reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Morenka i Sara
0038.gif
Posty gigantyczne - to lubimy!
popcorn.gif
flircik.gif


MatkaEwa super, że dzieciaki tak dobrze sobie radzą, a w czym trzeba pomóc, to niezawodna mama pomoże
mruga.gif


Bona ja te się dopominam o zdjęcie!
fotytj7.gif


Kingusia super sukieneczka! Laura akrobatka!
boing.gif
Zosia już próbuje zjadać swoje stopy, jeszcze chwila, jeszcze moment i myslę, że dosięgnie ustami
sweetcybermqq5.gif
 
witam hohohho ale naskrobałyście :-D

morena oczywiście tak jak dziewczyny pisza mleko 2 po 6 misiącu my powoli przechodzimy mieszam tak jak sara pisze jestem na etapie już 4 - dwójki i 2 - jedynki az jedzieniem u nas to samo Daria ładnie jadła a teraz sobie wymyśliła żeby mi łapać za łyżeczke i sama chce jeśc :baffled: ale skubana jest bo jej daje niby nie łapie a jak jestem już prawie przy buzi to nagle cap łyche i wszystko ląduje na koszulce leżaczku na głowie różnie zalezy z jakim rozmachem, to robi :baffled: jak jej daje to zaciska usta i nie wezmie za chwile jak wezme już łyżeczkę to otwiera i sie smieje jak jej znów chce dac to znów zaciska i tak w kółko ostatnio nakramic ja to trzeba sie niezle nagimnastykować już czekam żeby sama siadła wsadze ja do krzesełka do karmienia które dopiero musze kupić dam jej miche i niech robi co chce skoro chce tak strasznie sama :sorry:no ale puki co no to jest ciekawie przy karmieniu :baffled:

mikoto brawo dla Zosi za super nocke widac posłuchała ciotek co by mamie dała pospac grzeczna dziewczynka :tak:

u nas tez leje od rana w sumie to już chyba od 3 dni ale tak sie zastanawiam bo tak dziwnie jakos pada coś jakby snieg z deszczem ???? zimno jak nie wiem co siedzimy w domu od 3 dni do tego brak ogrzewania i ciepłej wody :baffled:

kingusia
śliczna ta sukienka a Laura akrobatka

ja tez daje obiadki prosto ze słoiczka bo tak mi wygodnie daje sobie wcześniej sloiczek do podgrzewacza potem odkręcam i gotowe po jedzonku do kosza i mniej mycia ;-)

gosia
ja zaczęłam mieszać od kilku dni i co dzień zamieniam jedną miarkę mleka 1 na mleko 2 ale mam jeszcze torszke tej 1 a szkoda mi przeciez wywalac więc dłużej będe mieszała az sie 1 całkiem skończy co do składu obiadku to Daria jeszcze nie ma takich smakołyków jak Zosia rissotto ale moge Ci podac np.dynia z indykiem bo to Daria dzis jadała więc : 75% dynia
60 % ziemniaki woda mięsko z indyka 8%:baffled: olej rzepakowy 1,5 %
 
Wenusjanka ależ ta Twoja Izunia ma boskie włoski :-) ja też jestem zdania że dziecko musi się ubrudzić ;-) więc dzisiaj mamy śliniak, body i spodnie w kolorze zupki jarzynowej z przewagą marchewki :-D
Najważniejsze że zjadła ponad pół słoiczka:-) i pierwszy raz dzisiaj napiła się trochę soczku, bez plucia :-)
Bona ślicznie wyglądasz :-) mi już od dłuższego czasu chodzi po głowie farbowanie włosów ale jak znowu zacznę farbować to będę to robić ciągle bo potem odrosty itd... waham się...
 
Kingusia- ja odrosty farbuję co miesiąc, ale dziś mnie naszło na koloryzację całkowitą :-) Cieszę się, że Wam się podoba :happy:

My dziś pierwszy raz, zgodnie z nakazem pani alergolog, gotujemy Juniorowi warzywka: ziemniak i marchew, za kilka dni mamy dołożyć cebulę, a potem pietruszkę. Dużo wygodniejsze były słoiczki, no ale jak mus, to mus ;-)
 
Bona super!!

Wenusjanka ale Iza ma włosy! Mi się marchewka bez problemu dopiera. Po jedzeniu namaczam a później do prania trochę vanishu i jak nówki wszystko wyciągam :tak:

teri u nas też jakby śnieg z deszcze ale chyba coś mi się przewidziało... z karmieniem u nas to samo aż mnie trzepie jak wiem, że pora na słoiczek :baffled:

Ja przekładam do miseczki bo tylko pół zjada i nie polecają karmienia ze słoiczka w taki wypadku, tzn. kiedy część zostaje na później.

Gosia ile firm tyle składów. Mogę Ci jarzynową rozpisać bo mam różne w domu:

- HIPP jarzynowa krem: 73% (marchew, ziemniaki, zielony groszek, kalafior) woda, olej rzepakowy
- BOBOVITA zupka jarzynowa: marchew 28,5%, por 2,5%, ziemniaki 17%, woda, skrobia pszenna, olej rzepakowy
- GERBER jarzynowa: marchew 50%, woda, pietruszka, ziemniaki, skrobia kukurydziana, olej roślinny
- GERBER delikatne jarzynki: marchew 50%, woda, pietruszka, SELER, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy (delikatne a seler mają... w składzie jest on podkreślony)
 
Wenusjanka - no bosko wyglada !! a jakie wloski ma sliczne :-D tez mam problem z plamami z marchewki, namaczanie troche z odplamiaczem pomaga. Moja siostra zachwalala wybielacz w proszku ten z biedronki, ze niby nawet kubus po nikm schodzi, wiec kupilam, przywiozlam...sredno schodzi ta marchewka po nim .... ze spodenek poschodzilo jak tylko namoczylam w proszu, z tetry nie wiec mam ja juz tylko do jedzenia

Bona - wygladasz cudnie ! ooo cebula...czyli nie zaszkodzi, bo to mam w jednym ze slioczkow :tak:

Teri - Tymek tak samo jak chwicu lyzeczke to czasem cala zawartos laduje na poliku lub sliniaku, tak machnie raczka :p ale jest zadowolony jak nie wiem wiec co zrobic :sorry: czekam na to samo :tak:

Sara - dziekuje ;-) czyli cebulka, por bezpieczne...jest jeszcze kukurydza, no ale pewnie niewielkie ilosci (nie wyszczegolnione)... wiec jestem spokojniejsza :tak:

Zerknelam na tabele zywieniowa mleka 2 i kiurcze niby tylko 3 porcje mleka !!!! hmmm ciekawe
 
Ostatnia edycja:
reklama
sara no ja własnie karmie ze słoiczka teraz bo Daria zawsze zjada cały jak na początku jadła po pół to przekładałam a teraz chyba bez sensu przekładać skoro zjada wszystko no mi też skóra cierpnie na myśl o obiadku mówię jej Daria nie łap mi tej łyżeczki a ona zrobi te swoje wielkie oczy i robi dalej to samo :sorry: daje jej od kilku dni chrupki ''flipsy'' to pierwsze raz brała d rączki gniotła z całej siły i wyrzucała az Dawid siadł na przeciwko niej zaczął jeśc i mówi Daria to sie wkłada do buzi i je i wiecie że popatrzyła na niego co robi i tez włożyła sobie do buzki a jak jej posmakowąły to az sie trzesła nie daje jej oczywiście duzo bo tak 2 dziennie ale już wie że to dobre bo tak łapie jakby z rok nie jadła :-D
o to widze że co firma to inny skład hmm a myslałam że jarzynowa to jarzynowa :baffled:

bona super kolorek :tak:
 
Do góry