reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

WITAM SIE PORANNIE też zjadłam na sniadanie pączka i jeszcze bułkę słodką z serem ;-)
dziewczyny nadal nie ma aliatan nie odzywa sie po wizycie :-( juz zaczynam mieć złe przeczucia oby się nie sprawdziły :no: aliatan daj znać co i jak ????????????????
 
reklama
Witam się poranie, dziś słonko u nas - aż nie możliwe !
Faktycznie coś Ailatan nie ma widać :(

Znów wczoraj zasnęłam, położyłam się tylko na chwilę po obiedzie by panoramę obejrzeć i nie obejrzałam - całą godzinę się zdrzemnęłam.
Potem szybko z młodym zadanie domowe - pod prysznic go i do łóżka. No sama też pakowałam się już do łóżeczka, o 22 już spałam :) - ale spiochem się zrobiłam , zawsze byłam ale teraz to totalnym.
Cieszę się, że jutro sobota - wyśpię się , a na 10:50 na genetyczne lecę.
 
Cześć dziewczyny, pozwólcie proszę, że dołączę do Waszego grona :-)

Mam na imię Agnieszka, lat już 37, jest to moja pierwsza ciąża, więc obaw mnóstwo, ale jeszcze więcej szczęścia :-)
Wstępny termin porodu to 25.06., dzieciątko ma już 2,5cm (ostatnia wizyta przedwczoraj), kolejna wizyta 12.12.12, a za chwilę będę obdzwaniała łódzkie kliniki, by umówić się na usg genetyczne.

Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Witam dziewczynki!

Też 3mam kciuki żeby u Ailatan było wszystko OK! (resztę nadrobię może wieczorkiem)

Ja od rana mega stres:( mam dzisiaj taki dzień, że jeśli jeszcze coś się stanie to będę normalnie płakać:( zepsuł mi się samochód, ledwo do pracy dojechałam i na poniedziałek potrzebuję 1800pln na naprawę:( skąd ja wezmę tyle kasy:(:(:( a i jeszcze jakoś po pracy muszę dojechać do mechanika... MASAKRA!
W ogóle ciągle jestem zmęczona - wręcz nieprzytomna. Cudem jest jak o 20:00 jeszcze nie śpię! Też tak macie?
Wczoraj powiedziałam szefowi o ciąży... i... SZOK! na prawdę pozytywnie! prosiłam żeby nikomu jeszcze nie mówił, ale wolałam żeby wiedział. Okazało się, że jego żona też w ciąży... i też czerwcówka 2013! myślę, że mogę liczyć na jego wsparcie i to jest na prawdę ważne!

Ines75 witaj:) widzę, że Fasolki mamy w podobnym wieku;)

Kochane życzę Wam pozytywnego dnia!
 
robaczku dzisiaj usg czy jutro?
smile ciesze sie ze szef zareagował pozytywnie
ines witaj i rozgosc sie :) wizytujemu w ten sam dzien :)
Juz tak dawno nie miałam mdłosci ze az dzisiaj wymiotowałam :angry: nosz jasny gwint a myślałam że to już koniec przygod pt'' powitanie z muszla'' :/ Ale cos czuje że to od duphastonu (zjadłam go przed śniadaniem) a zanim zrobiłam śniadanie już byl w wc. No trudno sie mówi.
 
Ines witaj :)

Usg robią na Szterlinga 5 ze skierowaniem za darmoszkę ;-)
skąd dokładnie jesteś??

Smile taka reakcja Szefa! Super :) dużo ułatwia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki za miłe powitanie :-)

sa_raa, jestem z Opoczna i tutaj pracuję, ale niedługo będę mieszkała w Tomaszowie Maz.

Dzięki za namiar na Sterlinga, to jest Poradnia Genetyki? Wiesz.. niby wszędzie powinny mi przysługiwać darmowe badania prenatalne, z racji wieku, ale mój lekarz prowadzący powiedział, że w większości placówek, skończyły się limity NFZ na ten rok, więc pewnie będę musiała zapłacić.. ok. 450-480zł., za usg + test PAPP-A
 
Do góry