potrawy:happy:

W niedzielę wieczorem w końcu przyjeżdża mój tata :-):-):-) a w poniedziałek Teściowa na Święta i zostaje do soboty - chyba:happy:

Mikotku, Czekamy na fotki choinki :tak: Cieszę się , że Wasza rodzinka jest już w komplecie :tak::tak::tak:

Gosiu, Czekam z niecierpliwością na zdjęcia mojego faworyta :-):-):-) Uwielbiam Tymusia minki - Jest BOSKI:-) Czekam również na Twoje zdjęcie ahh jaka jestem Ciekawa jak teraz wyglądasz :-)

Robaczku , Syropek na pewno pomoże , wiem co przeżywasz bo również miewam z moimi dziewczynkami i zazdroszczę nocki:-p Julka coś też mało je po tych atrakcjach wymiotnych , najchętniej to cały dzień była by na kakao :-( Chyba też jej kupię jutro apetizer

Jeny Cieszę się że znajdujesz czas dla nas na bb :tak:

Zosia nadal ma "coś" w nosie głęboko i nadal robię inhalację , psikam, próbuję ściągać nic nie schodzi , już sama nie wiem o co chodzi :-( Nawilżacz chodzi już całą dobę i nadal poprawy nie widać . Dziwne bo największe problemy z noskiem są rano i wieczorem w ciągu dnia jest nawet GIT:cool:


Anilek, Kochana Tobie i Twojej całej rodzince również życzę spokojnych pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia :-) Ja też tak sobie myślałam ostatnio o nas "Majowo- czerwcowych" kobietkach, to jest naprawdę niesamowite !!!!!! i zarazem wspaniałe <3 <3 <3

Miłego wieczoru kochane ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

U nas też już choineczka stoi, ustrojona w 99 %, jutro w ciągu dnia jeszcze będzie trzeba to zweryfikować. Stroił mężulo z synkiem na początku, ale mały zamiast współpracować to ściągał bombki. Jak wystawimy szopkę to też wrzucę foto - a co !
Dziś przygotowałam leczo do końca, chciałam zrobić jakąś sałatkę na święta ale nie wiem jaką??? pomóżcie

Kingusia91 Bona87
jak będą mrozy to mąż zajmie się małym a dopóki nie będzie to moja mama będzie się Filipkiem zajmować na zmianę z moim bratem, nie mamy innego wyjścia a nie znam nikogo, na tyle zaufanego co przyjdzie mi pilnować do mieszkania

RobaczekII a czy Seweryn zawsze był takim niejadkiem, czy teraz ma taki okres?

_anula
może faktycznie lepiej by było gdyby Luka udał się na prześwietlenie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla przystojnego Lolinka, kurcze wszystko na raz zwaliło Ci się na głowę, tulę

anilek77 anusiakanusia
udanego wyjazdu - zdrowych i wesołych Świąt Wam życzę i całej rodzince

gosiak_85 my też jesteśmy już na mleku 2 i mamy zazwyczaj 3 nocne pobudki, więc bez zmian, a nawet potrafi się przebudzić na pierwsze mleczko o 23.00 a wcześniej budził się dopiero ok. 2.00, więc chyba nie ma reguły; czekam na fotkę po fryzjerze

Korba32 kochana miałaś się oszczędzać a Ty zasuwasz w przedświątecznych porządkach, no tak teściowa przyjedzie …. Hehe
 
Do góry