reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam. Jakis czas temu pisłam, niestety później jakoś czasu brakło żeby sie znów odezwać. Ja też jeszcze nie znam płci, jutro idę na usg połówkowe i mam nadzieję, że się dowiem. Już nie mogę się doczekać. Sama nie wiem czy wolałabym chłopca czy dziewczynkę, mi też chyba wszystko jedno.
Niestety ja z tych duzo odpoczywających. W 16tc miałam mieć założony szew bo poprzednia ciąża zakończyła się w 32 tc i podobno mam niewydolność szyjki, ale okazało się, że łożysko jest tak ułożone, że nie ma możliwoście przeprowadzenia zabiegu, dokładnie łożysko jest przedujące centralnie czyli zupelnie zakrywa wejście. I jutro się okaże czy się podniosło czy nie.
 
reklama
Za wszystkie leżace bardzo mocno trzymam kciuki, musi byc dobrze !
Ja też nie znam płci, ostatnio dziecko nic a nic nie chciało pokazać. Wizytę mam 21, usg połówkowe i może się okaże. Jakoś tak się nie nastawiam. Śmieje się, że i tak nie ma miejsca na zabawki dla dziewczynki, więc może być chłopak :) Dziś mam dzień kryzysu macierzyńskiego. Syn wszedł w okres masakrycznego buntu i dziś udowadnia mi, że rzeczy których nigdy nie robił, pięknie umie wykonać (zerwanie firany, otwieranie szafek, wjeżdżanie samochodem w kota). Mam nadzieję, że jak się obudzi to wróci mój zwykły Jędruś bez histerii co pięć minut.
 
Ależ wy macie tempo-łojeju:shocked2:. Ledwo zdążyłam ogarnąć dziewczyny i mieszkanie, a tu już tyle do czytania! Juz 14ta, o piętnastej mam jazdę, dziewczyny idą do sąsiadki, mam nadzieję, że nie zdemolują jej mieszkania:sorry2:
 
No ja właśnie próbuję trochę poczytać i Was poznać :) Ale tempo macie niesamowite :tak:
RobaczekII ja też planuję zakupic chustę, bo mam dosyć ciężki wózek i średnio usmiecha mi się tachać go po schodach, tym bardziej od rana jak trzeba będzie córe zaporwadzic do przedszkola. Ja to planowałam iść na kurs wiązania chust, ale niestety na razie musze leżeć w domu.
Anula, Kari oo ja ta też jutro usg :) na szczęście rano jakoś po 10 ide, ale też już nie mogę się doczekać. I jeszcze się zastanawiam czy zrobić zwykłe czy to 4d
Xez ja też mam skurcze, średnio z 5,6 razy dziennie. Nawet jak leżę cały dzien i nic nie robię to się pojawiają. Nospa działala, ale odstawiłam ją dwa tygodnie temu i zaczęłam brać dosyć spore ilości magnezu (6tab. na dobe) i jakby zaczęło się poprawiac. Niestety od środy pewnie zacznę brać coś mocniejszego, jeszcze nie wiem dokładnie co, ale będę dawała znać co i czy pomaga. A Ty jak masz takie częste skurcze to nie dostałaś czegoś mocniejszego od nospy?
 
Ostatnia edycja:
Kingusia mocne kciuki za wizytę. Daj znać po co i jak :)
Jullix eh skąd ja to znam... moja mnie nie słucha prawie w ogóle :/ Mówię do niej że czegoś nie wolno... a ona idzie i to robi.. dzisiaj nie wytrzymałam i mówię do niej głucha jesteś?? a ona do mnie: NIE. SAMA MAMO JESTEŚ GŁUCHA :/ cycki mi opadają. Mam nadzieję że Jędruś obudzi się ''normalny''
Ja też poczułam malusieńki zawód jak usłyszałam dwa tyg temu że to dziewczynka, ale zaraz zaczęłam się cieszyć że ciuszki, zabawki wszystko to samo. Ważne że zdrowe :) A mała tak mnie kopie tam na dole że masakra (nogi ma w dół głowę na wysokości pępka) A jak mi uciśnie na pęcherz to masakra.
Obiad się robi, posprzątane... chwila dla siebie
 
ech robaczku, tylko ze ja za pozno sie wzielam za robienie dzieci i chociaz sama mysle o trojce czasem, to raczej nie z moja szyjka... druga ciaza lezaca, jak sie uda to znowu ze 3 lata odczekac, zeby dziecko bylo bardziej samodzielne, to ja bede przed 40 - a takiej ciazy to sie boje
no i co, trzecia lezaca? modlę się by tę donosić i niezależnie od tego jaka płeć, trzeciego dziecka nie przewiduję
 
gusiaczek do jakiego dr. chodzisz? gdzie usg robisz? no i gdzie będziesz rodziła?

Aha no i ja ze względu na CC i ogólnych innych spraw też....trzeciego dziecka nie przewiduję i też stąd trochę ukłucie było. Wydaje mi się, że córki mają lepszy/inny kontakt z Mamą i jakoś tak wyszło.....ale juz przeszło tak jak i u kari i teri i mamy wiki więc to kwestia chwili :)
 
Ostatnia edycja:
Robaczku , jak to mama wikusi mówi cycki mi opadły jak usłyszałam Panią z zus-u , że może będę musiała jeszcze trochę poczekać--koszmar jak ludzie którzy idą na zwolnienie mają żyć ??? są przecież tacy których jest to jedyne źródło utrzymania...ehhh , mam jakiegoś nerwa jak cholera:dry:

Ja też nie wiem jeszcze na 100% co w brzuszku kopie ;-) W środę wizyta, może uda nam się dowiedzieć....

Dziewczyny Wy już posprzątane... :tak: a ja dzisiaj z tych nerwów nic nie mogę zrobić, sprzątnęłam dzisiaj tylko kuchnie, ziotłam, zrobiłąm jedną pralkę i siedzę...:happy2: Dobrze , że mam jeszcze z wczoraj mięsko na obiad, tylko ziemniaki muszę obrać.

Trzymajcie się kobietki, trzymam kciuki za wszystkie chore czerwcówki--wracajcie do zdrówka już dosyć tych naszych chorób :blink:
 
reklama
Dmuchawiec, powodzenia. I uważaj na siebie. Jak patrzę przez okno na samochody jak jadą od krawężnika do krawężnika to :szok: Jednak dobrze, że nie wybrałam się rano autkiem...

Robaczek, jestem za kolejnymi wspólnymi 9 miesiącami. Mnie się zawsze marzyła 3, tylko, żeby po środku było innej płci. Zobaczymy, co mi życie przyniesie.

Zupa gotowa, II danie w piekarniku (już powoli zapachy się rozchodzą. Teraz poczekać na Lubego, nakładać na talerze i jeść...
 
Do góry