reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Oglądałam Kevin sam w domu... :)) w przerwach włączałam Mam Talent... i tak wieczór zleciał... teraz do spania z TVN... mam nadzieje, że szybko zasnę (a nienawidzę sama zasypiać!!! ) i że jak obudzę się rano smutek minie... dobranoc Kochane:***
 
Aśka- niby USG można robić do 13tc6d ale je nie chciała bym czekać do ostatniej chwili, na płeć też bym się nie nastawiała a może maż dowie się że to będzie córeczka? Ja nie pytałam mojego wcześniej co by chciał, bo byłam przekonana że chce syna, a kiedy okazało się że córka to on powiedział że nigdy nie marzył o synu a o dziecku bo co za różnica co w majtach będzie miało dla niego to zawsze będzie dziecko
 
fajny finał potwierdzam. Eh mam nienormalnego sąsiada :/ generalnie do sąsiadów z góry mamy pecha - ten jest już trzeci w ciągu trzech lat :/ To jedyne mieszkanie w bloku, które nie jest własnościowe i różni się tam przewijają. Najpierw była para z zamiłowaniem do disco-polo. Ja tam do tej muzyki nie mam nic przeciwko,ale jak się ją puszcza w różnych porach dnia i nocy tak głośno, że nam na dole szklanki w szafkach się trzęsą o zgrozo, albo zalewanie naszego balkonu bo pralki z wirówką nie mają eh ...wspólnie z sąsiadami z nimi walczyliśmy (w spółdzielni) i udało się - wyprowadzili się. Później para z 3 dzieci - kłótnie co chwile, podobno po ich wyprowadzce krew na ścianach. A teraz hmm najpierw remont - zrozumiałe, że hałas, ale bas o 4 w nocy ?? " nie wolno sobie muzyki włączyć w pokoju jak się idzie do wanny kapać ?? " :[ Po kilku kłótniach niby zgoda i spokojniej, ale zdarzają się momenty kiedy mam dość. Wczoraj impreza, tydzień temu impreza. Nie powiem, bo jak się pójdzie i zwróci uwagę to ok uspakaja się, ale człowieka męczy jak prawie co weekend musi chodzić i pukać na górę :/ A dziś - mam talent- występ Lisowkiej, a u nas słychać pogłos i bas bo koledze się piosenka spodobała i pogłośnił :) Ma szczęście, że Tosia się nie budzi i na niej to wrażenia nie robi, ale jak będzie dzidziuś to chyba będziemy musieli się posiłkować policją :/ bo prośby niby zadziałały, ale nie jest idealnie ehhh Wiem upierdliwa jestem, ale nie jest fajnie siedzieć i np oglądać film z mężusiem a na górze łup łup łup, tak że czasami ramki na ścianach drżą :/ Dobra wyżaliłam się, cicho jest więc można się spokojnie położyć i oglądnąć jakiś film w tv :) A zapomniałam dodać - dalej ciągle jem ... :) Mam nadzieję, że nie przytyję tak że się w drzwiach nie będę mieścić hehe :p Dobranoc moje drogie :) :*
 
DzikaBez zgadzam się z Tobą, a co jezeli okaze się że dzieć jest większy niż wynika to z ostatniej @? To pomiar jest wtedy wiarygodny? P W pierwszej ciąży mówił że to będzie syn (chyba jak prawie kazdy facet) na połówkowym jego mina byla bezcenna... najpierw z gin policzyli paluszki ten wszystko pokazał i mówi że na 99% dziewczynka (1%ot tak mówi że zostawia sobie hehe) a mina P :szok: teraz by Wiki na chłopca nie zamienił to jego córunia tatunia a mówi że jak będzie teraz syn to będzie mój :p
Oj anula doskonale cie rozumiem i wspólczuje sytuacji z sąsiadami.... mam podobną... sąsiedzi z dołu.. Patologia jakich malo.. wieczne awantury, krzycza na klatce schodowej, walą w drzwi (on wychodzi ona zamyka drzwi i on w nie wali bo chce wejsc) policja co 2dzień... pogotowie również bo ona tak drze do niego morde że ten ją leje... poszedł siedzieć na 3miesiące i był spokoj ale wrócił.... awantura za awanturą... aż wkoncu znowu ją pobił przyjechała policja i dostał 2,5 roku... I co z tego jak ta walnięta gacha sobie sprowadziła... tyle co P widział że on do niej wchodzi nie mineła godzina i znowu policja i pogotowie :/ Nie wspomnie że do nas policja też przychodzi na ''wywiad'' o sąsiadach :angry:
ŁĄCZE SIĘ Z WAMI W BÓLU


Witam się z wami niedzielnie, zamiast pospać to od 6 wył alarm w sklepie do 8 :/ oczywiście jak już wstalamt to alarm wyłączyli :/ Na 12do teściów na obiadek, zrobiłam wczoraj ten placek kubuś :) Będziemy probować i dam znać jak wyszedł :) Idę robić podsumowanie pierwszego trym na waku z waga ;D
 
Placek Kubuś super - słodycz biszkoptu połączona z kwaśnością masy kubusiowej mmm jeszcze raz polecam :) Dziś rano Tosia wzięła puzzle i mówi : ja jestem Aurorą a tata jest koniem :] Mina Łuki bezcenna :) W krk słoneczko za oknem :) Miłego dnia :] a co do sąsiadów - tej nocy na szczęście był spokój ufff :)
 
A ja z moim J, oglądamy Mam talent :) A co do kłótni, to się wcale nie kłócimy, jak już to ja mam fochy chwilowe :)
Ale się najadłam! Zjedliśmy o 20:00 kolację, chińszczyznę mojej mamy z makaronem :) Mama wie, że teraz mam leżeć i narobiła dla nas jedzenia :) Dziś J od swojej przywiózł też dużo żarcia i wylądowało w zamrażarce, głodni nie będziemy na pewno :)) Jeszcze ciastem teściowej poprawiłam i się ruszać nie mogę :p Masakra!


Mało się udzielam, ale staram się być na bieżąco :)
Kiedy Ty masz teraz tą kolejną wizytę?!
 
korba- zazdroszczę wam tego II trymestru mi sie zacznie dopiero 18 grudnia..., chociaż ten ból głowy to ciężka sprawa, jak masz szanse do go "przeleż" mi to najbardziej pomaga
Dziś jadę do pizza hut hura, hura, ktoś mi ostatnio zrobił smaka ale wcześniej na obiad do mamy, jak się dowie ze jestem w ciaży to będzie mnie napewno chciał rozpieszczać ale i tak gotuje najlepiej na świecie ( nawet mój mąz dużo bardziej lubi jej kuchnie niz kuchnie swojej mamy, mówi ze ona "oszukuje na jedzeniu"- sosy, zupki z proszku, jak można żurek z proszku gotować?
 
reklama
Motylekksw - w środę mam wizytę :) Zobaczymy co będzie, boje się...

Korba32 - Boli Cię głowa? Często? Ja właśnie dziś nawet mojemu J. mówiłam, że mnie odkąd jestem w ciąży to mnie głowa nie boli, a zdarzało się, że bolała i musiałam wziąć tabletkę. Ogólnie ja mam migreny z aurą, nie wiem czy wiecie co to znaczy :) Niektórzy się ze mnie nabijali, bo im mówiłam, że najpierw mi szły jakieś światła na oczach, a potem ten ból głowy nie do opisania. Potem to już luz, bo tylko miałam to na oczach to od razu 2 tabletki albo i 3 brałam... Ostatni raz wychodzi na to, że miałam to pewnie w dniu zapłodnienia :) Albo może ze 2-3 dni po, bo miałam 2 dni pod rząd i od tamtej pory nic :)

DzikaBez - ja uwielbiam pizze z pizzy hut! Najbardziej carbonarę i supreme :) I sos czosnkowy :) Dobrze, że mamy na dowóz, bo teraz to muszę leżeć, więc tylko na zamówienie wchodzi w grę :( Narobiłaś mi ochoty! :D Narazie mamy duuużo żarcia od rodziców, nie wszystko zamrażaliśmy, więc musimy to zjeść najpierw, ale jak się skończy to zamawiamy pizze! :)

Mnie za to boli krzyż! Was nie? Czasami jak leże w jednej pozycji to mnie nawet boli, jak siedzę, a najbardziej jak stoję, nawet krótko, dziś ściągałam tylko pranie z suszarki, no to może ze 3 minuty stałam i już mnie bolał... Teraz już leżę i nie wstaję :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry