reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mikoto szydełkuje :p tzn tez próbuje i tez mi krzywo wychodzi :p I tak przegladam na youtube filmiki i mnie przeraza to wszystko, te wzory itp :p ale może damy rade co ?? Mamy kim się inspirować i kogo pytac o rady :)
 
reklama
Mikotku cieszę się że nocka u Was lepsza ;-)

Laurę zainteresowały wreszcie stopy :-p Zdjęcie0279.jpg

A to nasz wczorajszy zakup ;-) Zdjęcie0280.jpg
Zdjęcia kiepskie bo z telefonu. Musimy w końcu jakiś aparat kupić.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0279.jpg
    Zdjęcie0279.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 61
  • Zdjęcie0280.jpg
    Zdjęcie0280.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 40
MatkaEwa - Jas cudnie rosnie !!!

Co do zasypiania, mam nadzieje, ze szybko Wam sie uda odzwyczaic od raczek., Jednak ciesze sie , ze zrezygonwalam z uspyiania i spani Tymka w wozku jak mial ok 6 tyg, bo poszlo gladko spanie w lozeczku...pierwsza noc i nawet nie bylo protestow i u nas chyba pomogl fakt, ze sypia na brzuszku. Bo zanim tak mu sie spodobalo to tez musialbyc tulony. Trzymam kciuki za chlopakow

Madzia - udanego spotkania

Robaczku - jak sprawdza sie sam otulaczek ?? jest wystarczajaco cieply aby nie musiec zakladac na niego kurtki ?? Pytam bo kurcze chodzilabym sobie z Tmkiem, czy pojechala do miasta...w chuscie dluzj pospi niz w wozku. No i z psem bym mogla chodzic bo mi go tak szkoda, ze siedzi o 8 do 17 :( a nigdy tak dlugo nie musial i pilnowalam tego bardzo

Wenusjanaka - zdjecia super :p

Kingusia - super, ze z recapetami udalo si zaltwic, i Laura pikenie stopke lapie !!!

No jestem pelna podziwu dla Waszych dzieciaczkow...ja to jakiego leniuszka chyba mam, bo wszelkie wygibasy mu nie w glowie...za to PLUJE od wczoraj :D - ale to tez jakas umiejetnosc co ??:sorry:

Czytam i czytam, w miedzyczasie musialm nakarmic Glodzille i oporzadzic....ocielam nawet paznokcie u nog choc to graniczylo z cudem i otarlo sie o koncowke mojej cierpliwosci.... lece polozyc Tymka i wziasc sie za jakies sniadanie i ugotowanie mu obiadku...dzis dynia z ryzem...

Zapomialabym !! Pytanie do Terii i KOrby (takie na zas) - kiedy i jak zaczalyscie wprowadzac mleczko 2 ?? w jakich proporcjach ?? iiii drugie...mozecie mi naopisac sklad jakiegos obiadku w sloiczku ktory dajecie np rissoto z mieskiem czy cos ?? bo u mnie w jednymz kurczakiem jest kukurydza i cebula , w innym z kolei z indykiem jest por....
 
Ostatnia edycja:
Cześć Gwiazdeczki Kochane! :*

Jaki ruch na BB, aż w szoku jestem, prawie jak za czasów ciąży :) Fajnie tak :)

Teri, Korba Wy Kochane pisałyście o przejściu z mleka 1 na 2. To się przechodzi po skończonym 5 miesiącu? Bo ja kurka jak jakiś czas temu opakowanie dwójki oglądałam to wydawało mi się, że tam napisane było: po skończonym 6 miesiącu :eek: i już zgłupiałam. Pomóżcie Kochane :sorry:

Madzia ale Tymuś chyba nie zdradził wszystkim co przeczytał? :-) Gratulacje słusznej wagi :tak:

MatkaEwa Jaś z wagą goni naszego Lolinka. Są chłopaki jak się patrzy :tak:

JUSTA kciukasy zaciśnięte żeby zabieg nie był potrzebny! :tak:

Robaczku super, że nocka udana. Teraz niech szybciutko kupki i jelitka się normują! :tak:

Teri oby szybko naprawili awarię, udanego spotkanka! :-)

Wenusjakna cudownie moja imienniczka wyląda :-D

_anula Kochana wracaj szybciutko do zdrowia! Lolinku katarek niech idzie precz!

Mikotku trzymam mocno kciuki żeby Zosine nocki się unormowały, a Ty żebyś mogła porządnie się wyspać :rofl2:

Wiesieńka Kochana podziwiam, talent kulinarny, ja za gęś nie miałabym odwagi się zabrać. Na pewno pyszna będzie. Udanego spotkania :happy:

Ja siedzę i piję kawkę, Gabi śpi. Powoli ustala sobie stałe pory drzemek. Wcześnie się za to zabrała, co? :-D i tak już 3 dzień zasypia w okolicach 9.30, potem je i śpi dalej, minimum do 12. Lubię to! :-D

_anula, Mikotku, Palin, Dmuchawcu jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych talentów Kochane. Mogłabym czytać i czytać :rofl2:
 
fioletowa u nas też było losowanie w "byłej rodzinie" mój pomysł i robią tak to dzisiaj a dzieciom zawsze kupują rodzice i po problemie ;-)

Palin Felini też się tak rzuca :-D Mieliśmy tą butelkę z LOVI z Olivierem i bardzoooo długo nam służyła. Kubeczek 360 też kupię na pewno :tak:

kurczę mi się BB nie zmieniło... co jest inaczej?? Uahahahahaha po setnym chyba odświeżeniu strony wczytały się zmiany :rofl2: Nie jest tak źle ;-) Tylko miałam takie ładne niebieskie a teraz na zielono znowy... muszę poszukać może można zmienić.

Anulka Olivier oddał smoka Mikołajowi też ja miał 2 lata;-)

Korba JAk Jula po wycieczce? To papierek na pół roku się podpisuje?? :eek:

madzia podziwiam jak bym się pewnie poddała i na mm przeszła. Dzielna jesteś :tak:My też mamy ten gryzaczek Baby Ono ale Feliks nim gardzi i leży :confused2:

Mama Wiki super pajacyk no i cena ;-)

KIngusia buziaki dla Laury!

emka u nas nie chrapie

Mikotek Ja już się zaopatrzam w poduszkowe choinki... Jakoś mnie urzekły bardzo w tym roku. Jak poszukiwanie koszyków?

Robaczku cycuś wygrał i Delikol jednak ależ się cieszę!!!!!!!! My smarujemy ORAJELem. Też lubię miny i komentarze jak mnie w chuście widzą :laugh2:

Wenusjanka super kombinezon my mamy brązowego misia i robi furorę :-p Daj znać jak wyniki! Mym dostaliśy kubek TT i z NUKa i Feliks już dostaje potroszku, żeby się oswajał i fajnie sobie trzyma :tak:

teri jak patrzę na Darie to sobie obliczam za ile Feliks taki bystry będzie... jak ten czas leci! U nas też pielucha rządzi - gryzie z uwielbiem :tak: współczuję braku ciepłej wody :baffled:

Matka Ewa jaki JAŚ cudowny!!!!!!!! i pajacyk piękny!

Duchawcu ja też nie lubię zabawionych rzeczy ale ta pitolona marchewka wszystko odbarwia :baffled:

Justa graty ekspresowych zakupów. Z oczkiem musi być dobrze!

Wisieńka Gęś? WOW.
Miseczki też mamy TT chyba ze 3 rodzaje:tak: muszę kupić jeszcze jakąś co temperature trzyma.



PADŁAM Z WIERSZYKÓW!! Proszę link do konkursy u Bogiń łatwo zdobyć fajne nagrody a trzeba tekst reklamy wymyślić KONKURS


TYLE zdążyłam idę do marudy ;-)

EDIT:

Mikotek oby nocki już takie były!

Kingusia no wreszcie się zlitowały eh.... Ale stopa hihihi SUPER Feliks jeszcze nie łapie. No i sukienusia cudo.


UAHAHAHA właśnie w dzieńdobry TVN Maciej Zień mówi, że hafty i szydełka zanikają w Polsce - ciekawe co by na Nasze zdolniach powiedział no i ja się pytam jak to zanikają????

ANulko zdrówka!!! Lolinka powinni zaszczepić.

Morena mleko 2 jest po 6 miesiącu ale dziewczynki zaraz pół roku będą miały :yes:
 
Ostatnia edycja:
Morena- calkowicie przechodzi sie po 6 miesiacy tu masz racje, ale trzeba 2 stopniowo wprowadzac, aby brzuszki sie przyzwyczaily :)

Sara - -Natis kupowala takie co trzymaja tem z babyono :)

Tez jeszcze dokupie miseczke taka z podzialkami. Bo jak zaczne dawac w kawaleczkach to niech ma osobno:-p
 
Gosia wiem wiem widziałam te miseczki u Natis.

Ja dwójkę będę wprowadzała wymieniając stopniowo po jednej łyżeczce 1 na 2 czyli:

Jeśli teraz ma 5 łyżeczek mleka "1" to dostanie 4 łyżeczki "1" i 1 łyżeczkę "2" i tak co dzień-dwa będę wymieniać.
 
Gabi z 27 maja, więc też niedługo 6 miesięcy stuknie. Muszę się zaopatrzyć w dwójkę i też za kawałek zacząć wprowadzać powoli.

Kingusia sukieneczka śliczna. Jak Laurusie wystroisz to fotki poprosimy :tak:

I ja za tymi miseczkami muszę popatrzeć, choć Gabi coraz częściej jednorazowo cały słoiczek zjada i zdarza się, że z niego jej podaję. A jaka samosia z niej: ostatnio w każdej rączce po łyżeczce a Mama trzecią karmiła, bo inaczej to chce sama sobie do buzi wkładać i jest ciekawie :-D
 
Witam . dziękujemy kochane za komplementy dla Jasia :-).
Robaczku - Wojtuś w szkole dzielnie się spisuje . cwiczy czytanie i ślęczy nad pisaniem literek . Trzeba być obok - wtedy się stara :sorry:. Ale mu jednak jeszcze zabawa w głowie . codziennie do szkoły wnosi jakąś zabawkę :tak:. Raz to mu wyjęłam rano z zapchanego plecaka czołg i pudełko żołnierzyków :tak:. Mamy jeszcze jednego pierwszoklasistę a raczej klasistkę . Zosia w gimnazjum pierwszy rok , ale radzi sobie bardzo dobrze na szczęście :-). No i nasza Zunia jest już w piątej klasie i trochę ostatnio złapała złych ocen :-(. Roboty z tą szkołą mnóstwo :sorry: ale ogarniamy jakoś :tak:.

chciałam Was zapytać jeszcze - mamy cycowe ;-) - czy dajecie dzieciom kaszki mleczne ???? te na mleku modyfikowanym ????
 
reklama
Witajcie Kochane!

Ja tylko na chwilę, bo Michaś chyba nie ma zamiaru robić sobie drzemki, a mąż pomaga mojemu tacie :baffled:

Teri- oby awaria szybko minęła! Już niedługo będziemy śpiewały 100 lat dla Dawidka! Ale masz dużego syneczka :tak:

Madzia- udanego spotkania!!! Na pewno będzie wesoło!!! :-D

Mikotku- oby nocki Wam się już unormowały :tak: Zasługujesz na to!

Justa- my jednak jedziemy na zabieg udrożniania kanalików do Częstochowy, 16 listopada. Przed zabiegiem będziemy mieli konsultację z lekarzem i on ostatecznie zdecyduje, co robimy... Boję się jak cholera, ale jeśli to jedyny sposób... Masaże pomogły tylko troszkę :eek:

Matka Ewa- jaki Jasio duży i śliczny!!!

Wenusjanka- ale piękna Izunia!!!

Kingusia- Laurka jest młodsza od Michasia i już ładnie stópkami się bawi, super!!! Mój jeszcze nie za bardzo zwraca na nie uwagi, ale może to przez jego duży brzuszek :-D:-D A ubranko śliczne!

Wisienka- gęsina?! Tak akurat na św. Marcina ;-) No, czapki z głów! Ale jak się ma takiego szanownego Gościa :-)

Morenka-
faktycznie, dzieciaczki już niedługo na "2" będą przechodziły, ale ten czas leci... My na Neocate do 1 roku życia...

Anula- pofarbowałam dziś włosy Garnierem z Przybylską, ale Ty wyglądałaś w nim dużo lepiej... Mnie jakoś takie ciemne wyszły. Na szczęście mąż mówi, że ok :tak:

Przepraszam, jeśli komuś nie odpisałam, ale tylko tyle zapamiętałam...
 
Do góry